Fzt. Recep Baysal

4 Görüş
  • Sakarya  (Akyazı, Geyve)
  • +15 daha fazla

  Hakkında

Lisans eğitimimi Pamukkale Üniversite'nde tamamladıktan sonra Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yaklaşık 1 yıl görev yaptım. İki yılı aşkın süredir Sakarya'da hasta kabul ediyorum. Güncel olarak da nörolojik ve ortopedik alanlarda evde fizik tedavi hizmeti vermekteyim.

  Hizmet Ücret Aralığı

Hizmet Verme Şekli
Evde Tedavi 350₺ - 750₺
Kabul Edilen Ödeme Yöntemleri
Nakit

  Hizmetler

  • Manuel Terapi
  • Kinezyolojik Bantlama
  • Kuru İğneleme
  • +83 daha fazla

  Okullar / Eğitimler

Pamukkale üniversite FTR

  Deneyim ve Tecrübeler

Sakarya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

  Sertifikalar

Manuel terapi
Kuru iğneleme
Kinezyolojik bantlama

  Bilinen Diller

Belirtilmemiş

  Fotoğraflar

Belirtilmemiş
Görüşler (4) Görüş Ekleyin
5.0

Genel Skor

4 Görüş

Şinasi Sarpay #1
25.01.2023 08:18:00Cevap Yaz

Recep beyden Allah razı olsun. sol kalçamdan ayaklara kadar vuran ağrılarım oluyordu .Uygulamış olduğu tedavi iyi geldi. Hatta tedaviden bir hafta sonra durumumun nasıl olduğunu öğrenmek için aradı bende kendisine bahçede çalıştığımı söyledim çok memnun kaldı kendisine teşekkürler ediyorum.

Nurşen şimşek #2
08.01.2023 21:09:53Cevap Yaz

Ameliyattan önce tanımayı çok isterdim eğer Recebi tanımış olsaydım ameliyata gerek kalmazdı genç olmasına rağmen mesleğinde başarılı, saygılı, dürüst, güler yüzlü.. Ben kendisini şahsen internetten araştırıp kendim buldum gençlere şans verilmesini düşündüğüm için Recep kardeşimi seçtim iyi ki de onu seçmişim her konuda bana ayak uydurabiliyor gün seçimi, saat seçimi vs. Yaşına göre işinde gayette başarılı çok taktir ediyorum kendisini herkese tavsiye ederim memnun kalacağınıza eminim benim gözümde fizyoterapistten öte evimizin bir üyesi gibi oldu Rabbim Recep kardeşimi daha iyi yerlere getirsin İnşallah sonuna kadar hak ediyor ameliyat olmadan önce muhakkak Recep kardeşimle görüşmenizi tavsiye ederim ondan sonra ameliyata karar verin ben çünkü pişmanım başarılarının devamını dilerim...

GÜLAY ERCAN #3
20.08.2022 19:21:38Cevap Yaz

Bir arkadaşımın tavsiyesi ile Recep Bey'e ulaştık. Annem çok rahatsızdı beyine pıhtı attı yatıyordu. Recep Bey çalışmalarına başladıktan sonra annem oturmaya başladı. Yavaş yavaş ayakta durmaya başladı. Şimdide adım atma çalışmaları yapılıyor. Recep Bey'e özverili çalışmalarından dolayı çok teşekkür ediyoruz. Gönül rahatlığı ile tavsiye ediyoruz.Recep Bey randevu saatinde gelir. Gelmeden bilgi verir bu konuda cok titizdir. Çalışma süresini saatle sınırlamaz çok daha fazla özveri ile çalışır. İnşallah en kısa zamanda hayırlısıyla annemin yürüyeceğine inaniyoruz. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Doktorumuza videolarını gösterdim çok başarılı buldu.Hiç çekinmeden Seanslara başlayabilirsiniz.

Hüseyin Özçelik #4
07.01.2023 20:08:35

İkinci defa bana yardımcı oldu ağır siyatik problemimde süreci çok iyi takip ederek bana yardımcı olduğu için kendisine teşekkür ederim. Her kullandığım hizmeti değerlendiren birisi değilim ama bunun için zaman ayırmaktan zevk duydum.

CENKER KARAKADILAR#5
16.08.2022 15:54:29Cevap Yaz

Ağır Siyatik sorunumu geçirmek için beni çok iyi yönlendirdi ve çalıştırdı. Süreci en az ağrı ve en çok gelişimi sağlayacak şekilde yönetti.
Eve hizmet sağlayarak söz verdiği saatte geldi ve çok iyi motivasyon sağladı.
Fzt Recep Baysal’a çok teşekkürler

Görüş Yazın
Hızlı Randevu
ÜCRETSİZ DEĞERLENDİRME!
Randevu Talebi Oluşturmak için Bizi Arayın.
Hızlı Randevu