Fzt. Mehmet Ali Yıldızhan

4 Görüş
  • Kocaeli  (Merkez, Derince)
  • +1 daha fazla

  Hakkında

Fzt. Mehmet Ali Yıldızhan, Dokuz Eylül Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümü mezunudur. İzmir'de Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi ve Ege Üniversitesi Hastanesi başta olmak üzere birçok hastane, tıp merkezi, fizik tedavi dal merkezi ve termal otelde intörn fizyoterapist olarak görev almıştır. Bu süreçte felç(inme) hastaları, nörolojik hastalar, ortopedi hastaları ve çocuk hastalarla çalışarak tecrübe kazanmıştır. Mesleki anlamda kendini geliştirmeye önem veren biri olarak, birçok ulusal - uluslararası geçerliliğe sahip kurs ve seminere katılmış olup, katılmaya devam etmektedir. Güncel mesleki yaklaşımları, tedavileri takip etmekte ve uygulamaktadır.
Aktif çalışma hayatına, rehabilitasyon merkezinde devam etmekte olup, İstanbul'da evde fizik tedavi hizmeti vermektedir.

  Hizmet Ücret Aralığı

Hizmet Verme Şekli
Evde Tedavi 150₺ - 250₺
Kabul Edilen Ödeme Yöntemleri
Nakit, Kredi Kartı
Değerlendirme Seansı Ücretsizdir

  Hizmetler

  • Bel Fıtığı
  • Boyun Fıtığı
  • El Fizyoterapisi
  • +71 daha fazla

  Okullar / Eğitimler

Dokuz Eylül Üniversitesi - Fizyoterapi ve Rehabilitasyon

  Deneyim ve Tecrübeler

2016 - Çanakkale Altın Ç. Rehabilitasyon Merkezi
2018 - İstanbul Yağmur Ç. Rehabilitasyon Merkezi (halen)

  Sertifikalar

Belirtilmemiş

  Bilinen Diller

İngilizce

  Fotoğraflar

Belirtilmemiş
Görüşler (4) Görüş Ekleyin
5.0

Genel Skor

4 Görüş

Ayşe Gül#1
28.02.2020 21:33:59Cevap Yaz

Benim babam felçli. Haftada 3-4 seans Mehmet Ali Bey tedaviye geliyordu.Biz gayet memnun kaldık.Yaklaşımı,bilgisi iyiydi.İşini hakkını vererek yapıyordu. Babam şu an oynatamadığı yerlerini hafif hafif hareket ettiriyor.Önceden hiç kalkamıyordu, şimdi destekle yürüyebiliyor.Gerçekten kaliteli bir insan, işini iyi yapan birisi.Seanslarımız devam etmekte.Kesinlikle ihtiyacı olanlara tavsiye ederim.

Özer Yıldırım#2
04.03.2020 21:31:59Cevap Yaz

Annem MS hastası. Öncesinde Mehmet Ali Hoca felçli olan komşumuzun tedavisini yapıp yürüttü, bunu biz de görünce heyecanlandık ve kendisiyle görüştük. Benim annem yaklaşık 30 yıla yakındır MS hastası, teşhisi uzun süre önce konulmuştu. Felçli amcayı görünce annemin umudu arttı, annem tamamen yatalaktı.Şu an Mehmet Ali Bey'le çalıştığımız bir ay gibi kısa bir sürede bile, wolkerda annem tutunuyor, bu bizim için mucize oldu.Allah razı olsun kendisinden. Bu durumda bize umut ışığı oldu.Bizim için inanılamayacak bir durum oldu .Annemin kıyafetlerini değiştirmek bile çok zorken bizim için büyük bir kolaylık oldu.Önce annemin sonra tüm ailemin hayat kalitesi arttı.Kendisine çok teşekkür ederiz,emeklerinden dolayı Allah razı olsun.

Ozan Aydın#3
25.02.2020 21:28:37Cevap Yaz

Ben profesyonel futbolcuyum.Antrenmanda ön çapraz bağ sakatlığı yaşadım.Daha sonrasında ameliyat oldum,ameliyattan sonra fizik tedavi için Mehmet Ali Bey'e ulaştım.Benim için önemli olan en kısa zamanda futbola dönebilmekti.Mehmet Ali Bey de deneyimli ve gayet iyi bir fizyoterapist.Kendileri sayesinde kısa sürede toparlandım, antrenmanlara başladım ve şu an antremanlarıma devam ediyorum,aktif olarak futbola devam ediyorum.

Nilgün Bayındır#4
03.03.2020 21:26:54Cevap Yaz

Annem kalça kırığı sonrası ameliyat oldu, baya kötü durumdaydı. Önceki doktorumuz da bize fizik tedavi önermişti , Mehmet Ali Bey'i tavsiye ettiler,biz de Mehmet Ali Bey'le tedaviye başladık. Bayadır çalışıyoruz,güzel sonuçlar alıyoruz. Annemin ilerlemeleri, gidişatı çok güzel çok memnunuz sonuçlardan. Bir süre daha tedavimiz devam edecek. Çok memnun kaldık,tavsiye edenlerden de Allah razı olsun. İnsanın bu tür bir rahatsızlığı olmadan, başına gelmeden ne olduğunu anlamıyormuş ama bu duruma gelince insana öyle güzel bir el uzanıyor ki , öyle güzel bir duygu ki... Çok teşekkür ediyoruz kendisine.

Görüş Yazın