Fzt. Halil İbrahim Başköy

11 Görüş
  • Ankara  (Altındağ, Çankaya)
  • +7 daha fazla

  Hakkında

Ben fizyoterapist Halil İbrahim Başköy. 2019 yılında Hacettepe Üniversitesinden mezun oldum. 2 yıl özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde çalıştım. Daha sonra Gülhane Eğitim Araştırma Hastanesi ortopedi kliniğinde 1 yıl görev yaptım. Şuan Etimesgut Engelsiz Yaşam Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde çalışıyorum. Bunun yanında uzun süredir nörolojik, ortopedik ve pediatrik ev hastalarıyla çalışıyorum. Bantlama, graston, kupa terapi, hacamat, sülük tedavisi, kuru iğne, manuel terapi, skolyoterapi sertifikalarına sahibim.

  Hizmet Ücret Aralığı

Hizmet Verme Şekli
Evde Tedavi 600₺ - 750₺
Klinikte Tedavi 600₺ - 750₺
Kabul Edilen Ödeme Yöntemleri
Nakit

  Hizmetler

  • Manuel Terapi
  • Kinezyolojik Bantlama
  • Kuru İğneleme
  • +82 daha fazla

  Okullar / Eğitimler

Hacettepe Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü 2019 mezunuyum. Okul hayatım boyunca ortopedi, pediatri, nöroloji, sporcu, el cerrahisi, kardiyopulmoner, ortez-protez, yanık, nöroşirurji ve yutma rehabilitasyonu kliniklerinde staj yaptım.

  Deneyim ve Tecrübeler

Özel Gülbahçesi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - 2 yıl
Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi Kliniği - 1 yıl

  Sertifikalar

Bantlama Teknikleri Eğitimi
Hacamat, Kupa, Sülük
Manuel Terapi, Graston
Kuru İğneleme
Skolyoterapi

  Bilinen Diller

Belirtilmemiş

  Fotoğraflar

Belirtilmemiş
Görüşler (11) Görüş Ekleyin
5.0

Genel Skor

11 Görüş

Sadık bal#1
14.11.2022 23:10:42Cevap Yaz

7 ay önce Kayak yaparken kaza geçirdim sağ diz ön çapraz bağ yan çapraz bağ arka çapraz bağda kopmalar ve iç dış menisküs kopmaları oldu başarılı bir amaliyattan sonra yürüme ve denge kaybı sorunlarım vardı Halil İbrahim hocamla birlikte fizyoterapi çalışmalarıma başladım bire bir ilgilendi bantlama sistemleri Manuel terapi birlikte ve nezaketi hoş görüşü ve babacanlığıyla sabrıyla bilgisiyle tecrübesiyle kısa zamanda yürüyüşüm ve denge kaybımı sorunlarının üstesinden geldik gece gündüz ne zaman arasam ilgilendi gerektiği yerde kalkıp evime Bile geldigi oldu her şey için çok teşekkür ederim HOCAM İYİKİ VARSINIZ ( fizyoterapi için en güzel şey hastasının yürümesidir)

Zekiye Usta#2
14.11.2022 22:08:36Cevap Yaz

İlgisi, bilgisi ve yaklaşımı ile herkesin 3 ayda ancak başarabilir dediği durumu 1 ayda başardı. Onun sayesinde kızım tekrar yürüyebildi. Bu sürede desteğini bizden hiç esirgemedi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Mustafa Güler #3
27.08.2022 16:15:12Cevap Yaz

Eşimin şeker hastalığına bağlı olarak sol ayağında güç kaybı oluştu, buna bağlı olarakta yürüme zorluğu ve özellikle merdiven inip çıkarken düşme korkusu yaşamaya başlamıştı. Halil Ibrahim beyle fizyoterapi seanslarina başladıktan sonra, Halil İbrahim beyin gostermis oldugu hareketlere çalışarak kısa süre içinde sol ayağı yeniden güçlenmeye başladı ve merdiven inip çıkarken yaşadığı korkuyu, Halil İbrahim beyin göstermiş olduğu doğru adım teknikleriyle artık korkmadan inip çıkabilmekte ve dışarıda yürüyebilmekte. Kendisinin gerek işindeki bilgi ve becerisi gerek güleryüzlü kişiliği sayesinde başarılı bir terapi donemi geçirdik. Cok teşekkür ederiz.

Nurhayat Ulukuş #4
31.03.2022 21:21:29Cevap Yaz

babamın boyun kirecleme ve daralma şikâyeti için başladığımız seanslarımızın ilk gününden itibaren büyük fayda sağladık. sabahlara kadar ağrı içinde kıvranan inleyen babama sanki sihirli elleriyle dokundu. isini tamamen titizlikle yapan, saygılı sevgili çok efendi sevecen ,güvenilir bır fizyoterapist .kendisine çok tesekkür ediyorum...🙏

Zeynep Sağlam#5
29.03.2022 13:05:41Cevap Yaz

Halil Hocam hoşgörülü ve işinde azimli bir fizyoterapist. Babam bir ameliyat sonrası yürümekte zorluk çekmekteydi. Halil hocamın egzersizleri ve çözüm önerileriyle baya yol kat ettik. Su an yürüyebiliyor. Teşekkür ederiz.

Furkan Buru#6
01.02.2022 11:58:11Cevap Yaz

Ben düz taban hastasıyım. Artık yürürken bile ağrılarıma dayanamıyordum. Ayağımın şekli değişmişti. Bir kaç tane fizyoterapistle görüştüm ama ev egzersizleri verip gönderdiler kişisel bir ilgi alaka göremedim. Halil hocam bana klinikte çok çeşitli egzersizler yaptırdı. Evdeki programlarımı bile yakından takip etti. Ayağıma bir de bantlama yaptı onun da çok faydasını gördüm. Ben erkek kuaförüyüm. Yürürken acı çekiyordum şimdi sabahtan akşama kadar işimi rahatça yapabiliyorum. Hala da günlük egzersizlerimi kontrol ediyor. Eli gözü üstümde :) teşekkür ediyorum hocam.

Yasemin Y***#7
21.01.2022 12:31:26Cevap Yaz

Babamın beyin kanaması sonucu sağ tarafı tutmuyordu. Halil hocam geldi sağolsun ilk gün babamı oturur vaziyete geçirdi. kısa süre sonra da yürüyebildi. bizim için yürüyor olması önemliydi halil hocam sayesinde ellerini de kullanabiliyor. Allah razı olsun sizden

Oğuzhan Yavuzarslan #8
12.01.2022 22:44:21Cevap Yaz

Halil ibrahim beyle İstanbul'dan özel eğitim merkezinden tanışıyoruz güler yüzlü ve işini sevmesinden dolayı ilgi ve alaka üst düzey işine gösterdiği özenle hem severek gidiyordum hemde işini o kadar iyi yapıyor ki insan rahatliyordu herkese tavsiye ederim benim için üst düzey bir fizyoterapist.

Simay Tıraş#9
02.01.2022 21:56:00Cevap Yaz

Halil İbrahim bey özel gereksinimli kızımın fizyoterapisti biz çok memnun kaldım hocamıza çok teşekkür ederiz

Esin Demiryürek #10
24.12.2021 19:13:26Cevap Yaz

Ben bu kadar ilgili bu kadar saygılı ve bu kadar tedavi de başarılı kişi görmedim gerçekten emeklileri çok fazla üstümde işinde uzman kişi Güler yüzlü kişiliği ile tedavi de son dakka ya kadar yanımda oldular şuan pelvis kemiğim ve leğen kemiği kırıgım ve kaburgam kırıkıgım vardı ayağımı basar hale geldiysem Halil beyin sayesinde oldu cesaretlerinden ve emeklerinden dolayı teşekkürler 🙏🙏🙏

Ahmet Ayhan#11
17.12.2021 14:26:34Cevap Yaz

Halil İbrahim beyle babamın diz protez ameliyatı sonrası tanıştık. Kısa sürede ayağa kaldırdı ve günlük hayatına dönmesini sağladı.Teşekkür ederiz…

Görüş Yazın
Hızlı Randevu
ÜCRETSİZ DEĞERLENDİRME!
Randevu Talebi Oluşturmak için Bizi Arayın.
Hızlı Randevu