Fzt. Ali Aydın Ercan

8 Görüş
  • Ankara  (Altındağ, Çankaya)
  • +6 daha fazla

  Hakkında

Hacettepe Üniversitesi 2001 yılı mezunuyum. Ankara’da birçok Fizik Tedavi merkezinde ve Pediatri merkezlerinde görev yaptım. Çok sayıda çocuk, erişkin ve geriatrik hastalarla çalıştım. Tanı odaklı değil daha çok hasta odaklı tedavi planlamayı tercih ederim (her tanı her hastada aynı seviye,şiddet ve durumda değildir).

  Hizmet Ücret Aralığı

Hizmet Verme Şekli
Evde Tedavi 400₺ - 750₺
Kabul Edilen Ödeme Yöntemleri
Nakit

  Hizmetler

  • Manuel Terapi
  • Kinezyolojik Bantlama
  • Kuru İğneleme
  • +73 daha fazla

  Okullar / Eğitimler

Hacettepe Üniversitesi Fizik tedavi ve Rehabilitasyon 2001 mezunuyum

  Deneyim ve Tecrübeler

Ankarada birçok pediatrik merkezlerde
Maltepe FTR
Yaşar Kahraman FTR
Pınar FTR
Med-Oran FTR

  Sertifikalar

Refleksoloji
Omurga- Disk Visseral Organ Etkileşimleri
Omurgada Manuel Terapi
Kinesiotape Bantlama
Bel Problemlerinde Terapatik Egzersizler
Kuru iğneleme

  Bilinen Diller

Belirtilmemiş

  Fotoğraflar

Görüşler (8) Görüş Ekleyin
4.9

Genel Skor

8 Görüş

Mihriban Akyüz#1
04.03.2023 19:02:02Cevap Yaz

Bir yılı aşkın süredir Ali Bey’e tedavi olmaktayım. Kolum hiç tutmuyordu, Sayesinde tamamen açıldı. Kendisi çok saygılı, bilgili ve çalışkan biri.Çok teşekkür ederim her şey için. İyi ki kendisi ile tanışma fırsatımız olmuş.Elinize , emeğinize sağlık.

Cemile Hürmüzlü #2
21.02.2023 20:39:00Cevap Yaz

Cemile Hürmüzlü
Ali Bey yaşlı hastalarla çok iyi iletişim kurabiliyor ve onların dilinden kesinlikle çok iyi anlıyor. Emeklerinize sağlık, her şey için teşekkürler.

Mehmet Ferhat Bir#3
05.02.2023 20:50:25Cevap Yaz

Babamın rahatsızlığı nedeniyle 2 yıl önce Ali Hocayla tanıştık. Hastanın psikolojisinden çok iyi anladığını söyleyebilirim, çünkü öyle zamanlar oluyordu ki babama hareket yaptıramıyorduk ama sağolsun kendisi tatlı diliyle babamı ikna edip hedefine ulaşıyordu. Hastasıyla sürekli sohbet eden, halinden anlayıp o günkü çalışmayı ona göre şekillendiren ve hastasını da duruma göre yönlendiren bir kişi. Özellikle yaşlı hastalarda iletişimin çok önemli olduğu düşüncesindeyim ve Ali Hocanın bu yeteneği çok önemli. Gözünüz arkada kalmadan hastanızı ya da kendinizi emanet edebileceğiniz bir fizyoterapist.

Nılufer Mumcu#4
02.02.2023 20:34:24Cevap Yaz

Merhabalar öncelıkle herşey için çok teşekkür ediyorum Ali hocam. Annemin ameliyatı diz kapağı protezi, doktorlar ameliyattan sonra hareketler çok önemli yapmazsanız başa döneriz ve öyle kalırsınız dediler bır anda Internet’ten Fizyoterapist aramaya başladım ve ilk açtığımda ALİ bey çıktı akşama anneme hareketlere başladı ve beraber annemi emanet ettik. Çok şükür annem çok iyi, iyi ki tanımışız sizi. Emekleriniz için çok teşekkürler.🙏🙏🙏🙏🙏

Diğdem Yıldızoğlu #5
27.01.2023 18:15:59Cevap Yaz

Annem ve babam için kendisine ulaştık, kendisi dakik, güleryüzlü, işinin ehli bir kişi, tavsiye ederim.

Belemir Yıldırım #6
05.11.2022 15:19:26Cevap Yaz

Babam geçirdiği inme sonrası sol tarafı felç kaldı ve Ali beyle yollarımız kesişti çok memnun kaldık işinde çok başarılı ve titiz

Mehmet ÇELEBİ#7
03.11.2022 14:38:02Cevap Yaz

18 Haziran tarihinde Kayseri'de paraşüt atlayışı esnasında yere hızlı çarptım ve pateller tendom ameliyatı oldum, orada fizik tedavi sürecim devam ederken 1 Eylül tarihinde Ankara'ya geldik. Burada da iki fizyoterapist ile 1-2 seans yaptıktan sonra Ali Aydın hocam ile iletişim sağladık. Daha önce deneyimli fizyotetapistler ile çalışmıştık. Ali Aydın hocam ile 15 Eylül tarihinden itibaren seanslara başladık ve bu zamana kadar geçen sürede kendisi için kesinlikle diyebilirim ki; bir sporcu, bir futbolcu veya vücut geliştirme sporcusunu profesyonel bir şekilde rehabilite edebilir ve sakatlığını ileri derece teknikleri ile iyileştirebilir. Kesinlikle çok iyi bir fizyoterapist. Ben Ankara'daki fizyoterapistlerin içinde ilk onda olduğunu düşünüyorum. Yavaş yavaş, acı vermeden, sabırlı, güleryüzlü, profesyonel yaklaşımı ve muhabbetkar tavrıyla kesinlikle tereddüt etmeden tercih edebileceğiniz hem mesleki açıdan hem de insani açıdan muhakkak çalışmak isteyeceğiniz bir duayen. İçiniz rahat olsun. Arkanıza yaslanın. O sizi hedeflerinize ulaştıracak. Hem deneyimli, hem pratik hem de mükemmel derecede teknik ve taktik donanıma sahip. Yeri geldiğinde bir fizyoterapist, yeri geldiğinde iyi bir masör ve yeri geldiğinde iyi bir akapuntur uygulayıcısı. Rahatsızlığınızla ilgili aklınızdaki tüm olumsuz düşünceleri çıkartın. Ali Aydın Hocamla çalışıyorsanız şimdiden iyileştiniz demektir. Herşey için çok teşekkürler hocam. Emeklerinize sağlık.

Zeynep Kızıloğlu#8
03.11.2022 14:31:59Cevap Yaz

İki sene önce bir kaza geçirdim. Diz kapağım kırılmıştı. Aylarca farklı fizyoterapistlerle çalışmama rağmen hiç yürüyemedim. Ali Bey ile çalışmaya başladıktan iki seans sonra ayağım hareketlendi, büyük değişikliklerden sonra yürümeye başladım. Kendisinden Allah razı olsun, ben çok memnunum. Yeni bir ameliyat oldum ve yine onunla çalışacağız. Ben kendisine Sihirli Parmaklar diyorum.

Görüş Yazın
Hızlı Randevu
ÜCRETSİZ DEĞERLENDİRME!
Randevu Talebi Oluşturmak için Bizi Arayın.
Hızlı Randevu