Fzt. Nazlı Eryılmaz

9 Görüş
  • İzmir  (Bornova, Karşıyaka)
  • +3 daha fazla

  Hakkında

Merhaba ben Nazlı Eryılmaz. Manisa Celal Bayar Üniversitesinde lisans eğitimimi tamamladım. Şu an Dokuz Eylül Üniversitesinde Kardiyopulmoner alanında yüksek lisans yapmaktayım. Aynı zamanda özel bir klinikte çalışmaktayım.

  Hizmet Ücret Aralığı

Hizmet Verme Şekli
Evde Tedavi 1000₺ - 2500₺
Kabul Edilen Ödeme Yöntemleri
Nakit
Değerlendirme Seansı Ücretsizdir

  Hizmetler

  • Manuel Terapi
  • Kinezyolojik Bantlama
  • Kuru İğneleme
  • +84 daha fazla

  Okullar / Eğitimler

Manisa Celal Bayar Üniversitesi-FizikTedavi ve Rehabilitasyon
Dokuz Eylül Üniversitesi- Kardiyopulmoner Fizyoterapi Yüksek Lisans

  Deneyim ve Tecrübeler

E-life Physiotherapy-staj
Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi-staj
Bursa Romatem-staj
Klinik Sport- Fizyoterapist
Elife Physiotherapy - Fizyoterapist

  Sertifikalar

ISST Schroth kursu
Academy of Lymphatic Studies (ACOLS) - Lenfödem Kursu
APPI- SKOLYOZ
APPI- Klinik Pilates, klinik egzersiz
Trigger Point Tedavi Yöntemleri (Kuru iğneleme)
Kupa ve Hirudoterapi ( Hacamat )
Osteopatik Manuel Terapi

• Kırık İyileşmesi ve Rehabilitasyonu
• Dans Terapisi
• El Rehabilitasyonu
• Hasta-Fizyoterapist İletişim Teknikleri
• ÖÇB Yaralanmaları Sonrası Rehabilitasyonu
• Skolyoz Rehabilitasyonu
• Hamstring Kası Yaralanmaları ve Tedavileri

  Bilinen Diller

İngilizce a2

  Fotoğraflar

Belirtilmemiş
Görüşler (9) Görüş Ekleyin
5.0

Genel Skor

9 Görüş

Nursen Tüzen#1
14.05.2023 22:09:27Cevap Yaz

Lenfödem teşhisim nedeniyle Nazlı hocam ile tedaviye başladık. Tedaviden olumlu sonuçlar aldık. Tedavi sürecimizde her konuda beni bilgilendirmesinden, ilgisinden, özeninden ve iletişiminden çok memnun kaldım. Kendisi lenfödem konusunda kendisini geliştirmiş ve geliştiren bir fizyoterapist. İhtiyacı olan herkese gönül rahatlığıyla öneririm.

Fatmanur Karatarla#2
22.04.2023 11:29:59Cevap Yaz

Nazlı hocamla meslektaşız ve aynı zamanda hastasıyım.16 yaşından beri skolyoz hastasıyım o günden bugüne artan ağrılarım ve postür bozukluğum hayatımı kısıtlamıştı. Nazlı hocamla yüksek lisansta sınıf arkadaşı olana kadar durum aynıydı. Şuan kendisinden tedavi almaktayım ve günden güne daha iyi oluyorum. Güzler yüzlülüğü, ilgisi ve alakası sayesinde daha iyi yerlere ulaşacağımıza eminim. İzmir'de tercih edeceğiniz fizyoterapistler arasında 1. sırada olmayı hak eden bir fizyoterapisttir. Herkese şiddetle tavsiye ederim.

Aygül Kaplan#3
13.01.2023 20:37:23Cevap Yaz

Nazlı hocam ile kızımın skolyoz teşhisi nedeniyle iletişime geçtik. Kısa bir sürede röntgende gözle görülür bir değişim oldu. Nazlı hocamın emekleri için çok teşekkür ediyoruz. İlgisi ve iletişiminden dolayı kızım özellikle nazlı hocam ile çalışmak istedi. Her koşulda eve gelip tedaviye devam ettik halen devam ediyoruz. İhtiyacı olan herkese kesinlikle tavsiye ediyorum.

Emre meric#4
13.01.2023 19:54:59Cevap Yaz

Futbol yüzünden olan sakatlığım Nazlı hocam sayesinde iyileşti. Sonsuz teşekkür ediyorum.

Perihan Öztürk#5
13.01.2023 19:54:23Cevap Yaz

Kronikleşen ağrılarım üzerine birlikte çalıştık. Uzun süredir devam eden sırt ve boyun ağrılarımda başarılı bir tedavi süreci atlattık. Düzenli aralıklarla kendisiyle tekrar görüşmek isteyeceğime eminim gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. Kendisine teşekkür ederim.

Gülseren Atılkan#6
12.01.2023 12:32:51Cevap Yaz

Nazli Hanım ile yollarımız annemin sağlık problemleri nedeniyle kesişti. Anneme ağustos ayında omuz yırtığı tanısı kondu. Fizik tedavi önerildi. Kolunu hiç kullanamıyor ve günlük işlerini yardım ile yapıyordu. Nazlı Hanım'a ulaştık ve fizik tedavi hizmeti aldık, üstelik Nazlı hanım bu hizmeti evde bize sundu. Annem şu anda günlük işlerini yardımsız yapabiliyor. Nazlı Hanım sayesinde 1 ay gibi kısa sürede çok yol katettik. Hala arayıp sorduğu ve hasta iletişimini de devam ettirdiği için kendisine teşekkür ederiz.

Sırrı Esen #7
11.01.2023 16:08:17Cevap Yaz

Bel, boyun ve sırt bölgelerindeki ağrılarımız için Nazlı hanımdan aldığımız tedavi ve destekle rahatladık. Kuru iğne tedavisi ve hacamat uygulamasından da memnun kaldık. Samimiyeti ve içtenliği ekstra memnun etti. Teşekkür ederim. İyi ve yetkin bir fizyoterapist. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Cemile Biçici#8
19.08.2022 00:17:37Cevap Yaz

Nazlı hanımla sağ ayağımdaki uyuşukluk sebebiyle tedaviye başladık 2 seans sonucu haftalardır geçmeyen uyuşukluğum geçti . Sonsuz teşekkür ediyorum

Mehmet Kemal#9
19.03.2022 13:32:42Cevap Yaz

Nazlı hocamın yaptığı fizik tedaviyle ve iğne tedavisiyle ağrılarımı geçirdi. Allah ondan razı olsun. Ağrılarımdan kurtuldum. Fizik tedavide Nazlı hocam benim için büyük bir şans. Herkese tavsiye ederim.

Görüş Yazın
Hızlı Randevu
ÜCRETSİZ DEĞERLENDİRME!
Randevu Talebi Oluşturmak için Bizi Arayın.
Hızlı Randevu