Fzt. Bilal Ergin

21 Görüş
  • İzmir  (Bornova, Çeşme)
  • +15 daha fazla

  Hakkında

Merhaba! Ben Dokuz Eylül Üniversitesi 2014 mezunu, uzun yıllardır evde ve klinikte fizik tedavi hizmeti sunan bir fizyoterapistim. Özellikle skolyoz kifoz egzersizleri, omurga eğriliği tedavisi, skolyoz rehabilitasyonu, kişisel antrenman, personal trainer, bel-boyun-sırt ağrısı tedavisi, ortopedik-nörolojik-romatolojik rehabilitasyon, fizik tedavi, fizyoterapi, omuz rehabilitasyonu, kalça-diz protezi rehabilitasyonu, rehabilitasyon, hemipleji, Parkinson, MS, İzmir evde fizik tedavi, geriatrik (yaşlı) rehabilitasyon alanlarında uzmanlaşmış biriyim.

9 yıldır süregelen deneyimimle, her bir hastamın ihtiyaçlarına uygun kişiselleştirilmiş tedavi planları oluşturuyorum. Evde ve klinikte gerçekleştirdiğim fizik tedavi hizmetleri ile sağlık sorunlarınıza çözüm sunarken, aynı zamanda yaşam kalitenizi artırmak için çalışıyorum.

Geriatrik rehabilitasyon konusundaki uzmanlığım sayesinde, yaşlı bireylerin özel ihtiyaçlarına odaklanarak onların yaşam kalitesini yükseltmeye yönelik hizmetler sunuyorum. Siz de sağlığınıza önem veriyorsanız, size en uygun tedavi planını oluşturmak için buradayım.

  Hizmet Ücret Aralığı

Hizmet Verme Şekli
Evde Tedavi
Klinikte Tedavi
Kabul Edilen Ödeme Yöntemleri
Nakit
Değerlendirme Seansı Ücretsizdir

  Hizmetler

  • Manuel Terapi
  • Kinezyolojik Bantlama
  • Kuru İğneleme
  • +91 daha fazla

  Okullar / Eğitimler

Dokuz Eylül Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu

  Deneyim ve Tecrübeler

Dokuz Eylül Üniversitesi Ortopedi Bölümü
Dokuz Eylül Üniversitesi Nöroloji Bölümü
Dokuz Eylül Üniversitesi Genel Cerrahi Bölümü
Dokuz Eylül Üniversitesi Anestezi Yoğun Bakım
Dokuz Eylül Üniversitesi Göğüs Hastalıkları Bölümü
Dokuz Eylül Üniversitesi Nöroşirurji Bölümü
Pamukkale Üniversitesi Nöroloji Bölümü
Kasalar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon
Kanat Özel Eğitim ve Rehabilitasyon
Mutlu Hayat Özel Eğitim ve Rehabilitasyon
Fizyomed Özel Eğitim ve Rehabilitasyon
Kendi Kliniğim

  Sertifikalar

Osteopatik Manuel Terapi Eğitimi
Omurga, Alt ve Üst Ekstremite Manuel Terapi Eğitimi
Graston & Triger Point Eğitimi
Kuru İğneleme Eğitimi
Kinezyolojik Bantlama Eğitimi
Hacamat Ve Kupa Masajı Eğitimi
Sülük Tedavisi Eğitimi
Reformer Pilates Eğitimi
Mat Pilates Eğitimi
Skolyoterapi Eğitimi

  Bilinen Diller

Belirtilmemiş
Görüşler (21) Görüş Ekleyin
5.0

Genel Skor

21 Görüş

Dicle Kalender #1
24.02.2024 21:14:18Cevap Yaz

Bilal Bey iyi ki tanımışım sizi. İşinizi özveri ile yapıyorsunuz. Kardeşim çok kısa sürede işine devam edebildi.Her şey için çok teşekkür ederim.

Bilal Ergin#2
26.02.2024 13:47:30

güzel yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum dicle hanım

Deniz Büyüköcal #3
24.02.2024 18:53:21Cevap Yaz

Kısa bir zaman olmasına rağmen yaşamıma yön veren moral ve manevi güç katan evimizin bir ferdi olarak gördüğümüz fizyoterapistim (ben O'na oğlum diyorum) Bilal Ergin'e teşekkür ediyorum. En umutsuz olduğum anda hep yanımda. Konuşması ile güç vererek ayağa kaldırmaya çalışması beni motive ediyor. Keşke daha önce yollarımız kesişseymiş. İyi ki varsın, sevgilerimle...

Rengin Erdoğan#4
24.02.2024 13:19:32Cevap Yaz

Annem yaşamış olduğu sağlık problemlerinden dolayı yaklaşık 9 ay önce yoğun bakım öyküsü oluştu ve buna bağlı geçici yatağa bağlı kalarak fiziken ve de ruhen yıpranma süreci geçiriyordu. Fizyoterapist Bilal Ergin'i, umut dolu yorumlar karşısında arayarak bilgi almak istedim. Kendisi ile annemin durumu hakkında telefonla konuşmamız esnasında olan içtenliği ve bilgisi ile yaklaşımı çok güzeldi. İlk görüşmemizde annemin hastalıklarını, geçirmiş olduğu tüm ameliyatları, kan sonuçları gibi tüm hasta öyküsünü detaylı şekilde analiz ederek dinledi. Annemin lösemi, kronik rahatsızlıkları, ve bu son yaşanan travmatik öykünün bırakmış olduğu birçok hastalığını göz önünde bulundurarak özel bir tedavi planı oluşturdu. Uzmanlığı, engin bilgisi ve tecrübesi ile tedavi sürecimize başladık. Her seans öncesinde annem iyi hissetmiyorum diyerek zorlansa dâhi Bilal Bey geldiğinde kendisinin candan yaklaşımı, motive edici tutumu, güven olgusu ve sıcakkanlılığı ailemizin bir üyesi olarak aramıza kattı. Anneme fiziken ve de ruhen manevi destek sağlıyor. Annemin gün geçtikçe sağlığına, bedenine ve de ruhuna olan katkısını görmek bizi son derece mutlu ediyor. Hiçbir şey değişmeyecek dememeli insan herşey değişebilir, herkes hastalanabilir. Gecenin en karanlık anı şafak öncesidir. Tedaviler uzun, yorucu ve de zorlu sürebilir. Gecenin en karanlık anı sonsuza dek sürmez. Güneş mutlaka doğar yeter ki onunla yüzleşmeye hazır olmak önemlidir. Bu süreçte bazı insanlar yanımızda olup kalbimizde dalga oluştururlar ve bu dalgaların getireceği değişiklikler ve gideceği yön kişiye bağlıdır. Hepimiz o umut ışığının peşindeyiz ve mutlaka karşılaşırız. Bizim yolumuz kesiştiği için kendisine çok teşekkür ediyorum, iyi ki var...

Şehrazad Azari#5
24.02.2024 12:42:03Cevap Yaz

Sağ kolumun Dirseği kırıldı ve yaklaşık bir ay boyunca elim hareket edemedi, bu da kaslarımın kurumasına neden oldu ve açma kapanmada çok zorlandım.Çok hayal kırıklığına uğradım. Ama ben çok şanslı olduğum için Tanrı onu bana gönderdi ve Bilal beyin sayesinde 1/5 ay içinde normal hayata döndün. Kendisinden çok teşekkür ediyorum 🙏 iyi ki sizin gibi insanlar var💜💜💜💜

mahzuner doğan#6
01.01.2024 13:48:09Cevap Yaz

Bilal Bey, kifoz duruş sorunumla ilgilenirken gösterdiği uzmanlık ve insan odaklı yaklaşımıyla beni etkiledi. Oluşturduğu kişiselleştirilmiş tedavi planı ve yönlendirdiği egzersizler sayesinde şu an kendimi çok daha iyi hissediyorum. Bilal Bey'e minnettarım, harika bir fizyoterapist ve tavsiye edilesi bir uzman! Teşekkürler Bilal Bey!

Eda HASYILMAZ #7
29.12.2023 16:03:31Cevap Yaz

Çocuğumun skolyoz sorunuyla başa çıkmak için Fizyoterapist Bilal Ergin ile çalışmak gerçekten harika bir karar oldu. Bilal Ergin, sadece uzmanlığı ve bilgisiyle değil, aynı zamanda samimi ve anlayışlı yaklaşımıyla bize çok destek oluyor.
İlk görüşmemizde, Bilal Bey çocuğumun durumunu detaylı bir şekilde analiz etti ve özel bir tedavi planı oluşturdu. Her seans, çocuğumun omurgasında olumlu bir gelişmeyle sonuçlandı. Bilal Ergin'in motive edici tutumu, çocuğumu tedavi sürecine odaklanmış ve pozitif tutumlu kıldı.
Ayrıca, Bilal Bey, evde yapabileceğimiz egzersizleri ve dikkat etmemiz gereken noktaları bize özenle açıkladı. Bu, tedavi sürecini destekleyici ve etkili kıldı.
Bugüne kadar geçen sürede, çocuğumun omurgasındaki düzelme gerçekten gözle görülür hale geldi. Bilal Ergin'e olan güvenimiz her geçen gün artıyor ve onunla çalışmak, çocuğumuzun sağlığına olan katkısını görmek bizi son derece mutlu ediyor.
Eğer skolyoz veya benzeri sorunlarla karşılaşıyorsanız, Fizyoterapist Bilal Ergin'i gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Teşekkürler Bilal Bey, harika bir profesyonelsiniz!

Bilal Ergin#8
26.02.2024 13:43:51

güzel yorumlarınız için çok ama çok teşekkür ediyorum eda hanım

Seher#9
27.09.2023 00:39:01Cevap Yaz

Dedeme parkinson tanısı konulduktan sonra doktorumuz fizik tedavinin iyi geleceğini söyledi. Fizyoterapist arayışına girdiğimiz zaman Bilal Hocamla tanıştık. Bize dedemin tedavisi konusunda çok yardımcı oldu ve olmaya devam ediyor. Çok teşekkür ediyoruz kendisine

Bilal Ergin#10
29.12.2023 16:05:17

güzel yorumlarınız için teşekkürler seher hanım :)

buse gündoğdu#11
26.09.2023 23:51:44Cevap Yaz

Ameliyat sonrası kas güçsüzlüklerimden dolayı egzersize ihtiyacım olduğunu fark ettim. Böyle bir arayışına girince fizyoterapist araştırdım. Bilal hocam ile online egzersiz yapmaya başladık. Başladığımızdan beri kendimi çok daha iyi hissediyorum. Egzersiz çeşitliliği ve danışanlarına yaklaşımını çok beğendim. Herkese tavsiye ediyorum.

Bilal Ergin#12
29.12.2023 16:04:40

güzel yorumlarınız için teşekkürler buse hanım şifa olsun :)

asel kiriş#13
18.09.2023 23:50:38Cevap Yaz

Taşınabilir yatağı ve tüm materyalleri ile evimize geldi, gerçekten harika bir iyileşme süreci geçirdim ameliyat öncesi ve sonrasında.
Bilal hocamın samimi ve destekleyici yaklaşımı da beni daha güvende hissettirdi.

Bilal Ergin#14
29.12.2023 16:04:09

şifa olsun asel hanım

Leyla #15
06.06.2023 00:07:22Cevap Yaz

Annemin düşüp kalçasını kırdı ve kalça protezi ameliyatı oldu. Doktorumuz bir an önce ayağa kalkman gerekiyor dediği halde annem korkusundan dolayı ayağa kalkmakta çok zorlandı. Böyle bir durumda Bilal Bey yardımımıza yetişti. Komşumuzun tavsiyesi ile tanıştığımız Bilal bey annemin güveninin yerine gelmesine çok yardımcı oldu. Kısa bir sürede ayağa kalktık şükürler olsun. O artık ailemizden biri çok teşekkür ederiz Bilal Bey. Emeğine sağlık.

Bilal Ergin#16
01.10.2023 17:41:35

şifa olsun leyla hanım

sabiha verim#17
02.06.2023 13:05:34Cevap Yaz

Babama parkinson teşhisi konmasından sonra doktorumuzun düzenli olarak fizik tedavi görmesi gerektiğini söyledikten sonra fizyoterapist arayışına girdik. Fizyoterapist ararken internetten Bilal beye rastladık. İyikide rastlamışız bilgi, donanım, hoş sohbeti, karakteriyle mükemmel bir insan. Babam artık kendini daha iyi hissediyor. Allah sizden razı olsun Bilal Bey.

Bilal Ergin#18
01.10.2023 17:40:45

güzel yorumlarınız için çok teşekkürler sabiha hanım

Aslan buran #19
20.05.2023 09:27:26Cevap Yaz

Annem hemipleji kalça diz protezi ameliyatı geçirdi. Bilal beye tavsiye üzerine geldik çok şükür toparlanma sürecine başladı emeğiniz ve bilgi birikiminiz için teşekkür ederiz. Herkese tavsiye ederim

Bilal Ergin#20
01.06.2023 13:36:39

Teşekkürler güzel yorumlarınız için Aslan bey. Şifa olsun inşallah 🤗

Haticenur kıvrak #21
19.05.2023 22:12:43Cevap Yaz

Tecrübesi ve bilgi birikimine tamamen güvendiğim fizyoterapist. Skolyoz sebebiyle tanıştık ve benim hayatımda çok ciddi yol katetmemi sağladı. Çok teşekkür ederim Bilal bey

Bilal Ergin#22
01.06.2023 13:37:34

Güzel yorumlarınız için çok teşekkürler Hatice hanım. Şifa olsun 🤗

Orhan şen#23
19.05.2023 22:09:45Cevap Yaz

Uzun zamandır çektiğim bel ağrılarımdan bilal beyin tedavi planlaması sayesinde kurtuldum çok teşekkür ederim.terapi başarılı herkese öneririm.

Bilal Ergin#24
01.06.2023 13:35:45

Şifa olsun Orhan bey 🤗

Hafize Aslan#25
03.04.2023 23:00:21Cevap Yaz

Bilal bey ile annemin kalça protezi ameliyatından sonra fizyoterapi ihtiyacımız oluşması sebebiyle tanıştık. Ameliyat öncesi tüm korkularımızın yersiz olduğunu Bilal Bey ile tanıştıktan sonra anladık. Çok rahat bir ameliyat sonrası bir dönem atlattık. Kendisine tüm desteği için teşekkür ediyoruz. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

Bilal Ergin#26
05.04.2023 15:42:03

Teşekkürler Hafize hanım. Geçmiş olsun.

Selin Kaya#27
03.04.2023 22:44:42Cevap Yaz

Bilal Bey ile sitedeki yorumlar sayesinde tanıştık. Şiddetli bel ve boyun ağrılarım vardı. Kendisi ile 3 seans çalıştık. Artık çok rahatım bundan sonrası için kendisi ile reformer derslerine devam ediyoruz. Her geçen gün kendimi daha iyi hissediyorum. Ayrıca bilal bey iletişimi çok tatlı biri kendisine teşekkür ediyorum.

Bilal Ergin#28
05.04.2023 15:42:37

Teşekkürler selin hanım.. Geçmiş olsun 🤗

Fatma #29
03.02.2023 21:18:06Cevap Yaz

Sacrumumu kırdım kendisi ile 3 seansı tamamladıktan sonra sacrum kırığım olduğunu unutacak kadar gelişme kaydettik. Bilal bey'in ilgili ve anlayışlı tavrı sayesinde çok rahat bir iletişim sağladık. Tedavimiz devam ediyor şimdiden kendimi çok iyi hissediyorum. Teşekkür ediyorum

Bilal Ergin#30
05.02.2023 22:06:33

Şifa olsun Fatma hanım 🤗

Berk Özalp#31
09.12.2022 12:07:29Cevap Yaz

Babam kalçasını kırdıktan sonra çok zorlanmıştık ama korkulacak birşey olmadığını Bilal bey ile öğrendik şu an hiç sorunu kalmadı Allah razı olsun hocamdan

Bilal Ergin#32
06.01.2023 09:47:37

Teşekkürler Berk Bey. Geçmiş olsun 🤗

Rüya Ağaç #33
09.12.2022 12:01:16Cevap Yaz

Kifoz nedeniyle sıkıntılar çekiyordum , hocam sayesinde rahatladım hala daha verdiği egzersizleri uyguluyorum

Bilal Ergin#34
06.01.2023 09:48:31

Teşekkürler Rüya Hanım. Şifa olsun inşallah 🤗

Özkan KÖKDUMAN#35
09.12.2022 00:57:59Cevap Yaz

10 yaşındaki çocuğumun skolyoz problemi vardı, Bilal Bey ile çalışmaya başladık. 15 seans çalıştıktan sonra çocuğumun omurgası önemli ölçüde düzeldi. Bilal Bey'in işinde çok profesyonel olduğunu, kendini geliştirdiğini çalışmaya başladıktan sonra hemen anlıyorsunuz. Çok saygılı ve çocuklara karşı çok sevecen bir fizyoterapist. Emekleriniz ve çalışmalarınız için teşekkür ederim.

Bilal Ergin#36
06.01.2023 09:49:41

Teşekkürler Özkan Bey. Çocuğumuz çok daha iyi durumda olacak inşallah. Düzelsin omurgalar 💪

Nuriye Taşbaş#37
16.03.2022 01:35:56Cevap Yaz

Yaklaşık 3 ay önce babam felç geçirdi. Yoğun bakımdan çıktıktan sonra Bilal beyle çalışmaya karar verdik. Babamın tüm sızlanmalarına nazlanmalarına rağmen Bilal beyle çalıştıktan sonra gözle görülür Bir iyileşme sürecine girdik. Tedavi sürecimiz devam ediyor. Her geçen gün daha iyiye gidiyor durumu.

Görüş Yazın
Hızlı Randevu
ÜCRETSİZ DEĞERLENDİRME!
Randevu Talebi Oluşturmak için Bizi Arayın.
Hızlı Randevu