Fzt. Ümit Akgün

69 Görüş
  • İzmir  (Bornova, Çeşme)
  • +20 daha fazla

  Hakkında

Hacettepe üniversitesi 2013 yılı mezunuyum. 10 yıllık meslek tecrübem var. Hacettepe üniversitesinden yüksek lisansım var. Pediatrik ortopedik nörolojik hastalıklarda birçok hasta tedavi ettim. 6 ay yurtdışında Polonya'da eğitim aldım. Ankara'da 9 yıl çeşitli kliniklerde ve evde fizik tedavi şeklinde çalıştıktan sonra 2023 yılı itibariyle İzmir'de hizmet vermeye başladım. Yurtiçinde de çeşitli kurs kongre ve seminerlerle bilimsel anlamda kendimi geliştirmeye ve hastalarıma en güncel ve etkili yöntemlerle faydalı olmaya devam ediyorum. Herkese sağlıklı günler dilerim.

  Hizmet Ücret Aralığı

Hizmet Verme Şekli
Evde Tedavi
Kabul Edilen Ödeme Yöntemleri
Nakit

  Hizmetler

  • Manuel Terapi
  • Kinezyolojik Bantlama
  • Kuru İğneleme
  • +97 daha fazla

  Okullar / Eğitimler

Hacettepe üniversitesi-lisans
AWF Warsawa üniversitesi-lisans ( 6 ay)
Hacettepe üniversitesi- Yüksek lisans

  Deneyim ve Tecrübeler

Ankara'da çeşitli kliniklerde toplam 10 sene iş tecrübesi
6 ay yurtdışı eğitim tecrübesi
1 yıl Hacettepe Üniversitesi Hastanesi'nde staj

  Sertifikalar

BETY klinik pilates
Kuru iğneleme
trigger point
graston
kupa masajı
hacamat
Kinesiotape
Manuel terapi

  Bilinen Diller

İngilizce
Almanca
Lehçe
Görüşler (69) Görüş Ekleyin
5.0

Genel Skor

69 Görüş

Gülsen Civan #1
24.04.2024 13:48:11Cevap Yaz

Ümit bey işinde gerçekten mükemmel 90 yasindaki annem düsüp kalcasını kırdı ve 1 ay icinde ayaga kaldırdı ve merdivenden cıkmasini sagladi her sey mükemmel ilerledi kesinlikle tavsiye ediyorum... her sey icin teşekkür ediyorum

Emre Sağlam#2
27.10.2023 11:56:20Cevap Yaz

Ümit bey işine hakim, hangi tedaviyi uygulaması gerektiğini bilen ve yaptığı tedavide uzman bir kişi.
Teşekkür ederim

GÖZDE ÖZKURT#3
19.10.2023 12:02:25Cevap Yaz

Aylardır gitmediğim hekim kalmadı adı konmayan,ağrısı günlük yaşantımı yok eden hastaliktan Ümit hocam sayesinde şifa buldum.Priformis sendromunu hocam engin deneyimi ve sihirli elleriyle çözüme ulaştırdı. Kendisine minnettarım kesinlikle tavsiye ederim.

Banu Kayacan#4
01.10.2023 20:54:26Cevap Yaz

Annemin ayağında oluşan parçalı kırık için ameliyat sonrasında iyileşme sürecini hızlandırmak amacıyla, İzmir içinde fizyoterapist arayışına girdik. O dönem yürüme kabiliyeti kısıtlandığı için evde tedavi yöntemini tercih ettik ve bu platform üzerinden Ümit Bey'i bularak, kendisiyle irtibata geçtik. Yüzyüze ön görüşme aldıktan sonra seanslara başladık. Kendisi alanında son derece bilgili, annemin gelişimine göre bilinçli bir şekilde seansları planladı. 1.5 ay gibi bir sürede annem yeniden yürümeye başladı. Sakin ve kendinden emin yaklaşımıyla bu süreçte annemin endişelenmesine ve ümitsizliğe kapılmasına izin vermedi, ki böyle bir durumda hasta psikolojisi ve moral durumu çok önem kazanıyor. Bütün ilgisi ve emeği için kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Ceyda Sarısözen #5
01.10.2023 20:40:06Cevap Yaz

Haziran ayında ayak bileğim üç yerinden kırıldı ve ameliyatla platin ve çiviler takılarak ayağım alçıya alındı. Bir ayın sonunda alçı çıkarıldı ancak volkerle zıplayarak yürüyordum. Doktor fizik tedavi verdi. İnternette araştırma yaparken Ümit Bey'e rastladım ve tedaviye başladık. O zamanlar birdaha yürüyebileceğimi hiç sanmıyordum ve seanslar benim için çok eziyetli geçiyordu ama Ümit o güleryüzlü hali ile çok sabırlı davranarak, bana hep moral vererek sadece 20 seans da ve 1,5 ay gibi bir sürede beni yürütmeyi başardı. Öyle ki merdiven inip çıkmaya bile başladım. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Kimsenin ihtiyacı olmasın ama olursa eğer Ümit 'i şiddetle öneririm.

Ceyda Sarısözen#6
09.09.2023 14:03:33Cevap Yaz

Haziran ayında düştüm ve ayak bileğim 3 yerinden kırıldı. Ameliyatla platin ve çiviler takılarak ayağım alçıya alındı. Bir ay sonra alçı çıktı fakat ayağım üstüne hiçbir şekilde basamadım, Volkerla zıplayarak yürüyebiliyordum. Sonra internette Ümit Beye rastladım. İlk başlarda hiç ümidim yoktu ancak Ümit 'in samimi, ilgili, hoşgörülü ve moral düzeltici yaklaşımıyla 1,5 ay, 20 seans sonunda merdiven bile inip çıkmaya başladım. Kendisine binlerce teşekkürler. Lütfen, ihtiyacınız olmasın ama olursa Ümit Beyi arayın ve ona güvenin..Oğuz can Çağlar #7
02.08.2023 20:44:50Cevap Yaz

işini layigi ile yapan, sorunu geçici değil kalıcı olarak düzeltmeye odaklı birisi.Gercekten bilgili ve çok ilgili. boyun ağrılarımin geçmesinde ve posturumu duzeltmemi ümit beye borçluyum.

HÜSEYİN ÜSTÜNES#8
21.07.2023 13:43:32Cevap Yaz

Omuz sakatlığım nedeniyle tavsiye üzerine Ümit Beyle çalışmaya başladık. İşini çok iyi bilen ve uygulayan tam bir profesyonel kendisi. Gereksinimi olanlara şiddetle tavsiye edilir.

Bülent P#9
19.06.2023 21:28:07Cevap Yaz

Ümit beyle internette tanıştık tendonlarım iki bacağımda da kopuktu ameliyattan sonra odaya hapsolmuştum 1 ay sonrasında tedaviye başladık yaklaşık 1.5 ay sonra iyileşmemde uyguladığı tedavi tekrardan ayağa kalkmama çok yardımcı oldu herkese tavsiye ederim çok temiz cana yakın kendisinin başarılarının devamını dilerim

Berk E#10
14.06.2023 21:23:18Cevap Yaz

Ümit bey sağolsun sırt ve boyun ağrılarım tek seansta bile çok azaldı, aşırı rahatladım. Kesinlikle işinin en iyilerinden ve çok titiz birisi.

SANDRA PEHLIVAN #11
13.06.2023 21:59:40Cevap Yaz

Ümit bey sayesinde tekrar spora başladım .. Sırt ağrılarım kendisinin uyguladığı teknikler sayesinde geçti aynı şekilde dizimde ağrı problemlerim vardı.. Şiddetle tavsiye ederim.. Maalesef herkes fizyoterapist olamıyor bir çok denemelerimiz oldu ancak sonuca gidememiştik . Başarılarının devamlı dilerim tekrar sağlıklı olmak gerçekten mutluluk verici.

Yerdağ topcuoğlu#12
12.06.2023 11:11:26Cevap Yaz

Ümit oğlumla bir süredir çalışıyoruz. Omuz ağrılarıma , boyun ağrılarıma uyguladığı tedaviler çok iyi geldi. Eşimin de benzer problemleri için kendisinden tedavi aldık. Kendisine çok teşekkür ederim. Emeklerine sağlık. Herkese tavsiye ediyorum. Yolun açık olsun..

Seval odyakmaz#13
10.06.2023 21:05:18Cevap Yaz

Öncelikle ailecek sonsuz teşekkür ve minnet duygularımızı sunarız parkinson hastalığı yüzünden hareket kısıtlılığı olan kalça kırığı ameliyatından sonra tamamen 9 aydır yerinden kalkamayan hastamızı ayağa kaldırıp yürüten Ümit bey'e çalışma ahlaki, ilgisi, alakası, pozitif yaklaşımlarıyla hastamıza, ailemize moral olan, evimize her geldiğinde hastayla kurduğu iletişim takdire şahan. emekleri yardımları için ailecek tekrar tekrar teşekkür eder minnet duyuyoruz. Gözümüz kapalı ihtiyacı olan herkese Ümit beyi tavsiye ederiz. Mesleki yaşamında başarılar dileriz.

ESRA ECE KAYA#14
01.06.2023 17:37:41Cevap Yaz

8 yıllık hekimim, annemin bu derece yol kat edebileceği aklıma gelmezdi. Ümit bey, Parkinson nedeniyle ağır derecede hareket kısıtlılığı ve yutma güçlüğü olan annemle 4 ay kadar ilgilendi. Tecrübesi, yaklaşımı, çalışma prensibi ve efendiliği ile gözünüz kapalı hastanızı emanet edebileceğiniz bir uzman. Taşınmak zorunda kalmasaydık uzun yıllar birlikte çalışabilmek isterdik. Annem sayesinde walkerla bağımsız adım atabiliyor ve otururken ve yürürken daha düzgün postür sağlayabiliyor. Eklem açıklıkları ve kas kuvveti belirgin iyiye gitti. Emek ve ilgisi için ailecek sonsuz teşekkür ederiz🙏🏻💐

Ayşe Eroğlu#15
25.04.2023 21:54:12Cevap Yaz

Ümit Bey, mesleki bilgi ve beceri bakımından kendini çok geliştirmiş bir fizyoterapist. Muayenesi ve tespitleri yerinde. Danışanı ile iletişimi oldukça iyi. İlgiyle gerekli tedaviyi uygulayıp danışanını yapılması gereken egzersizler, yapılmaması gerekenler, dikkat edilmesi gerekenler konusunda yönlendiriyor. Annemin bel fıtığı için kendisine ulaştık. Kendisine ulaştığımızda annem acıdan ve kas kasılmalarından çok kötü durumdaydı. Ümit Bey detaylı muayeneyi gerçekleştirdikten sonra kuru iğneleme, ağrı için bant uygulaması gibi 3-4 tedaviyi beraber uygulayarak annemin durumuyla oldukça ilgilendi. Biz çok memnun kaldık, annem çok rahatladı tedaviden sonra. Hastalığın durumuna göre iyileşme süreci kişiye göre değişecektir ama kendisini tercih edeceklerin de pişman olmayacaklarına ve karşılarında kibar ve yetkin bir profesyonel bulacaklarına eminim.

Oktay ilgin #16
17.04.2023 13:06:06Cevap Yaz

Ümit Bey’e öncelikle çok teşekkür ediyorum. Hastamız için gelip değerlendirme yaptı ve nasıl bir yol izlememiz gerektiğini anlattı bu adımlar sayesinde hastamızın daha iyi olacağını düşünüyorum ve tekrardan Ümit Bey’e teşekkürlerimi iletiyorum.

Zuhal kalkan #17
01.04.2023 22:22:35Cevap Yaz

Ümit hocam gerçekten çok güler yüzlü anlayışlı ve işini son derece iyi yapan birisi ...bu site aracılığıyla ile tanıştım kendisiyle kısa sürede dönüş sağladı ve çok samimi geldi ve kendisiyle tanıştık annemin bel boyun fıtığı olmasına rağmen şiddetli ağrılarına derman oldu ameliyat olmadan ağrılarını azalttık İzmir'e gitmesi bizi çok üzdü.. ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim.. Başarılarının devamını dilerim.

Eylem Gamlı#18
31.03.2023 08:08:52Cevap Yaz

Ümit hocam gerçekten çok güler yüzlü anlayışlı ve işini gerçekten severek yapıyor. Annem 15 yıldır şeker hastası ve bacaklarında kemik erimesi var artık ayağa kalkamaz duruma gelmişti bacaklarının üstüne basamıyordu ve yatağa bağlı hale geldi fizik tedavi servisi annemi kabul etmedi bizde eve Ümit hocayı davet ettik sağolsun bir kaç seansta annemi tekrar yürütmeyi başardı çok ilgili ve ne yapacağını çok iyi biliyor annem hala yürüyor yatağa bağlı DEĞİL sayesinde teşekkür ediyorum hocam herşey için

Defne Kurdoğlu #19
30.03.2023 13:46:45Cevap Yaz

Ümit bey anneme güç ve moral veren ayağa kalkmasını sağlayan gerek mesleki bilgisi gerek insani yönleriyle harika bir insan. İzmir’e gitmesi bizi üzdü açıkçası. İzmirde de başarılı olacağından eminim. Herkese tavsiye ederim.

Fulden Arıcı#20
29.03.2023 14:19:18Cevap Yaz

Ankara’dan Ege’ye gelmesini dört gözle bekliyorduk, beklediğimize fazlası ile değdi. Güleryüzü, etkin tedavi yöntemleri ve profesyonel tavrı ile sadece bir kaç seansta hastamızın yüzünü güldürmeyi başardı. Yıllardır hiçbir hekimin değinmediği bir soruna değinerek bizi aydınlattı ve bu sayede iyileşme sağlayacağız. Çok teşekkür ederiz, çalışkanlığının ve emeğinin karşılığını her zaman almasını dilerim.

M.K#21
19.03.2023 22:36:47Cevap Yaz

Ümit abiyle uzun zamandır tanışıyoruz hastalarına olan yaklaşımı etkin ve verimli tedavi planlayışı zamanında müdahaleleri ile çok sağlıklı bir hayat sunuyor benim için emekleri paha biçilmez şuan mevcut durumumun çoğu onun sayesinde Ankara da iken beraber çalışma fırsatımız olmuştu şuan İzmir'de olması oradakiler için büyük avantaj güven verici mesleğini layıkıyla yapan hatta daha fazlasını hak eden bir kişi iyi ki yollarımız kesişmiş.

Sebahat Şenyaprak #22
23.02.2023 17:26:11Cevap Yaz

Ümit Bey, beyin kanaması
nedeniyle sağ hemipleji tedavisi gören oğlumuza bir yıl süreyle fizyoterapi desteği verdi. Motive edici yaklaşımı ve mesleki birikimi ile oğlumuzun tedavi sürecinde çok önemli bir katkısı oldu. Mesleki yetkinliğinin yanı sıra hasta ve yakınları ile kurduğu özenli iletişimi nedeniyle de Ümit Bey’i gönül rahatlığıyla tavsiye ediyoruz. Emekleri için çok çok teşekkürlerimizle İzmir’de devam edeceği mesleki yaşamında başarılar, ailesiyle güzel günler diliyoruz.

Kaan erokten#23
23.02.2023 12:20:50Cevap Yaz

Öncelikle Ümit abiyi tanıdığım güne şükürler olsun. Bu dünya karmaşasında böyle bir dost arkadaş abi ve fizyoterapist tanıdığım için çok memnunum. İyiki var iyiki bizimle. Bundan sonraki hayatında ailesiyle mutlu mesut şekilde yaşaması dileğiyle. Izmir de başarılar

NEJLA EROKTEN#24
23.02.2023 11:52:32Cevap Yaz

Ümit beyle oğlumun rehabilatasyoundan beri harika bir insan fizik tedavisinde rahatlatıcı fikirleri oğlumun kaprisleri ne güler yuzl cevaplaması mesleğini harika yapan biri olarak İzmir'e gitmesine çok üzüldük orada da sağlıklı mutlu başarılı bir hayatı olması dileğiyle biz üzüldük İzmirliler sevinsin

Suzan Samuk#25
23.02.2023 11:26:30Cevap Yaz

Ümit hocayla annemin omurga ameliyatı sonrasında yatalak haldeyken tanıştık. 5 ay da sabrı, iyi niyeti, iş bilgisi ile annemi evin için yürüyebilir hale getirdi. Bize de "Keşke tayinleri çıkmasaydı" dedirtti. Yolu açık olsun, iyi insanlarla karşılaşsın inşallah.

Oya Ayşen #26
22.02.2023 17:29:07Cevap Yaz

Ümit bey ile babamın geçirdiği felç sonrası tanıştık. Kısa zamanda babamda birçok gelişme oldu. Nezaketi, iletişim becerisi, sabrı, yeteneği, özgüveni ve samimi tavırlarıyla kısa zamanda bizi ve babamı motive etti. Uzmanlığı, bilgisi, becerisi, özverisi,disiplini ve hijyen kurallarına olan hassasiyetinden çok memnun kaldık. İşini severek ve sonuç odaklı hem hasta yakınlarına hemde hastaya psikolojik destek sağlayan bir fizyoterapist. Maalesef yollarımız tayin sebebi ile ayrıldı. Herkese tavsiye ediyor, emeği için çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

İrem Ayşen #27
22.02.2023 17:18:04Cevap Yaz

Ümit bey ile dedemin geçirdiği felç sonrası tanıştık. Kısa zamanda dedemde birçok gelişme oldu. Bu gelişmeleri gördükçe kendisini tanımakla ne kadar şanslı olduğumuzu düşünüyorum. Nezaketi, iletişim becerisi, sabrı ve özgüveni ile kısa zamanda bizi ve dedemi bu sürece alıştırdı. Uzmanlığı, bilgisi, becerisi, özverisi ve hijyen kurallarına olan hassasiyetinden çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ediyor, emeği için çok çok teşekkür ediyorum kendisine. İyi bir çalışma hayatı diliyorum.

Sibel tuncer#28
22.02.2023 15:47:00Cevap Yaz

Babamın ameliyat sonrası geçirdiği felç dolayısı ile fizik tedavi ihtiyacından dolayı kendisiyle çalıştık disiplinli hijyen kurallarına uygun sabırlı çalışmaları ile babama ve bize çok destekleri oldu kendim ve ailem adına çok teşekkür ederiz
Fizik tedavi alması gereken herkese tavsiye ederim.

Müge Sandıkkaya#29
22.02.2023 13:01:43Cevap Yaz

Babamın hemipleji (sol inme) hastalığı ve ayak bileğinde yaşadığı ağrılar, yürüyüş denge bozuklukları sebebiyle fizyoterapist arayışımız sonucu internet sitesinden Ümit beye ulaştık ve işinin ehli olmasıyla sabırlı disiplinli özverili tutumuyla babam daha rahat yürümeye başladı kendisine çok teşekkür ederiz

Hana Haznevi #30
21.02.2023 23:48:11Cevap Yaz

Ümit Hoca son derece işinin ehli ve hızlı ilerleme sağlayan bir fizyoterapist.
Ümit Hoca is quite professional physiotherapist. It has been only 3 weeks since we have started the sessions and i have already noticed a very fast progression. I’m completely satisfied with the results.

Funda Uzuner#31
20.02.2023 20:39:35Cevap Yaz

Babamın beyin damarı operasyonu sonrası sağ tarafta felç olması sebebiyle Ümit Bey ile yolumuz kesişti. İşinde uzman, yetenekli, sabırlı, özverili, başarılı, motivasyonu yüksek, disiplinli ve prensipli çalışmaktadır, en önemlisi de işini severek sonuç odaklı hem hasta hem yakınlarına da psikolojik destek sağlayan bir fizyoterapist. Bu zor süreçte yönlendirimleri ve yardımları için çok teşekkür ediyoruz.

Selda Bayraktar#32
20.02.2023 12:06:08Cevap Yaz

Babamın geçirdiği felç sonrası evde fizik tedavi alması gerekliliği ortaya çıkınca fizyoterapist arayışına girdim. Bu platformda Ümit Bey ile ilgili yorumlardan yola çıkarak kendisiyle iletişime geçtim. Ümit Beyin hemipleji tedavisi sayesinde babamda ciddi bir ilerleme oldu. Seanslara hep dakik hep motive ve özverili geldi. Sorduğum hiç bir soru cevapsız kalmadı. (tekrar tekrar sorsak bile) doğru yönlendirmeleri ile babam da motive oldu.  O yüzden buraya yorum yapmayı borç bilirim. Eşinin İzmir' e tayini sebebiyle seanslarımızı tamamlayamadık ama çalıştığımız süreçte babamda ciddi anlamda ve kısa sürede çok güzel ilerlemeler oldu. Nezaketi, iletişim becerisi , sabrı ve mesleki birikimi ve de hijyen kurallarına olan hassasiyetinden çok memnun kaldık. Eğer benim gibi arayışta iseniz mutlaka Ümit bey ile tanışın. Aklınızdaki kaygıların dağılacağına eminim. Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir uzman kendisi  Emekleri için kendim ve ailem olarak çok teşekkür ederiz.

Şahide atak#33
19.02.2023 22:44:49Cevap Yaz

Ümit Beyden yakın zamanda birkaç seans aldım. Kendisi sayesinde kısa sürede iyileşmeye başladım. Ayrıca kendisi işinin ehli çok titiz kibar bir beyefendi. Fizyoterapist arayanlara tavsiye ederim.

Serpil Çörekçi#34
19.02.2023 22:34:37Cevap Yaz

Ümit Bey çok kibar , işinde başarılı. 5 seans almıştım ve 2. seansta rahatlamaya başladım. Ankara'da fizyoterapist arayanlara tavsiye ederim.

Simay Ozer#35
18.02.2023 15:28:11Cevap Yaz

Ümit bey, bir kaç yıldır ağabeyime fizik tedaviye geliyor. Ağabeyimiz Ümit beye o kadar güveniyor ki başka kimseye tedavi yaptırmak istemiyor.
Bende ayak üzerinde ve parmaklarımda uyuşma hissetmeye başlamış ama bir türlü doktora gidememiştim. Bir gün ağabeyime geldiğinde ayağımı uzun bir muayeden sonra bilekte sinir sıkışması olduğunu söyledi ve tedaviye geçtik. 6 seansta evimize gelerek uyguladığı tedaviyle sorunum tamamen bitti. Özeni, dikkati ve tecrübesi ile çok başarılı bir fizyoterapist. Her şey için çok teşekkür ederim.

Ipek Yazici #36
16.02.2023 18:46:43Cevap Yaz

Ümit bey işinde son derece profesyonel, kibar ve donanımlı. Teşhisleri yerinde, çözüm odaklı. Tüm yürüyüş zorluğu olan hastalara tavsiye ediyorum

Zeliha köksal #37
22.12.2022 23:34:34Cevap Yaz

harika bir tedavi etme şekli var ağrılarımın geçeceğine asla inanmazdım ama şuan kendimi çok iyi hissediyorum çok teşekkür ederim gönül rahatlığıyla tedavi olabilirsiniz

Dilek Altıok#38
16.12.2022 17:47:56Cevap Yaz

Ümit bey'e sonsuz teşekkürler. iki yıl önce bel ağrısı ile başladı artık sol bacağımda uyuşma ve artık yürümekte zorlanıyordum ikinci seansta kendime geldim rahat yürüyorum ümit bey'in sayesinde çok mütevazi ilgili. Sonsuz teşekkür ederim başarınızın devamını dilerim.

Dr.Betül Oksay #39
03.11.2022 16:48:52Cevap Yaz

Eşim gördüğü ağır kemoterapi ve kortizon tedavisi sonucunda yoğun bir kas kaybı yaşadı. Doktorumuzun önerisi ile fizik tedaviye yönlendiğimizde Ümit Bey ile tanıştık. Ümit Bey’in gerek işindeki profesyonelliği gerekse disiplini ile eşim kısa bir sürede çok hızlı gelişme gösterdi. Sürecin en iyi özetini eşimin kendi cümleleri ile belirtmek isterim: “Önceden dedeler gibi yürüyordum, şimdi efeler gibi yürüyorum.”
Ümit Bey sayesinde, eşim her hafta kayda değer bir gelişim gösterdi. İlk başlarda 10 adımda yorulmalardan, 12 katı yürüyerek çıkacak seviyelere geldik.
Bir doktor olarak gönül rahatlığıyla Ümit Bey’i herkese tavsiye ediyor, kendisine tekrardan çok teşekkür ediyorum.

Ayşegül Deniz#40
31.10.2022 11:00:59Cevap Yaz

Diz, kalça protezi olan ve ufak boyutta emboli atması sonucunda sol tarafını kullanmakta zorlanan ve neredeyse yürüyemeyen anneannem için evde fizik tedavi kararı aldık. Araştırmalarımız sonucunda Ümit beyle iletişime geçtik. 2 aylık bir süre içinde anneannem eskisi gibi yürümeye başladı. İşinde iyi olması, kibarlığı ve ilgisinden dolayı Ümit beye teşekkür ediyoruz.

Selvi şener#41
18.08.2022 16:09:42Cevap Yaz

Ümit Bey 5 aylık tortikollis olan bebeğimiz için o kadar kibar ve anlayışlıydı ki sorunumuzla özverili bir şekilde ilgilendi ve yararını fazlasıyla gördük kendisine çok teşekkür ederiz🙏🏼

Canan Şaraplı#42
09.08.2022 02:51:08Cevap Yaz

Ümit beye özel fizyoterapist .net sayfasından ulaştım belimden fıtıktan dolayı iki kez ameliyat geçirdim üçüncü kez ani bir hareketten ve geçirmiş olduğum bir travmadan dolayı bu hastalığım tekrarladı sağ bacağımda ve ayağımda dayanılamayacak bir ağrı ve kuvvet kaybı yaşadım tekrar bir ameliyat olmak istemiyordum sağolsun ümit beyin sayesinde bu şikayetimden kurtuldum çok daha iyiyim ve seanslarıma devam etme kararı aldım çünkü çok faydasını gördüm gerek kibarlığı gerekse tıbbi uzmanlığı konusunda bilgi becerisinden özverisi özgüveninden ve de hijyen kurallarına olan hassasiyetinden çok memnun kaldım onun sayesinde o kadar cok rahatladım ki ümit beye buradan birkez daha teşekkür eder saygılarımı gönderiyorum Allah hiçbirimizin başından böyle hocalarımızı eksik etmesin tüm yatağında hasta olup şifa bekleyen dostlara da acil şifalar diliyorum sağlık çok çok önemli çünkü saygılarımla

F.T.Uysal#43
19.07.2022 23:20:41Cevap Yaz

Ümit bey’den bir arkadaşımın yatar hasta olan kardeşi için evde tedavisine devam ederken tavsiye üzerine bende seans almaya başladım boyun omurumda kola giden sinir üzerinde ciddi bir bası olması nedeniyle yapılan tedavisinden çok fayda gördüm bundan sonra da devam edeceğim inşallah . İşine olan ciddi yaklaşımı emar sonuçlarımı inceleyerek tedaviye başlamasından çok etkilendim teşekkürler Ümit bey

Saliha Aktaş#44
14.07.2022 13:58:53Cevap Yaz

Eşimin belindeki fıtığın dayanılmaz hale geldiği ve umutsuzluğa düşürdüğü bir durumda ( internet ortamına güvenmememiz nedeniyle ) hiç tanımadan endişeyle bulduğumuz Ümit Bey bütün endişelerimizi sıcak tavırlarıyla gidererek tedavi uyguladı. Şimdilik 2 seans oldu ama büyük bir rahatlama sağladık. Hastasıyla her seansta en az bir buçuk saat ilgilenen ve mesleğinde çok ilerlemesini dilediğimiz Ümit Beyin aldığı her kuruş helal olsun.

Özlen Şahin #45
07.07.2022 17:24:58Cevap Yaz

Eşimin geçirdiği felç sonrası evde fizik tedavi alması gerekliliği ortaya çıkınca fizyoterapist arayışına girdim. Bu platformda Ümit Bey ile ilgili yorumlardan yola çıkarak kendisiyle iletişime geçtim. İlk görüşme sonrası haftada üç kez kendisiyle çalışmaya başladık. Eşim demans hastası olduğu için komutları yerine getirmek ile ilgili sıkıntı yaşayacağı endişesi vardı bende. Fakat Ümit Bey işinin ehli olduğunu ilk seansta gösterdi ve 5 haftalık sürede eşim hafif destekle yürür hale geldi. Nezaketi, iletişim becerisi , sabrı ve mesleki birikimi ile kesinlikle tavsiye edebileceğim bir uzman kendisi. Çok teşekkür ederiz emeği için.

Ayşe K****#46
25.06.2022 22:35:31Cevap Yaz

Ümit beyle ilk tanışmamız kardeşimin nörolojik hastalığı nedeniyle oldu. En sıkıntılı anlarımızda koşup gelmesi ve doğru teşhis ile hastamızı rahatlatması takdire şayandı. Ayrıca benim günlük hayatımızda yaşadığımız bilek, boyun, sırt ağrılarıma nokta atış ile tek seansta sonuç almam son derece rahatlattı büyük bir artı.
Herkese gönül rahatlığı ile tavsiye edeceğim bir uzman.

Eylem SARIKAYA#47
24.06.2022 14:39:22Cevap Yaz

Merhabalar. Annem diz protezi ameliyatı oldu. Doktorumuz ameliyattan sonra dizini bükmesi ve bacağını kaldırması gerektiğini söyledi ancak biz bu hareketleri yaptıramadık. Ümit beyle de arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştık. Daha ilk günden hareketleri yaptırdı. Kendisi hastalarına karşı nazik sabırlı ve cesaret verici olmasıyla da takdir edilecek bir insan. Herkese tavsiye ederim .Bu platformdan da kendisine tekrar teşekkür ederim.

Behiye akçakaya#48
17.06.2022 22:20:12Cevap Yaz

Oğlumun hemipleji tedavisi ile kendisi ile çalıştık. Nezaketi, sabrı, güler yüzü ile örnek bir insan. Daha ilk seanslarda oğlum motive oldu ve bu inanç ile çok iyi bir noktaya geldi. efendiliği bir yana işine olan saygısı ve bilgisi ile de kesinlikle yolumuz kesiştiği için çok şanslıyız. Bilgi ve birikim olduğunda ancak başarı geliyor ve Ümit bey bu noktada çok doğru bir isim.

evren elif akçakaya#49
17.06.2022 22:17:16Cevap Yaz

ümit bey ile gecen sene ekim ayında bu site vasıtası ile tanıştık. İlk tanışma seansında bile gösterdiği hassasiyet, detaylı incelemeleri ile zaten nasıl bir süreç geçireceğimizi anlamıştık. Eşimin hemipleji tedavisi sayesinde çok iyi bir ivme kazandı. seanslara hep dakik hep motive ve özverili geldi. Sorduğum hiç bir soru cevapsız kalmadı. (tekrar tekrar sorsak bile) doğru yönlendirmeleri ile eşim de motive oldu. o yüzden buraya yorum yapmayı borç bilirim. Eğer benim gibi arayışta iseniz mutlaka ümit bey ile tanışın. Aklınızdaki kaygıların dağılacağına eminim. Kendisine tekrar tekrar teşekkür ederiz

RamazanAtes#50
02.06.2022 12:15:50Cevap Yaz

Benimde bel fıtığı rahatsızlığım vardı, sağ olsun Ümit bey üç-dört seansta ağrılarım bitti. Kendisine çok teşekkür ediyorum işinde başarılar diliyorum. bel fıtığı rahatsızlığı olan arkadaşlara tavsiye ediyorum

Arzu Sutcuoglu#51
24.05.2022 17:05:56Cevap Yaz

Yorumları okuyarak tercih ettiğimiz Ümit Bey için gönül rahatlığıyla ben de yorum yazıyorum. Babamın yürüme güçlüğü nedeniyle destek aldığımız Ümit Bey’i, nezaketi, sabrı, disiplini ve işindeki uzmanlığı için takdir ediyorum. 2 ay gibi bir sürede çok hızlı bir ilerleme kaydeden Babamı gördükçe, kendisini tanımakla ne kadar şanslı olduğumuzu düşünüyorum. Çok teşekkür ederiz.

Gülizar Erel#52
19.05.2022 12:08:13Cevap Yaz

Anneannemin fizyoterapisi için yardım aldık ümit beyden ilgili, bilgili, yetkin ve güven verici olarak değerlendirebilirim. Ellerinize sağlık teşekkür ederim.

Hüseyin başkara#53
10.05.2022 18:13:46Cevap Yaz

Fıtık kaynaklı sürekli boyun ağrısı sebebi ile başvurdum kendisine. 1 seansta 1 saat süren tedavi sonrasında çok belirgin rahatlama oldu ağrılarımda. Güvenilir ve ilgili

AHMET ÖĞÜTÇÜ#54
26.04.2022 23:56:47Cevap Yaz

Ümit bey eşimin bel fıtığı tedavisi için evimizde terapi verdi, ilk seansta gözle görülür bir şekilde olumlu sonuç aldık, işini yapışı ve hasta yaklaşımı son derece profesyonel biz çok memnun kaldık, herkese tavsiye ediyoruz...

Hümeyra Nur İşlek#55
24.03.2022 09:25:33Cevap Yaz

Merhaba Eşim MSA hastası. Nadir hastalıklar listesinde. Nöroloji doktorumuz artık yürüyemez tekerlekli sandalyeye oturacak demesine rağmen eşim hala yürüyor. Tam bir yıldır Ümit Bey, haftada iki gün fizik tedavi uyguluyor. Kabızlık için karın masajı hem elleriyle hem alet kullanarak. Disiplinli, merhametli işinin ehli bir arkadaşımız. Biz kendisinden çok memnunuz ve tavsiye ediyoruz. Allah kendisinden razı olsun.

Neslihan Öztürk #56
18.03.2022 19:17:29Cevap Yaz

Ümit Bey annem için yaklaşık bir aydır tedavi uyguluyor. Çok başarılı bir terapist, kendisinden çok memnun kaldık. Ayrıca çok beyefendi birisi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Yeter yiğit#57
10.03.2022 13:54:13Cevap Yaz

İyi ki varsınız ümit bey. boynum kolum sizin sayenizde tutuyor sizi tanıdığımda yarım gibiydim . Allah razı olsun

Gonca doyum#58
07.03.2022 13:01:46Cevap Yaz

Ümit hocayla 2 aydır çalışıyoruz. Uzun süredir geçmeyen omuz ve sırt ağrılarım onun sayesinde geçti. Kendisinden çok memnunum. Teşekkür ederim kendisini çok seviyoruz

Birben Erdem#59
07.03.2022 10:30:03Cevap Yaz

Ümit Bey ile kanser tedavisi gören babamın şiddetli kemik ağrıları ve kas tutulmaları sebebiyle tanıştık. Eve gelerek uyguladığı tedaviler sayesinde babamın ağrılarını azalttı, rahat uyumasını, kendini iyi hissetmesini sağladı. İşinde başarılı, titiz, kibar, ilgili, hastayı anlayan ve ona moral olan bir fizyoterapist Ümit Bey, kendisine hem uyguladığı tedavi hem pozitif yaklaşımı için çok teşekkür ediyoruz🙏🏻

Deniz koçak#60
05.03.2022 19:36:49Cevap Yaz

Ümit Akgün Ankara'da ihtiyacı olan hastalara tavsiye ederim
Sizinle bire bir konuşarak ihtiyaç duyduğunuz, vücudunuzdaki ağrılı noktayı tespit ederek tedavi uyguluyor

Yavuz ozturk#61
03.03.2022 19:08:43Cevap Yaz

Ümit hocayla bizde 2 haftadır tedavi alıyoruz annem için.
Ümit hoca gerçekten beyefendi birisi
İşinde başarılı ve tecrübeli ,anlaşılır bir şekilde bizlere yardımcı oluyor teşekkür ederiz...

Ekin Durdemir#62
27.02.2022 18:48:40Cevap Yaz

Ümit bey işinde çok başarılı günlerdir yataktan kalkamayan teyzem şu an sayesinde eski hayatına geri dönmek üzere, oldukça kibar ve ilgili ihtiyacı olan tüm hastalara tavsiye ediyorum.

Işık Gencay#63
27.12.2021 07:58:10Cevap Yaz

Ümit bey işinde çok başarılı kibar saygılı ihtiyacı olan hastalara tavsiye ederim

Sevilay Turksen#64
26.12.2021 16:19:16Cevap Yaz

Yaklasik iki aydir Umit beyle calisiyoruz.Yataga bagimli olan ve ayaklarini hic hareket ettiremeyen annem onun sayesinde ayaklarini oynatabilir ve oturabilir hale geldi.Umit bey işinde gayet basarili , ihtiyaci olan kisilere mutlaka tavsiye ederim

Nesrin Elci#65
06.12.2021 16:14:23Cevap Yaz

Gayet kibar son derece işinin ehli biz çok memnun kaldık herşey için teşekkürler

Hasan Basri yanık#66
06.12.2021 13:27:43Cevap Yaz

Hayırlı günler ümit beyle iki ay gibi kısa bir sürede yatalak olan kayınpederi mi verimli etkili çalışmaları ile ve rabbimim izni ile yürümesine vesile olan ümit beye teşekkür ve şükranlarımızı sunarız

Mucize Arıkan#67
17.10.2021 20:33:30Cevap Yaz

Ümit bey tedavide çok başarılı ve hızlı ilerleme sağlayan bir fizyoterapist. Kendisinden memnun kaldık. Tavsiye ederim. Başarılar kendisine

Kadir Özcan#68
09.10.2021 19:17:26Cevap Yaz

Ümit bey ondan Allah razı olsun Annemde 5 tane fıtık var iken hem psikolojik hem uzman olduğu fizik tedavi yöntemi ile Annemi sağlığına kavuşturdu şükürler olsun
Ümit beyin başarılarının devamını dilerim...

Talip A***#69
24.05.2021 15:19:10Cevap Yaz

Ümit bey işinde gayet iyi kibar, açıklayıcı, uygulamaları başarılı, maskesi olmadan ve elini dezenfekte etmeden hastaya yaklaşmıyor, çok memnunuz.

Görüş Yazın
Hızlı Randevu
ÜCRETSİZ DEĞERLENDİRME!
Randevu Talebi Oluşturmak için Bizi Arayın.
Hızlı Randevu