Fzt. Aylin Beşparmak

6 Görüş
  • İzmir  (Bornova, Karşıyaka)
  • +7 daha fazla

  Hakkında

Dokuz Eylül Üniversitesi’nden 2018 yılında mezun oldum.Dokuz Eylül Üniversitesi Kardiyopulmoner Fizyoterapi alanında yüksek lisans yapmaktayım.
Meslek hayatım boyunca nörolojik(felç,Multiply Skleroz,denge ve koordinasyon bozuklukları) ortopedik(omuz,boyun,bel ve diz problemleri,sporcu yaralanmaları),pediatrik(çocuk sağlığı)ve geriatrik(yaşlı sağlığı) vakalarla çalışma fırsatım oldu.

  Hizmet Ücret Aralığı

Hizmet Verme Şekli
Evde Tedavi 500₺ - 750₺
Kabul Edilen Ödeme Yöntemleri
Nakit

  Hizmetler

  • Felç (İnme) Fizyoterapisi
  • Ortopedik Fizyoterapi
  • Nörolojik Fizyoterapi
  • +20 daha fazla

  Okullar / Eğitimler

Dokuz Eylül Üniversitesi-Fizyoterapi ve Rehabilitasyon(Lisans) 2018
Dokuz Eylül Üniversitesi-Kardiyopulmoner Rehabilitasyon (Yüksek Lisans) 2020-Devam ediyor

  Deneyim ve Tecrübeler

İzmir Ekol Hastanesi
İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi

  Sertifikalar

Belirtilmemiş

  Bilinen Diller

Türkçe
İngilizce

  Fotoğraflar

Belirtilmemiş
Görüşler (6) Görüş Ekleyin
5.0

Genel Skor

6 Görüş

Saime Şen#1
19.01.2023 01:28:23Cevap Yaz

Eşimin el bileği kırığı sonrası tedavi sürecini Aylin hocamla başlattık. Alçıdan sonra seanslara başladık. Tedavi boyunca güler yüzü, sabrı ve ilgisi hiç eksik olmadı. İşinin ehli bir fizyoterapist. Size ne kadar teşekkür etsek az. Mesleğinizde başarılarınız daim olsun :))

Aysel Atılgan#2
07.12.2022 21:50:49Cevap Yaz

annem kilolu olduğu bel fıtığı ve geçmeyen ağrıları vardı. gece bile uykusundan uyanıp ağrı kesici içmek zorunda kaldığı durumlar oluyordu. aylin hanımla terapilere başladık. hareketler ve bantlamayla şikayetleri azaldı. Şimdi walker bıraktık.. odanın içinde rahatça yürüyebiliyor tuvaletine tek başına gitmeye başladı. mesleğinde gayet özverili, güleryüzlü bir şekilde çalışıyor teşekkürler ederiz . mesleğinizde başarılar katlanarak büyür umarım . bütün hastalara şifalar diliyorum

Mehmet S#3
28.03.2022 16:39:08Cevap Yaz

Aylin hanımla donuk omuz problemime yönelik tedaviye başladık. İlk zamanlar geçmeyen gece ağrılarım vardı.2.haftadan itibaren ağrımda belirgin azalma ve hareketlerimde rahatlama hissetmeye başladım. Hem seanslarda ilgi alaka ve güler yüzüyle hem de verdiği tavsiyeler ve ev egzersizleriyle ağrılarımı çözdük. Söylediği şekilde hareketlerime devam ediyorum. Artık saçımı tarayabiliyorum .Kendisine çok teşekkür ederim.

Deniz Gemalmaz#4
30.01.2022 17:45:25Cevap Yaz

spor yaparken yaptığım yanlış bir hareket sonrası ön çapraz bağlarımı zorladığımı öğrendim. Aylin hanımla tedavi sürecini başlattık. işinde profesyonel ,güler yüzlü, ilgili ve en önemlisi hasta psikolojisinden anlayan motive edici bir fizyoterapist. ameliyata gerek kalmadan tedavi sürecimizi tamamladık .Aylin hanım gibi bir fizyoterapistle çalışma imkanı bulduğum için çok şanslı hissediyorum. kendisine mesleğinde başarılarının devamını diliyorum.

Jülide Kaçmaz#5
25.01.2022 19:23:19Cevap Yaz

Ofis çalışanı olduğum için uzun zamandır geçmeyen boyun ağrılarım vardı. Mr çektirdim, boyun düzleşmesi ve fıtık başlangıcı olduğu söylendi. Bunun üzerine bir yakınım aracılığıyla Aylin hanımla tanıstık.3.seanstan itibaren ağrımda belirgin azalma oldu. Şu an şikayetlerim yok denecek kadar az. Her şeyden önce güler yüzünüz ve ilginiz için teşekkür ederim. Mesleğinizde başarılar diliyorum

Gül Alper#6
03.01.2022 09:53:56Cevap Yaz

Babam felç geçirdi.Aylin hanımla yoğun bakımdan çıktıktan sonra tedaviye başladık.Bu süreçte bize her anlamda çok destek oldu.1 hafta önce de destekli yürümeye başladık.Teşekkür ederiz Aylin hanım,emeğinize sağlık..

Görüş Yazın
Hızlı Randevu
ÜCRETSİZ DEĞERLENDİRME!
Randevu Talebi Oluşturmak için Bizi Arayın.
Hızlı Randevu