Kullanım Şartnamesi

Kullanım Şartnamesi, herhangi bir ek sözleşme imzalamaya gerek kalmaksızın Kullanıcı için bağlayıcıdır.

ozelfizyoterapist.net Tarafından Elektronik Ortamda Sağlanan Hizmetlerle İlgili Kullanım Şartnamesi

“ozelfizyoterapist.net Kişisel Verilerin Korunması Politikası”

“Aydınlatma Metni”

1. Genel Hükümler

1.1 Tanımlar:

Hizmet Sağlayıcı: Genel merkezi Sakarya Mahallesi Şehit İbrahim Akkuş Caddesi No:2 D:2 Çanakkale ili Biga ilçesinde bulunan 4140261221 vergi kimlik numaralı şirkettir. Bundan böyle “Hizmet Sağlayıcı” veya “Veri Yönetici” olarak anılacaktır.

Site: Hizmet Sağlayıcı tarafından sahipliği olan ve yönetilmekte olan adrestir: https://ozelfizyoterapist.net;

Kullanıcı: Kullanım Şartnamesini kabul etmek ve kayıt işlemlerini tamamlamak suretiyle Hizmet Sağlayıcı tarafından sunulmakta olan hizmetlere erişen, kanuni ehliyeti tam olan gerçek kişilerdir.

Fizyoterapist Üye: En az 4 yıllık lisans mezunu fizyoterapist unvanına sahip Site üyeleridir.

Kuruluş: Sağlıklı yaşam merkezi, pilates salonu veya spor salonu gibi merkezlerde fizyoterapi hizmetlerinin verilmekte olduğu kuruluşlardır.

Sahip: Kuruluşla ilgili bilgileri yönetme yetkisine sahip olan Kullanıcıya verilen statüdür.

Profil: Fizyoterapist Üye ile ilgili bilgi ve görüşlerin Sitede toplandığı yerdir.

Hesap: Kullanıcı veya Fizyoterapist Üyelerin kimliklerinin benzersiz şekilde tanımlanmasını sağlayan ve her kimliğe ait şifresi olan Site veri tabanı girdisidir.

Hizmet: Elektronik ortamda sağlanan hizmet, kullanıcının talebi doğrultusunda veri alışverişi yapılması işlemine dayanmaktadır. Bu işlemler sırasında tarafların aynı anda hazır bulunmalarına gerek yoktur.

2. Hizmet Sağlayıcı Hizmetleri işbu Kullanım Şartnamesine uygun olarak sağlamaktadır. Kullanım Şartnamesi, herhangi bir ek sözleşme imzalamaya gerek kalmaksızın Kullanıcı için bağlayıcıdır.

2. Hizmetlerin Türleri ve Kapsamları

2.1. Hizmet Sağlayıcı aşağıdaki Hizmetleri vermektedir:

 • Kullanıcıların, Fizyoterapist Üyeler ve Kuruluşlar ile ilgili, illere, ilçelere ve kategorilere göre kataloglanmış bilgilerini ve hastaların memnuniyet değerlendirmelerinin yayınlamasını sağlamak,
 • Arama motorunu Fizyoterapist Üyeler ve Kuruluşların erişimine açmak,
 • Yeni bilgiler ve memnuniyet değerlendirmeleri ile ilgili bildirimler yapmak,
 • Fizyoterapist Üyelere, haklarındaki bilgileri girme, düzenleme ve ayrıca Kullanıcıların değerlendirmelerine cevap verme olanaklarını sağlamak,
 • Site‘nin sunduğu randevu yazılımı ve çağrı merkezini kullanarak randevu imkanından yararlanmak isteyen Fizyoterapist Üyelerin ve Kuruluşların randevu işlemlerini gerçekleştirmelerine olanak sağlamak.
 • Sms bildirimleriyle hem hasta hem fizyoterapistin randevusunu unutmaması sağlanır.
 • Blog bölümünde fizyoterapistin makaleler yayınlamasına imkan sağlar.
 • Kullanıcıya online randevu oluşturabilme imkanı sunar.
 • Blog üzerinden güncel tedavi yaklaşımları hakkında ücretsiz bilgi alabilme.

2.2. Siteden verilen hizmetlerin çoğu ücretsizdir. Kayıt olma, Fizyoterapist Üyeler ve Kuruluşlar hakkında temel bilgilerin girilmesi işlemleri, blog üzerinde makale yayınlanması ve ayrıca kullanıcı taraflı olmak üzere online randevu oluşturma karşılığı herhangi bir ücret alınmamaktadır.

2.3. Hizmet Sağlayıcı, Site kapsamında verilen hizmetlerin herhangi birini ücretli hale getirme hakkını saklı tutmaktadır ve ayrıca böyle değişiklikleri uygun bir süre önceden bildirmekle yükümlüdür.

3. Hizmet Sağlama Şartları

3.1. Site içerisinde lokasyona göre fizyoterapist üyeleri arama, ilgili profilleri inceleme, blog bölümündeki makalelerin incelenmesi, site anasayfası ve diğer sayfaların incelenmesi için sağlanması gereken şartlar şunlardır:

 • İnternet ağına erişimi bulunmak,
 • İnternet tarayıcılarından birine sahip olmak: En yeni versiyona güncellenmiş Firefox, Chrome, Safari, IE, Opera

3.2. Site içerisinde yer alan online randevu özelliğinden faydalanabilmek için sağlanması gereken şartlar şunlardır.

 • İnternet ağına erişimi bulunmak,
 • İnternet tarayıcılarından birine sahip olmak: En yeni versiyona güncellenmiş Firefox, Chrome, Safari, IE, Opera
 • Doğrulama kodunu sms olarak alabilme özelliği bulunan bir telefon ve gsm hattı.

3.3. Fizyoterapist Üyeler ve Kuruluşlar hakkındaki bilgiler ve görüşler herkesin erişimine açıktır ve herkes arama motorunu kullanabilir.

3.4. Giriş yapmış Kullanıcı bunların yanı sıra aşağıdaki işlemleri gerçekleştirebilir.

 • Şikayetlerde bulunabilir.
 • Kendisine ait aktif olan ve geçmişe ait olan randevularını inceleyebilir.
 • Aktif olan randevularını iptal edebilir.
 • Onay bekleyen aktif randevularını düzenleyebilir.
 • Profil bilgilerini düzenleyebilir.

3.5. Giriş yapma işlemi Kullanıcı kaydı yapıldıktan sonra mümkündür. Giriş yapmak için, kayıt sırasında belirlenen Kullanıcı adı (elektronik posta adresi) ve şifresi girilir.

3.6. Hizmet Sağlayıcı, Sitenin düzenlenmesi veya bilgi işlem ve telekomünikasyon sistemlerinde yürütülecek bakım çalışmaları sırasında Hizmetlerin verilmesine geçici olarak ara verme hakkını saklı tutmaktadır.

3.7. Hizmet Sağlayıcı, kendi elinde olmayan nedenlerden dolayı Hizmetlerin verilmesinde yaşanacak aksaklıklardan sorumlu tutulamaz.

3.8. Hizmet Sağlayıcı, Kullanıcının aldığı randevuya gitmemesinden dolayı Fizyoterapist üyelere veya Kuruluşa karşı sorumlu tutulamaz.

3.9. Hizmet Sağlayıcı, Fizyoterapist Üye veya Kuruluştan kaynaklanan nedenlerden dolayı fizyoterapi hizmeti alınamamasından dolayı Kullanıcıya karşı da sorumlu tutulamaz.

3.10. Randevunun gerçekleşmesine engel olan bir durumun ortaya çıkması halinde taraflar, profillerinden randevuyu iptal etmek ve diğer tarafı telefon aracılığıyla durumdan haberdar etmekle yükümlüdürler.

3.11. Hizmet sağlayıcı sadece randevu alabilme imkanı sağlayan yazılımı kullanıma sunmakla ve mesai saatleri içerisinde çağrı merkezi kullanılarak sesli aramayla randevu oluşturulmasına imkan verme ile yükümlüdür.

4. Fizyoterapist Üyeler ve Kuruluşlarla İlgili Görüş ve Bilgilerin Eklenmesi

4.1. Görüşler (memnuniyet değerlendirmeleri), ilgili Fizyoterapist Üye Profilin altında yer alan formun zorunlu alanlarının doldurması vasıtasıyla imzalanır.

4.2. Zorunlu alanlar doldurulup imzalanma şartı yerine getirildiğinde ilgili profile yazılan görüşler (memnuniyet değerlendirmeleri) Hizmet Sağlayıcının onayına sunulur.

4.3. Fizyoterapist Üyeler hakkındaki görüş ve bilgiler, Fizyoterapist Üyenin sadece mesleki hayatıyla ilgili ve aldığı hizmetten memnuniyet durumu ile alakalı olabilir.

4.4. Fizyoterapist Üye ve Kuruluşlar hakkındaki görüş ve bilgiler sadece Kullanıcının kişisel tecrübelerine dayanabilir. Üçüncü kişilerin rivayetlerine dayandırılamazlar. Bu kuralın istisnası çocuklarını, akli dengesi yerinde olmayan (ya da bir şekilde görüşlerini Sözleşme konusu platformda paylaşmak hususunda engelli) yakınlarını ya da bakıma muhtaç yaşlıları için hizmet alan velilerdir.

4.5. Bir Kullanıcının aynı hizmet ile ilgili birden fazla görüş bildirmesine izin verilmemektedir.

4.6. İlan, reklam ve benzeri faaliyet ya da sair yasakları kapsamında olan ya da herhangi bir üçüncü kişi ya da kurumun reklamını ya da tanıtımını yapmayı amaçlayan içeriklerin yayınlanmasına kesinlikle izin verilmemektedir.

4.7. Bilgiler, görüşler ve yorumlar kanunlara ve sosyal yaşam kurallarına aykırı olamazlar. Ayrıntılı olarak, müstehcen, küfür ve hakaret içeren ifadeler kullanmak, lakap takmak, özel ve ailevi yaşamla ilgili bilgiler vermek, suç işlendiğine dair iddiada bulunmak, ırksal, inançsal, etnik, vs. farklılıklara dayanarak şiddet ve nefret çağrısında bulunmak yasaktır.

4.8. Kullanıcı, eklediği bilgilerin doğruluğundan ya da üçüncü kişilerin haklarını ihlal edip etmediğinden bizzat sorumlu olduğunu kabul ve taahhüt eder.

4.9. Hizmet Sağlayıcı, Kullanım Şartnamesini veya kanunları ihlal eden görüş ve bilgilerin yayınlanmalarını reddetme ve halihazırda yayınlanmış olanları silme haklarına sahiptir.

4.10. Hizmet Sağlayıcı, Kullanıcılar veya Profesyoneller tarafından girilen bilgiler, görüşler ve yorumların içeriklerinden sorumlu tutulamaz.

4.11. Fizyoterapist Üyenin kendisinin ya da başka kullanıcıların yorumlarını ya da sair değişkenlerini manipüle etmesi ve/veya kendi profiline yorum yap(tır)ması kesin şekilde yasaktır.

4.12. Kullanıcılar kendi profillerinde ya da başkalarının profillerinde hiçbir şekilde gerçeğe aykırı isnatlarda bulunamaz.

5. Fizyoterapist Üyelerin Profilleri, Teyit Edilmiş Profiller

5.1. Yeni bir Fizyoterapist Üyeye ait profilin oluşturulabilmesi için o Fizyoterapist Üye hakkında istenilen bilgilerin eksiksiz girilmesi gerekmektedir.

5.2. Fizyoterapist Üyenin yayınlanacak profili için girilmesi istenilen bilgiler şunları kapsamaktadır:

 • Ünvan*
 • Adı, Soyadı*
 • Hizmet verdiği İl ve İlçe*
 • Profil Resmi*
 • Hakkında bölümü*
 • Hizmet ücret aralığı Hizmetler*
 • Okul / Eğitim*
 • Klinikte hizmet verenler için; hasta kabul ettiği yerin adresi*
 • Müsait gün ve saatler*
 • Deneyim / Tecrübe Sertifikalar
 • Bilinen diller
 • Fotoğraflar

5.3. Her fizyoterapistin sadece bir adet Profili bulunmaktadır. Birkaç fizyoterapistin ortak bir profil açmasına izin verilmemektedir.

5.4. Ad ve soyad girilmesi gereken alanlara Fizyoterapist Üyenin adı ve soyadından başka bilgiler girilemez. Bu alanlara aşağıdaki bilgilerin girilmesine izin verilmemektedir:

 • Şirket,
 • Muayenehane veya sağlık kuruluşu adı.

5.5. Her Fizyoterapist kendi Profilini oluşturabilir veya teyit edebilir. Bu amaçla kayıt olması gerekmektedir.

5.6. Fizyoterapist Üye tarafından oluşturulan ve teyit edilen Profil, “Teyit edilmiş profil” olarak işaretlenecektir.

5.7. Teyit edilmiş profile sahip Fizyoterapist Üyenin isminin yanında “Mavi Tik” işareti yer alır. Bu işarete sahip Fizyoterapist Üyeler, kategorizasyon sıralamalarında daha üst sırada yer alır.

5.8. Fizyoterapist Üye, sadece tanınmasına olanak sağlayan ve kendine ait olan bir fotoğraf ekleyebilir. Aynı zamanda Siteye kendisinin yerleştirdiği kişisel bilgilerinin umumi olarak yayınlanmalarına ve Hizmet Sağlayıcı bakımından da sayılanlarla sınırlı olmamak üzere kullanım ve 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nda belirtilen işleme, çoğaltma, yayma, temsil, işaret, ses ve/veya görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakları ile birlikte münhasır olmayan, devamlı ve ivazsız bir fikri mülkiyet hakkı lisansı sağlamış olacağını kabul ve beyan etmektedir. Hesabın silinmesi de bu durumu değiştirmeyecektir. Başkalarına ait fotoğrafların ve fotoğraf harici başka grafiklerin eklenmesi yasaktır. Dijital fotoğrafların özellikleri göz önünde bulundurularak bu fotoğraflar üzerinde rötuş yapılmasına izin verilmektedir. Ancak bu rötuşların sadece fotoğrafın genel kalitesini artırma amaçlı (örneğin renk, kontrast) olmaları gerekmektedir. Fotoğraflardan bazı unsurların çıkarılması veya bunlara eklemeler yapılması, birden fazla fotoğrafın birleştirilmesi veya fotoğrafın orjinal kompozisyonlarının değiştirilmesi gibi işlemlere izin verilmemektedir. Pornografik fotoğrafların veya Sitenin profesyonel yapısına uymayan fotoğrafların eklenmesi yasaktır.

5.9. Yukarıdaki şartları sağlamayan fotoğraflar Hizmet Sağlayıcı tarafından Fizyoterapist Üyeye herhangi bir uyarı veya bildirim yapılmaksızın silinebilirler.

5.10. Hizmet Sağlayıcı, yanlış oldukları anlaşılan bilgilerin yayınlanmalarını reddetme ve halihazırda yayınlanmış olanları silme haklarına sahiptir.

(*) Yıldız işaretli olan veriler yayınlanan profil bilgileri için zorunludur.

6. Hizmet Sağlama Sözleşmelerinin Yapılmaları ve Feshedilmeleri İle İlgili Şartlar

6.1. Sözleşme, Randevu takvim yazılımı kullanarak randevu almak, Siteye kayıt olmak ve Hesabı aktif etmek suretiyle yapılmış olur.

6.2. Hesap kaydı yapan Kullanıcı bu işlemi gerçekleştirmek ile işbu Kullanım Şartnamesinin hükümlerini kabul etmekte ve bu hükümlere uyacağını taahhüt etmektedir.

6.3. Kullanıcı, Kullanım Şartnamesinde bulunan herhangi bir hükmü kabul etmekten vazgeçmesi halinde Hesabını derhal silmekle veya Hizmet Sağlayıcıyı bu durumdan haberdar etmekle yükümlüdür.

6.4. Kayıt olmak için Kullanıcı veya Profesyonel şu adres altında bulunan sayfadaki formu doldurur:

 • Kullanıcı
 • Fizyoterapist Üye

6.5. Hizmet Sağlayıcı, Kullanıcıların ve Fizyoterapist Üyelerin kendilerine ait bilgilere erişimine, bu bilgileri düzeltmelerine ve tamamlamalarına olanak sağlayacaktır. Hizmet Sağlayıcı bilgileri Kullanıcının veya Fizyoterapist Üyenin izni olmadan üçüncü kişilerin erişimine açmamaktadır. Bu duruma uygun yetkilere sahip resmi makamların talepleri dahil değildir.

6.6. Fizyoterapist Üye kaydı sırasında, Kullanıcı kaydı için gerekli bilgilerin yanı sıra https://sbu2.saglik.gov.tr/ysp/ adresinden Diploma sorgulaması için Baba Adı bilgisinin iletilmesi gerekmektedir. Sorgulanan sicil numaraları ve belge kopyaları sadece Fizyoterapist Üyenin gerekli yetkilere sahip olduğunu teyit etmek amacıyla kullanılacaktır. Diploması henüz tescil edilmemiş yeni mezun Fizyoterapist Üyeler, geçici mezuniyet belgelerinin görüntüsünü(yazılar açık ve net okunacak şekilde) aşağıdaki iletişim kanallarından en kısa sürede iletmesi gerekir;

 • Mail: ozelfizyoterapist@gmail.com
 • Whatsapp: 0551 639 43 83

6.7. Kullanıcı veya Fizyoterapist Üye tarafından girilen bilgilerin doğruluğu konusunda şüphelerin ortaya çıkmaları halinde Hizmet Sağlayıcı bu bilgilerin doğruluğunu teyit eden uygun belgelerin ibraz edilmelerini talep edebilir.

6.8. Siteye kayıt işlemi gerçekleştirildiğinde kayıt formunda bulunan Kullanıcı ve Fizyoterapist Üyeye ait kişisel bilgilerin ve bunlar tarafından oluşturulan Profillerde yayınlanan bilgilerin işlenmesine izin verilmiş olmaktadır.

6.9. Siteye kayıt olmak ve Hesap aktivasyonunu gerçekleştirmek suretiyle Kullanıcı, Fizyoterapist Üye veya Sahip;

 • Kullanım Şartnamesinin içeriğinin tamamını okuduğunu ve kabul ettiğini beyan etmekte,
 • İşbu Kullanım Şartnamesinin hükümlerine uygun olarak kişisel bilgilerin işlenmesini ve Fizyoterapist Üye bilgilerinin Profilde yayınlanmasını kabul etmekte,
 • Kayıt formuna girdiği bilgilerin doğru olduklarını beyan etmekte,
 • Kayıt formunda belirttiği elektronik posta adresine sistem mesajları, Sitenin çalışmasındaki aksaklıklarla ilgili mesajlar, Kullanım Şartnamesindeki değişikliklerle ilgili bildirimler, yeni fonksiyonlarla ilgili bilgiler ve ticari bilgilerin gönderilmesini kabul etmektedir.
 • Randevu teyidi, hatırlatma, tanıtım ve bilgilendirme amaçlı sms, e-posta, telefon araması ve her türlü elektronik ileti almayı kabul etmekte.

6.10. Birden fazla Hesap açılmasına izin verilmemektedir.

6.11. Hesabın üçüncü şahısların erişimine açılması yasaktır.

6.12. Üçüncü kişilere ait hesaplardan yararlandırmak yasaktır.

6.13. Kullanıcı ve Fizyoterapist Üyenin verdiği elektronik posta adresine bir link içeren bir mesaj gönderilecektir.

6.14. Bu linkin açılması halinde hesap aktifleştirilmiş olur ve giriş yapmak mümkün hale gelir.

6.15. Sözleşme, süresiz olarak yapılmaktadır. Kullanıcı, Fizyoterapist Üye veya Sahip, hesabını silmek suretiyle sözleşmeyi feshedebilir.

6.16. Taraflardan her biri Hizmet sağlama sözleşmesini elektronik ortamda, herhangi bir sebep belirtmeksizin ve ihtar vermeksizin derhal feshedebilir.

6.17. Hizmet Sağlayıcı, Kullanıcının veya Fizyoterapist Üyenin eylemleri kanunlara ve Kullanım Şartnamesine aykırı veya Sitenin itibarını zedeleyecek nitelikteler ise hesabı silmek suretiyle sözleşmeyi feshetme hakkını saklı tutmaktadır.

6.18. Hizmet Sağlayıcı, hizmetlerde, araçlarda ve Sitenin çalışma şeklinde değişiklikler yapma, veri tabanlarında bulunan bütün bilgileri silme, faaliyetlerine son verme, Site haklarını devretme ve Siteyle ilgili, kanunlara uygun her türlü işlemi gerçekleştirme haklarını saklı tutmaktadır.

6.19. Kullanıcı, belirtilen işlemlerle ilgili olarak Hizmet Sağlayıcıdan herhangi bir tazminat talebinde bulunamaz.

7. Sorumluluk

7.1. Hizmet Sağlayıcı; Kullanıcı veya Fizyoterapist Üye tarafından Siteye yerleştirilen bilgilerin ve materyallerin içerik ve yapılarıyla ilgili herhangi bir sorumluluk almamaktadır. Kullanıcı, eklediği bilgilerin doğruluğundan ya da üçüncü kişilerin haklarını ihlal edip etmediğinden bizzat ve münhasıran sorumlu olduğunu kabul ve taahhüt eder.

7.2. Kullanıcı veya Fizyoterapist Üye, Sitedeki eylemlerinden dolayı ortaya çıkabilecek zararlardan ve kanuna aykırı eylemlerinden tamamıyla sorumludur. Bu eylemlere sayılanlarla sınırlı olmamak kaydı ile doğru olmayan bilgilerin verilmesi, mesleki sırların veya başka sırların açıklanması, kişisel hakların veya telif haklarının veya benzer hakların ihlal edilmesi ve ilan / reklam yasağı da dahildir.

7.3. Hizmet Sağlayıcı, Sitenin kullanımının ve sağladığı Hizmetlerden yararlanılmasının ortaya çıkarabileceği risklerin sadece Kullanıcıya veya Fizyoterapist Üyeye ait olduklarını açık ve net bir biçimde belirtmektedir. Siteye yerleştirilen bilgiler ve materyaller ve ayrıca Site aracılığıyla tedarik edilen ürünler ve hizmetlerin değerleri, işe yarar oluşu, tamlığı, eksiksiz oluşu ve kullanışlı oluşuyla ilgili herhangi bir garanti verilmemektedir.

7.4. Hizmet Sağlayıcı, ücretsiz tedarik edilen ürünlerin fiziki veya kanuni olarak ayıplı olmalarından dolayı ve yine ücretsiz tedarik edilen malların ve hizmetlerin kaliteleriyle ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Site vasıtası ile herhangi bir kişi tarafından verilen taahhütlerin yerine getirilmemeleri veya uygun olarak yerine getirilmemeleri veya bu kişilerin taahhütte bulunmaya yetkili olup olmadıkları konularında herhangi bir sorumluluk sahibi değildir.

7.5. Hizmet Sağlayıcının ücret karşılığı tedarik edilen mal ve hizmetlerin kaliteleriyle ilgili sorumlulukları, ücretli hizmetlerle ilgili kanun maddeleri tarafından belirlenmektedir.

7.6. Hizmet Sağlayıcı, Sitenin tamamının veya bir bölümünün hatasız bir şekilde çalışacağına dair herhangi bir garanti vermemektedir.

7.7. Belirli bir Kullanıcı, Fizyoterapist Üye veya Sahip’e ait bilgilerin kanuna aykırı olduklarına dair bir resmi makamdan Hizmet Sağlayıcıya bir bildirim gelir de bu bilgilere erişim engellenirse, Hizmet Sağlayıcı, bu bilgilere erişimin engellenmesi nedeniyle ortaya çıkabilecek zararlardan söz konusu Kullanıcı , Fizyoterapist Üye veya Sahip’e karşı sorumlu tutulamaz.

8. Şikayet Bildirim Şekli ve İtiraz/İade Prosedürü

8.1. Hizmet Sağlayıcı Sitenin doğru bir şekilde çalışmasını sağlamak için elinden gelen tüm makul eforu sarfedecektir ve Sitenin çalışmasıyla ilgili problemlerin çözümü ile ilgili destekte bulunacaktır.

8.2. Sitede bildirilen görüşlerin güvenilirliğiyle ilgili şikayetler görüşün yanında bulunan “Şikayet Bildir” düğmesi kullanılarak gönderilmektedir.

8.3. Diğer uyarılar, şikayetler, öneriler ve hatalar her sayfanın altında bulunan İletişim linki kullanılarak iletilebilmektedir.

8.4. Yapılan şikayetlerin cevapları mümkün olan en kısa süre içerisinde Kullanıcının veya Fizyoterapist Üyenin elektronik posta adresine gönderilecektir.

8.5. Sitenin çalışmasındaki aksaklıklar, sorunlar ve Siteden verilen hizmetlerle ilgili şikayetler Kullanıcı veya Fizyoterapist Üye tarafından 14 gün içerisinde şu adrese gönderilebilirler: ozelfizyoterapist@gmail.com

8.6. Bu şikayetler gönderildikten sonraki 14 gün içerisinde işleme alınırlar. Eğer bu süre içerisinde bu mümkün olmazsa Hizmet Sağlayıcı bu süre dolmadan önce bu gecikmenin nedenini ve yeni süreyi bildirecektir.

8.7. Hizmet Sağlayıcı, şikayet eğer bu Kullanım Şartnamesinin, Kullanım Şartnamesinin eklerinin veya kanunların hükümlerinin bilinmemesine bağlı olarak ortaya çıkmış ise bu şikayeti işleme koymama hakkını saklı tutmaktadır.

8.8. Tazminat taleplerinin mahkemelere intikal ettirilmesi, ancak Şikayet/İtiraz/İade prosedürü sonuçsuz kalırsa mümkündür.

9. Son Hükümler

9.1. Hizmet Sağlayıcı Kullanım Şartnamesini tek taraflı olarak değiştirme hakkına sahiptir. Böyle bir değişiklikten önce Kullanıcılar ve Fizyoterapist Üyeler, kayıt sırasında verdikleri elektronik posta adreslerine gönderilecek bir bildirimle bu değişikliklerden haberdar edileceklerdir.

9.2. Kullanıcı ve Fizyoterapist Üye, erişim yetkisi bulunmayan, hatalı veya başkasına ait olan elektronik posta adresi vermesi sonucu ortaya çıkacak durumlardan, özelikle de 1. maddede belirtilen bildirimin eline ulaşmamasından kendisi sorumludur.

9.3. Taraflar arasındaki ilişkiler, Türkiye Cumhuriyeti kanunları tarafından düzenlenmektedir.

9.4. Kullanım Şartnamesinin düzenlemediği konularda ilgili mevzuat hükümleri bağlayıcıdır.

9.5. Verilen Hizmetlerle alakalı anlaşmazlıkların çözümünde, Hizmet Sağlayıcının genel merkezinin bulunduğu yerdeki mahkemeler yetkilidir.

9.6. İşbu Kullanım Şartnamesi bir önceki Kullanım Şartnamesinin hükümlerini geçersiz kılar ve Sitede yayınlandığı gün yürürlüğe girer.

Hızlı Randevu
ÜCRETSİZ DEĞERLENDİRME!
Randevu Talebi Oluşturmak için Bizi Arayın.
Hızlı Randevu