Fzt. Nilhan Mutlu

5 Görüş
  • İzmir  (Bornova, Karşıyaka)
  • +8 daha fazla

  Hakkında

Pek çok hastalık ve alandaki tecrübemle hastalarıma en iyi tedaviyi ve en fonksiyonel hayatı sağlamaya çalışıyorum.İşimi severek yapıyorum.

  Hizmet Ücret Aralığı

Hizmet Verme Şekli
Evde Tedavi 150₺ - 200₺
Kabul Edilen Ödeme Yöntemleri
Nakit, Kredi Kartı
Değerlendirme Seansı Ücretsizdir

  Hizmetler

  • Manuel Terapi
  • Kinezyolojik Bantlama
  • Bel Fıtığı
  • +74 daha fazla

  Okullar / Eğitimler

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi/Fizyoterapi ve rehabilitasyon

  Deneyim ve Tecrübeler

Izmir arkas spor
Izmir el mikro travma cerrahi hastanesi
Izmir atafizik tip merkezi
Muğla universitesi hastanesi nöroloji departmani
Ortopedi departmani
Pediatri departmani
Fizik tedavi departmani
Karfiyopulmoner departmani
Sporcu departmani
Muğla huzur evi
Fizyomu sağlikli yasam merkezi
Özel beyaz melek egitim ve rehabilitasyon merkezi
Özel gelisim egitim ve rehabilitasyon merkezi

  Sertifikalar

Manuel terapi
Bantlama
Bobath rehabilitasyonu
Graston tedavisi

  Bilinen Diller

Ingilizce/bulgarca

  Fotoğraflar

Belirtilmemiş
Görüşler (5) Görüş Ekleyin
5.0

Genel Skor

5 Görüş

tubaa#1
14.12.2021 14:44:40Cevap Yaz

Boyun fıtığı teşhisi sonucunda doktorum fizik tedavi önermişti.Nilhan hanım sayesinde daha ilk seanstan ağrılarım azalmaya başladı.Özellikle sol koluma yayılan çok şiddetli ağrılarım vardı.Hem fiziksel hem psikolojik olarak hayatımı sekteye uğratan bu ağrıyı bertaraf etmemde bana yardımcı olduğu için kendisine çok teşekkür ediyorum.Ayrıca hoş sohbeti ve samimiyeti de benim için bonus oldu diyebilirim :)

Sevim düzovalılar#2
25.10.2021 12:44:54Cevap Yaz

Kısmi felç geçirdikten sonra tanıştık, 10 seans fizik tedaviden sonra çok iyi oldum. Elim, ayağımdaki güçsüzlükler tamamen ortadan kayboldu. Şuan gayet iyiyim onun sayesinde, hocamdan Allah razı olsun.

Birgül Demirbağ Coşar#3
23.10.2021 00:28:38Cevap Yaz

Benim sağ kolum brakial pleksus yani kolumda kısıtlıllık,hissizlik,güçsüzlük ve gelişmesinde yavaşlılık var tabiki üzerine de bitmek bilmeyen ağrılar var daha doğrusu vardı ağrılarım Nilhan Mutlu hocamın kullandığı bantlama, elektronlar ve masaj egzersiz teknikleriyle geçti kolumda kireçlenmeler de vardı bunları fark edip geçmesini sağlayanda yine çok değerli Nilhan hocam oldu kolumdaki ağrılar bitti kireçlenmeler geçti kısıtlılığı azalttı güçsüzlüğü de ağırlık hareketleriyle güçlendirdi kendisine çok teşekkür ediyorum verdi psikolojik moral destek Güler yüzlülük ve anlayışta kendisinde olduğu için çok şanslıydım her seansımız çok akıcı ve rahat geçti ben çok memnun kaldım kendisinden yeni başlayacak tüm kişilere de gönül rahatlığıyla tavsiye ederim 🙏🥰👏

Pınar ..#4
16.10.2021 23:00:58Cevap Yaz

Nilhan hanımla Ocak ayında tanıştık. Annem felç geçirdi ve sol tarafını kullanamıyordu. Yatakta bile oturamıyordu ayakta tek başına duramıyordu. Yürüyemiyordu psikolojik olarak kötüydü.Şu an yürüyebiliyor kolunda ve elinde hissi var güçlenmeye başladı. Güleryüzlülüğü ve pozitifliliği ile anneme psikolojik olarakda destek oldu. İyiki siz Nilhan hanım! Emeğiniz için size çok teşekkür ederiz

Alev Özdoğan#5
16.10.2021 16:39:15Cevap Yaz

Nihan hanima 2 haftalık süreçte gosterdigi destek ve yardim icin çok teşekkür ederim.yabanci misafirimize tum desteği sağlayarak yürümesine ve fiziksel hareketlerini geri kazanmasini sağladı..

Görüş Yazın