Uzm. Fzt. Ali Solmaz

3 Görüş
  • Ankara  (Çankaya, Yenimahalle)
  • +6 daha fazla

  Hakkında

Uzman fizyoterapist ve Osteopatım. 2011 Hacettepe üniversitesinden mezun oldum. Yüksek lisansımı başkent üniversitesinde tamamladım. 10 yıllık bir tecrübeye sahibim birçok hasta ile çalıştım ve gayet başarılı sonuçlar elde ettik.

  Hizmet Ücret Aralığı

Hizmet Verme Şekli
Evde Tedavi 750₺ - 750₺
Kabul Edilen Ödeme Yöntemleri
Nakit

  Hizmetler

  • Manuel Terapi
  • Kinezyolojik Bantlama
  • Kuru İğneleme
  • +75 daha fazla

  Okullar / Eğitimler

Hacettepe üniversitesi fizyoterapi ve rehabilitasyon (lisans)
Başkent üniversitesi fizyoterapi ve rehabilitasyon (yüksek lisans)
Tifao Osteopti ve ortopedik manuel terapi

  Deneyim ve Tecrübeler

6 yıl 3 ayrı özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde,1 yıl Bilkent TSK ve Rehabilitasyon merkezinde, Dışkapı çocuk hastanesinde 14 yıl Samsun gazi devlet hastanesi 1 yıl görev yaptım. 11 yıldır düzenli özel hasta tedavisi yapmaktayım.

  Sertifikalar

Belirtilmemiş

  Bilinen Diller

İngilizce

  Fotoğraflar

Belirtilmemiş
Görüşler (3) Görüş Ekleyin
5.0

Genel Skor

3 Görüş

Zehra Açıkyıldız#1
12.08.2023 14:33:55Cevap Yaz

Ali Bey'e ne kadar teşekkür etsek az. Kendisi işini hakkıyla yapan, hasta için en doğru yolu belirleyen ve bunu hem hastaya hem yakınlarına en güzel şekilde anlatan bı fizyoterapist. Pıhtı sebebiyle sol tarafı felç geçiren annemi 15 günde desteksiz oturur hale getirdi. Uygulanabilecek en doğru tedaviyi uyguluyor ve sonuçlarına kendiniz bile şaşırıyorsunuz. İhtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum ve kendisine başarılar diliyorum.

Nesrin Dindar #2
29.05.2023 14:59:28Cevap Yaz

Annemin (76 yaşında, ağır bir açık kalp ameliyatı geçirdi, yüksek tansiyon hastası, kemik erimesi ve kireçlenme var, diz ameliyatı olamıyor yakın zamanda ağır bir ameliyat geçirdiği için) diz kireçlenme tedavisi sebebiyle tanıdığımız Ali Bey , annem üzerinde kısa sürede büyük değişim sağladı.
Elbette hastadan hastaya değişebilecek durumlar var ama söylemek istediğim ; Ali Bey’in iyileştirme isteği , bilgisi, anneme sabırla yaklaşımı ilk andan itibaren annemde çok ciddi bir etki yarattı.Söz konusu sorunu ; neler yapması gerektiğini , nedenlerini , süreci, sonrasını, evde tekrarlayacağı egzersizleri , kısa yürüyüşleri vs. anlayacağı şekilde tek tek anneme açıklayarak onu daha aktif hale getirdi.Anneme destekli baston almayı teklif ettiğimde annem bana “hayır zaten atacağım bastonu , ne gerek var” dedi.
Daha önce her gece ağrı kesici alarak uyuyabilen annem, Ali Bey tedaviye başladıktan 2-3 seans sonrasında ağrı kesici almayı bıraktı.Bu bizim için önemli bir gösterge oldu çünkü ağrı kesiciler annemin almakta olduğu zorunlu ilaçların verimini etkiliyor.
Ayrıca hasta yakını olarak beni her zaman sabırla dinliyor ve sorularıma da aynı sabırla yanıt veriyor, sorularım veya aramalarım yanıtsız kalmıyor , gecikme dahi olmuyor.Kendisine sonsuz başarılar diliyorum.

Neslisah cirkinoglu#3
03.05.2023 15:27:36Cevap Yaz

Ali bey son derece ilgili işini bilen çok iyi bir terapist.85 yaşında deprem travması yasayan annemle sevgi ve ilgisiyle yurttu ve hayata bağladı. Kendisine minnettarım ve çok teşekkür ederim Herkese de tavsiye ediyorum

Görüş Yazın
Hızlı Randevu
ÜCRETSİZ DEĞERLENDİRME!
Randevu Talebi Oluşturmak için Bizi Arayın.
Hızlı Randevu