Hakkımızda

2013 yılından beri fizyoterapi hizmeti veriyoruz...

Misyonumuz

ÖzelFizyoterapist.net sitesi Türkiye genelinde, alanında en iyi fizyoterapistleri fizik tedavi hizmetine ihtiyaç duyan hastalarla/danışanlarla buluşturmak amacıyla kuruldu. Türkiye’nin farklı illerinde ihtiyacı olan her hasta/danışan özelfizyoterapist.net sayesinde bölgedeki en iyi fizyoterapistlere kolayca ulaşabiliyor.

Yüksek Kalite

Kurucuları fizyoterapist olan özelfizyoterapist.net, hastaların en iyi fizyoterapiste ulaşabilmesi adına titizlikle çalışmaktadır.

Hasta Odaklı Yaklaşım

Sistemimiz, bölgenizdeki en iyi fizyoterapistleri sizlerle buluşturmak için kurulmuştur. Tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Fizyoterapistler kısa süre içinde size ulaşacak, gerekli bilgilendirmeler yapıldıktan sonra talep ederseniz kısa zaman içerisinde fizyoterapi süreciniz başlayacaktır. Fizyoterapi programı tamamen hastaya/danışana özgü olarak planlanmaktadır.

Lisanslı Fizyoterapistler

Kayıtlı fizyoterapistler en az 4 yıllık lisans mezunu olmaları dışında kurs ve eğitimlerle her geçen gün güncelliklerini korumaktadırlar.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, ozelfizyoterapist.net sitesinin çalışma ağını Türkiye’nin her iline ve ilçesine ulaştırmak. Bunun yanında ise fizyoterapi ve rehabilitasyonun daha geniş kitlelerce bilinir olmasını sağlamak. Fizyoterapistlik mesleğinin önemini ve tanımını bilinir kılmak.

Felsefemiz

Fizyoterapi ve rehabilitasyonu sadece hastalık odaklı görmüyoruz. Fizyoterapi, sadece hastalık zamanlarında değil, sağlıklı zamanlarda da koruyucu ve yaşam kalitesini arttırmaya yardımcı olmalıdır. Fizyoterapinin en temel elemanları olan egzersiz ve fiziksel aktivitenin faydasını her fırsatta dile getiriyoruz. Sağlıklı yaşamın, iyilik halinin her alanında fizyoterapinin yer aldığına inanıyoruz.

Hızlı Randevu
ÜCRETSİZ DEĞERLENDİRME!
Randevu Talebi Oluşturmak için Bizi Arayın.
Hızlı Randevu