Fzt. Ahmet TAZE

66 Görüş
  • İstanbul  (Bakırköy, Beşiktaş)
  • +22 daha fazla

  Hakkında

Merhaba, İnme(felç), Multiple skleroz(MS), Serebral palsi, Skolyoz, Omurga yaralanmaları, Parkinson, Spina bfida, Muskuler distrofi, Osteoartrit(kireçlenme), Osteoporoz, Bel-Boyun fıtıkları, Sporcu yaralanmaları, Kas yaralanmaları alanlarında evde fizik tedavi hizmeti vermekteyim. Almış olduğum eğitimle size en doğru tedaviyi uygulayacağım. Ayrıca Manuel terapi – Kupa terapi – Hacamat – Kinezyolojik bantlama – Kuru iğneleme alanlarında eğitimlere katıldım ve sertifikalarım vardır.

  Hizmet Ücret Aralığı

Hizmet Verme Şekli
Evde Tedavi 1000₺ - 2000₺
Kabul Edilen Ödeme Yöntemleri
Nakit
Değerlendirme Seansı Ücretsizdir

  Hizmetler

  • Manuel Terapi
  • Kinezyolojik Bantlama
  • Kuru İğneleme
  • +79 daha fazla

  Okullar / Eğitimler

T.C. İstanbul Bilim Üniversitesi -Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

  Deneyim ve Tecrübeler

2017-Ocak Özel Avrupa Hastanesi

  Sertifikalar

Manuel Terapi
Kinezyolojik Bantlama
Kupa Terapi
Kuru İğneleme

  Bilinen Diller

İngilizce
Almanca

  Fotoğraflar

Görüşler (66) Görüş Ekleyin
5.0

Genel Skor

66 Görüş

Sevban Cemil Uğuz#1
17.03.2024 23:53:56Cevap Yaz

Babam beyin kanaması sonucu vücudunun sol kısmını kullanamıyordu. 20 gün yoğun bir tempo ile çalıştık. Şuanda merdivenlerden inebilicek seviyeye geldi. Çok hızlı bir ilerleme oldu. Şiddetle tavsiye ederim.

Enes Usta#2
11.03.2024 22:02:21Cevap Yaz

Ahmet bey bizim için büyük bir şans oldu. Iyi ki ondan hizmet almisiz. Profesyonel ve insani yaklaşım içerisinde sanki kendi annesiyle ilgileniyor samimiyitinde hizmet aldık. Çok memmun kaldık. Tavsiye ediyorum.

Ömer Algan#3
06.03.2024 00:17:32Cevap Yaz

Merhaba benim annem omurilik te tümör olma hasebi ile ameliyat oldu omurilikte kırılma ve bozukluk oluştuğundan sebep platin takıldı ve sağ bacağında his kaybı oluştu dr fizik tedavi önerdi 6 ay bi zaman süreceğini belirttiler ama çok şukür 1.5 ay içerisinde tek baston ile yürümeye başladı AHMET bey bu konuda bize çok yardımcı oldu gerçekten çok güler yüzlü işinde tam bi profesyonel ve başarılı bi arkadaş iyiki sizi tanımışız bu zorlu süreci sayenizde çok kolay bi şekilde atlattık çok teşekkür ederiz.

ZEYNEP TOPUZ#4
13.11.2023 18:31:15Cevap Yaz

Ben 6yıldır kolon kanseriyim.Uzun süredir kemoterapi aldığım için kaslarımda problem çıktı.Bu nedenle yürümede sorun başladı.Önkoloji doktorum fizik tedavi görmem gerektiğini söyledi.Bunun üzerine bizde arkadaşlarımıza tanıdıkları bir fizyoterapist var mı diye sorduk.Bize Ahmet
beyi önerdiler.Iyi ki de önermisler.Hasta psikolojisinden çok iyi anlıyor,hastayı iyi motive edebiliyor.Çalıştığım sürec içerisinde gelişme kaydedebildik.Inşallah desteksiz yürüyeceğim günü Ahmet beyin desteği sayesinde göreceğim.

Atakan tatlidil #5
09.11.2023 21:02:23Cevap Yaz

Isinin ehli iyiki tanimisim annem kismi felkliydi belden aşağı tutmuyordu okadar guzel ilgilendiki simdi. Annem desteksik durmaya basladi yurumeler eskiye oranla iyi ahmet beyin sayesinde daha da iyi olacak tesekkurler ahmet bey

Hande Karabağlı #6
08.11.2023 15:02:14Cevap Yaz

Ahmet beyle babamın Parkinson hastalığı sebebiyle tanıştık işini gayet iyi yapan ve babamın hastalığında önemli yol kaybetmesine sebep olan bir doktor ve halen kendisiyle devam etmekteyiz iyiki tanıdık kendisini

İlhan avcı#7
19.08.2023 12:53:33Cevap Yaz

Ahmet bey Annemin bilek kırığı sonrası, hareket kısıtlılığını gidermek için fizik tedavisini gerçekleştirdi. Çok kibar ve profesyonel bir fizyoterapist. Bir sağlıkçı olarak kendisine teşekkür eder ve kesinlikle tavsiye ediyorum.

Handan Macit #8
08.08.2023 23:46:22Cevap Yaz

Sevgili Ahmet Bey isini severek yapan bir insan kanser hastasi ve yurume becerisini kaybeden babam icin arkadasim araciligiyla tavsiyelerle tanistik Ahmet bey babamla cok ilgilendi ve baya bi ilerleme kat ettiler cok tesekkur ediyorum hersey icin...

Şengül ataly#9
16.07.2023 22:45:52Cevap Yaz

Merhaba. Ahmet bey ile babamın geçirmiş olduğu sağ taraf felci ve sonrasında yoğun bakim sürecinden sonra yürüme fonksiyonlarını kaybetmesi ile yapmış olduğum araştırmalar sonucu tanıştık iyi ki de tanışmışız öncelikle her şeyden önce vicdana sahip maddiyattan daha çok hastanın iyileşmesini dileyen ve odaklana bir uzman henüz çalışmalarının daha başında olmamıza rağmen göz ile görülür ciddi bir ilerleme kat ettik umut ediyorum ki her şey zamanla daha da iyi olacak 🙏🙏🙏🙏

Hülya Atik#10
16.07.2023 01:56:20Cevap Yaz

Sevgili Ahmet bey diyorum çünkü bizim ailemizin bir ferdi artık kendisi öncelikle ona çok teşekkür ediyorum. Benim 85 yaşında ki küçük kızım (kendileri annem olur) bir dizinden protez oldu ama diğer dizi yaştan dolayı ameliyat edilemeyince sorun olarak kaldı. İnanılmaz ağrı kesiciler kullanarak bir gün büyük ağrılarla yataktan kalkamaz ve oturamaz hale geldi. İşte bu arada evde fizik tedavi arayışlarında öncelikle bu siteye ulaşmam ve ardından incelemeler ve yorumlar sonrası ise Ahmet beye ulaşmam benim açımdan mucize oldu. Kendisini anlatmaya kalksam herhalde buraya sığmaz. Öncelikle hasta psikolojisi üzerinde inanılmaz bir bilgi ve beceriye sahip olması her şeyi bırakma noktasına gelmiş annemi tekrar hayata kazandırması. Bu nedenle ona çok müteşek kiriz ailecek. Yapmış olduğu ve devam etmekte olan tedaviler sonrası şimdi annem artık oturuyor ve Walker ile yürüyor. Hatta bayram sonrası Ahmet beyi özlemle beklerken onu Walkersız yürüyerek kapıda karşılaması bizim için inanılmazdı. İyi ki sizinle yolumuz kesişti ve iyi ki annemi bu günlere getirdiniz. Bunun için her zaman size müteşekkir kalacağız ve hep hayatımızda olacaksınız Ahmet bey. Sizin insanları gülümsettiğiniz gibi hayat hep gülsün size... Sevgiler

Serpil gülmüş #11
01.06.2023 13:50:56Cevap Yaz

Öncelikle herkese merhaba ve tüm hastalarımıza geçmiş olsun acil şifalar diliyorum.
Annem 90 yaşında beyne pıhtı atması sonucu şu an alzheimer hastası mart ayında düşme sonucu kalça kemiğini kırdı ameliyat oldu bacak kaslarımızda uzun süre yatmaktan ameliyat etkisiyle zayıflık sonucu yürüyemiyodu bacaklarinda boşalma vardı.
Çok yakın aile dostumuzun tavsiyesi ile Ahmet bey'le tanıştık iyi ki tanımışız 1 ay uyguladığı fizik tedaviyle annem çok şükür volkır ile ufak ufak kendi yürüyor kolları ve bacakları baya güçlendi.
Ahmet bey'e gerçekten ben ve annem adına çok teşekkür ediyorum. Çok güleryüzlü yaşlı hastalarla özellikle diyaloğu mükemmel sevgiyle yaklaşıyor onların dilinden çok güzel anlıyor işini çok iyi bilen mesleğini lağıyla yapan çok çok başarılı fizyoterapist herkese Ahmet bey'i sorgusuz sualsiz tavsiye ediyorum.kendisine bir kez daha annemi büyük fedakarlık ve sabırla bu noktaya getirdigi için cok teşekkür ediyorum meslek hayatında her zaman yolu açık başarıları daim olsun inşallah ayağına taş gözüne yaş değmesin Ahmet hocam iyi ki tanıdık iyi ki annemi iyi ettin iyi ki hala sizin gibi dürüst yüreği sevgi dolu candan samimi mesleğine hakkını veren doktorlarımız var iyi ki varsınız hocam sevgiler

Binnaz iliksiz#12
06.05.2023 23:09:23Cevap Yaz

Annemin bacakları tıbbi felçliydi. Kireçlenmesi vardı. Ahmet beyin uyguladığı fizik tedaviyle şu an çok daha iyi durumda. Ahmet beyin güleryüzü, hastaya karşı ilgi alakası her zaman çok iyiydi. Kendisine çok teşekkür ederiz. Kendisinden çok memnun kaldık. Tekrar fizik tedaviye ihtiyaç duyarsak kesinlikle Ahmet beyi tercih ederiz.

İrem Muslu#13
28.04.2023 11:14:05Cevap Yaz

Annem beyin kanaması geçirdi ve sağ tarafında güçsüzlük vardı Ahmet hoca sayesinde annem tekrardan yürüyemeye başladı çok memnun kaldık iyi ki kendisini tercih etmişiz.

Lyuba#14
26.01.2023 19:01:32Cevap Yaz

Здравствуйте, я Люба. Ахмет-бей находился на лечении у моей матери. Это избавило от болей в спине. При этом он использовал различные приспособления и материалы. Я очень доволен, большое спасибо.

Muhammed REZZUK#15
23.01.2023 16:36:39Cevap Yaz

Ahmet beyle çalışmalarımız devam ediyor. Kalça protezi annem için ortopedik fizik tedavi çalışmaları yapıyor. Annemle çok iyi anlaşıyor. İletişimi çok kuvvetli. Kısa zamanda hızlı ilerleme sağladık. Fizik tedaviyi yapmak için değil, gerçekte kısa zamanda iyileştirmek için elinden geleni yapıyor. Hastamızı iyi motive etti. Emeklerine sağlık, çok teşekkür ederiz.

Rana HABAB #16
23.01.2023 16:10:49Cevap Yaz

Emekleriniz için teşekkür ederim çocuğum sizi çok seviyor işlerinizde samimiyetiniz için başarılar dilerim🤍

özlem özer#17
20.01.2023 09:55:33Cevap Yaz

Buradaki yorumlara bakarak 84 yaşında ki annemin diz problemlerinden dolayı kendisi ile iletişime geçtik. Sadece telefonda ki görüşmemiz ile başlayan güven duygusu ve sonrasın da gelen iyi ki... Yaklaşık 1 aydır annemin dualarına girdin. Minnetarız.

Yıldıray saygılı#18
20.01.2023 00:09:31Cevap Yaz

Baş ağrılarım ve boyun ağrılarım vardı. Kafa bölgesi ve diğer bölgelere hacamat yaparak allahın izni ile geçti. Herşey için çok teşekkür ederim

Boulos Lebbos#19
19.01.2023 22:25:31Cevap Yaz

Je ne peux qu'exprimer ma gratitude pour Ahmet qui par sa gentillesse et son professionalisme m'a aider à traverser une période difficile.
Merci

Ahmet İlal #20
19.01.2023 20:59:38Cevap Yaz

Fizyoterapist olarak çok memnun kaldığımız Ahmet bey yaşlıyla iletişim konusunda da çok başarılı. Yarı felçli olan kayınpeder için kendisiyle çalışmaya devam edeceğiz. Kendisine Başarılar dileriz..

Eda Altuntaş #21
16.12.2022 02:33:40Cevap Yaz

Samimi güler yüzlü olması ve hastasını çok güzel ilgilenmesi ve çaba vermesi çok teşekkür ederiz hocam iyi ki sizi seçmişim Allah razı olsun sizden 🤲

Hilal Demir#22
26.11.2022 18:22:35Cevap Yaz

Değerli Hocam,
İyi ki size denk geldik , sabrınızla merhametinizle sevginizle kızımın iyileşme sürecinde ana rol
sizdeydi 🧿
İyi ki iyi ki varsınız , sizden Allah razı olsun 🤲🌸
Selamlar

Bahar Okman#23
26.11.2022 08:25:37Cevap Yaz

İnsan başına gelmeyince hiç ihtiyacı olmayacakmış sanıyor. Bir komşumuz felç geçirdi. Sadece kafasını oynatabiliyordu. Ahmet Bey tedavisi için gelip gidiyordu ama biz artık kalkamaz diyorduk. Şu an desteksiz yürüyor, kendi işini kendi görüyor. Sonra babam felç geçirince hiç araştırmaya girmeye gerek bile görmeden Ahmet Bey’e ulaştık. Kısa sürede büyük ilerleme kaydettik. İşinde iyi olmasının yanı sıra babamı motive etme tavırları takdire şayan. Evinize aldığınız insana güvenmekte lazım. Kendisi ailemizden biri oldu :) Sıcak, samimi, güvenilir ve işinde başarılı birini arıyorsanız doğru kişi bence kendisi.

Afiz#24
08.11.2022 11:27:30Cevap Yaz

My father in law attack by stroke during his working trip in Istanbul. Ahmet come to help us in Etfal hospital from the beginning of admission to the hospital until he has been discharge about 12 days later. Ahmet teach us how to do exercise for my father in law. Alhamdulillah, my father in law improve day to day after using Ahmet service. Ahmet are punctual with his appointment. Hopefully my father in law will fully recover after this in Malaysia. In sya Allah.

Michele Wirt#25
06.11.2022 18:55:27Cevap Yaz

I have had MS for 20 years and just recently started experiencing strong spasticity. I think a lot has to do with stress and my lack of attention to signs things we’re getting worse. I contacted Ahmet and he answered me immediately and I saw him for the first time a few days later. I have been seeing him consistently for 2 weeks now. He comes to my place which is a huge plus. He works on stretching my muscles, we do exercises together, he uses a TENs machine and he also gives me homework. I feel much better, not perfect but a lot better. I walked 3 miles on my own the other day. I will continue to see him and look forward to moving forward and becoming even more limber and mobile. A huge benefit to MS is movement! We must stay active….. Ahmet is helping now during this critical time but is also guiding me towards more intense activity later when it’s appropriate. Definitely definitely recommend! Thank you so much Ahmet!

Gülay Ş.#26
31.10.2022 17:38:09Cevap Yaz

İki ay önce beyin tümörü ameliyatı oldum sonrasında sol kol ve sol bacak felç oldum. Ameliyat sonrası hemen fizyoterapist Sn.Ahmet Taze haftada beş gün tedavi oldum çok büyük faydasını gördüm. İki hafta sonrası kolum açıldı bacağımda da iyileşmeler gözlendi .Sn.Ahmet taze'ye sonsuz teşekkürler.

Gönül Kuzu #27
07.09.2022 22:00:39Cevap Yaz

Ahmet bey abimin ağrılarının tahminimizden daha kısa sürede ve kalıcı olarak iyileşmesini sağladı. İşinde son derece başarılı ve tecrübeli bir fizyoterapist. Yeğenim için önerdiği arkadaşından da çok memnun kaldık. Ayrıca bunun için de teşekkür ederim.

Emre Akcan#28
19.08.2022 13:16:09Cevap Yaz

İlk başta böyle bi web sayfası olmasından ötürü kendimi çok şanslı hissediyorum yoksa böylesine iyi bi fizyoterapist bulamazdım diye düşünüyorum. Babamın beynine pıhtı atması sonucu sağ taraf felç ve konuşma kaybı vardı. Ahmet bey ile irtibata geçtik sağ olsun geldi haftalık 3 4 günlük programla 29 cu seansındayız ve çok şükür ki artık kendi başına oturmaya başladı ayakta wolkerla dik durmaya başladı umarım yürüdüğünü de yakın zamanda Ahmet beyin ilgi alakasıyla göreceğime inanıyorum.
ilerleyen zamanlarda yine sizleri bilgilendirecegim güzel haberlerle inşallah

Ceyda Yıldırım#29
17.08.2022 22:32:35Cevap Yaz

Beyin ameliyatı sonrası bir tarafına felç diğer tarafında güç kaybı yaşayan anneme fizyoterapist ararken bu siteden bulduk Ahmet beyi. İşini önem vererek yapan, hastanın hem ruhsal hem fiziksel sağlığı için emek harcayan biri.3 ay gibi bir tedavi sonrası annem ayağa kalktı ve şuan tedavimize devam ederek bu süreci pekiştiriyoruz. Bir bebek gibi annemle ilgilenerek ona tekrar yürümeyi, adım atmayı, merdiven çıkmayı baştan öğretiyor kendisine çok teşekkür ediyoruz. Özellikle seanslarını dört gözle bekleyen, kendisini ailemizden biri gibi gören annem çok ama çok teşekkür ediyor.

Dilek keleş#30
17.08.2022 19:36:10Cevap Yaz

Dayım için ulaştım Ahmet beye ayağı uyuşuk kesinlikle yürüyemiyordu 6 seansta merdiven çıkmaya başladı sayesinde güler yüzlü ve çok iyi ilgili birisi her şey için çok teşekkür ederim 🙏

Serdal Tarlasız#31
02.07.2022 15:35:56Cevap Yaz

İşini severek yapan amacı hastasını Bir an önce ayağa kaldırmak biz çok memnun kaldık annemi iki ayda kaldırdı ayağa ALLAH razı olsun

Merve Özer #32
17.06.2022 15:23:37Cevap Yaz

Kayınpederimin 2 kere üst üste inme geçirmesi üzerine iyi bir fizyoterapist arayışına girmişken bu Web sitesi aracılığı ile Ahmet bey ile tanıştık. İşinde çok iyi olmasının dışında çok da iyi bir insan. Samimiyeti ile evimizden biri gibi bu oldu süreçte. Ahmet beyin özverili çalışması neticesi ile çok kısa bir zamanda çok iyi seviyeye geldik. Bir fizyoterapist arıyorsanız gözünüz kapalı Ahmet beye güvenebilirsiniz. Hiç pişman olmayacağınıza eminim. İşini iyi yapan iyi niyetli insan bulmak zor. Ahmet bey sağ olsun bizi bu süreçte psikolojik olarak da çok rahatlattı. Kendisine bu platform aracılığıyla yeniden teşekkür etmek isteriz.

tarık çalışkan#33
15.06.2022 16:02:28Cevap Yaz

bundan yaklaşık 2 ay önce annemin beyninde pıhtı atma sonucu kısmı felç geçirdi
2 haftalık hastane süreci sonucu ahmet beyle irtibata geçtik Allah razı olsun hiç yürüyemeyen annemi 1 ay kadar kısa sürede yürür hale gelmesine vesile oldu çok teşekkür ederim başarılarının devamını yüce Allah'tan niyaz ederim

Füsun Aydın #34
14.06.2022 21:31:00Cevap Yaz

Kayınvalidem 88 yaşında. Kalça protezi var.1.5 yıl önce düştü sağ ayak kalça altında kırık oluştu ameliyat sonrasında 4 ay sonra klinikte wolkırla yürümeye başladı .Fakat 5 ay önce tekrar düştü sağ bilek 2 kemik kırığı.2 ay tam ayak alçıda kaldı. Alçı çıktıktan sonra bu seferde dizini kıvıramıyordu, kireçlenmiş. Masajla biraz açıldı ama olacak gibi değil. Siteden Ahmet beyi yönlendirdiler. Sağ olsun ilk günden umut verdi. Hastaya çok iyi moral veriyor. 2 ay oldu tedaviye başlayalı haftada 2 seans sayesinde tuvalete gitmeye başladı, kapı önüne bahçeye çıkmaya başladılar. Artık kalkması zor gözüyle bakılıyordu. Ahmet bey sayesinde zoru başardı.

Berrin Ültanır#35
24.05.2022 22:15:36Cevap Yaz

Babam için Ahmet bey bize çok yardımcı oldu. Güleryüzü, pozitifliği ile hasta yaklaşımı mükemmel. Babam gibi zor uzlaşan hastalarda bile sınırsız sabrıyla yardımcı olur. Dilerim kış dönemi tekrar başlarız tedavilere. Teşekkürlerimle

Yılmaz tosun#36
01.05.2022 17:02:51Cevap Yaz

Ahmet beye teşekkür ederiz hastasıyla çok ilgileniyor tavsiye ederim

Merve Nur Görünmez #37
10.03.2022 16:06:00Cevap Yaz

Dizime birkaç ay önce kondrolomalazi patella teşhisi kondu. Dizim gerçekten yürürken beni cok zorluyordu. Dışarı çok fazla çıkamıyordum. Dizimden dolayı hareketim sürekli kısıtlanıyordu. Bende bu durumda ne yapılabilir diye internetten araştırmalar yaptım. Araştırmalarım sonucunda kondrolomalazi patellanın asıl ilacının egzersiz ve hareket olduğunu öğrendim. Bunun için işe önce fizyoterapist araştırmakla başladım. Armut.com birkaç defa ilan verdim. Oradan çok fazla fizyoterapist yazdı. Fakat teklif ettikleri ücretler beni ekonomik olarak aşıyordu. Bu sırada ablamda benim için fizyoterapist araştırıyormuş. Ahmet Bey kendisine yazmış Bizde kendisini araştırdık kendisi hakkında yapmış oldukları yorumlar gayet iyiydi. Gerçektente yorumlar doğruymuş. Ahmet Bey çok anlayışlı biri ilk başlarda ben çok umutsuzdum dizim bir daha iyileşmeyecek diye düşünüyordum. Fakat Ahmet Bey bana bu konuda çok fazla motivasyon verdi. Ahmet Bey yaptırdığı egzersizleri düzenli yaptıkça günden güne daha iyiye gidiyorum. Ahmet Bey sayesinde spor ve egzersiz hayatımın bir parçası oldu gerçekten kendisine tüm emekleri için çok teşekkür ediyorum.

Faik dağlık#38
10.03.2022 14:44:28Cevap Yaz

skolyoz hastası kardeşim var Ahmet bey sayesinde her gün daha iyiye gidiyor tavsiye ederim .Ahmet taze hocamıza çok teşekkür ediyorum Allah razı olsun

Erdem Ergin Çalışkan#39
02.03.2022 20:47:22Cevap Yaz

İşini ciddiye alan, genç ve dinamik bir fizyoterapist Ahmet Bey. Motivasyonunuzu ve azminizi körükleyen bir tedavi anlayışı var. İlerleme kaydettiğinizi hissediyorsunuz. Ben gayet memnunum onu tanıdığıma. onunla iyileşme sürecimi adım adım ilerlettiğimize. Ona teşekkür ederim; size de tavsiye ederim.

Gamze Baytar#40
17.02.2022 13:56:49Cevap Yaz

Sol kolunda Brekial pleksüs şüphesi olan 5 aylık kızımın tedavisi için Ahmet Bey’den evde hizmet aldık. Kendisi gayet temiz ve titiz malum korona sürecinde bunlara dikkat etmesi çok önemli. Her zaman maskesi ve eldivenleriyle tedavi uyguladı. Bebeğimin sadece sol kolu için değil fiziksel gelişimine katkısı olacak her egzersizi gösterdi. İyi ki varsınız 🙏🏻

Esma #41
29.12.2021 09:33:26Cevap Yaz

Yaklaşık 8 ay kadar Ahmet bey babamın tedavisi için evde tedaviye geldi çok bey efendi kibar biriydi çok memnun kaldık yaşlılarla iletişim konusunda gerçekten çok iyi biliyorsunuz ki insanlar yaş aldıkça üstüne bide hastalık vs. İnanılmaz yıpranıyorlar bizde tam öyle bir zamanda Ahmet beyle tanıştık babamı tedavi konusunda inanılmaz motive etti daha önce tek başına ayağı kalkamıyordu şu an ihtiyaçlarını karşılayabiliyor ağrıları dindi hiç tereddüt etmeden Ahmet beyle çalışabilirsiniz. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim hocam .

Nazmiye Tunç #42
01.12.2021 19:52:40Cevap Yaz

Ahmet beye herşey için çok teşekkür ederiz. Çok ilgili , hastasına çok sevecen yaklaşan bir fizyoterapist. Bize her konuda çok yardımcı oldu herkese tavsiye ederim

Sibel A.#43
04.11.2021 20:22:52Cevap Yaz

Merhaba,
Ahmet Beyle babam vesilesiyle tanıştık. 60 yaşında babam kısa bir süre önce felç geçirdi. Sağ kısmı tutmuyordu. Bir fizyoterapist arayışına girdim bu sitedeki yorumları görünce de Ahmet bey’e ulaştım. İşini seven, titizlikte yapan, hastayla da ilişkisini pozitif tutan başarılı bir fizyoterapist. Gerçekten verdiği hizmetten çok memnun kaldık. Evet fizik tedavi maddi olarak insanları zorlayan bir süreç ama Ahmet bey bu konuda da bize karşı çok anlayışlıydı Allah razı olsun. Tedaviye ihtiyacı olanlara kesinlikle tavsiye ediyorum. Hizmetinden dolayı da kendisine çok teşekkür ediyorum yolu açık olsun

ALI ALTINSOY#44
16.09.2021 01:26:12Cevap Yaz

Merhaba herkese . Ahmet Hoca ile tanışalı daha 1 hafta oldu, daha önceleri zar zor yürüyebiliyodum ama onun sayesinde artık geceler ağrısız ve avazım çıktığı kadar bağırmadan uyumaya başladım . her şeyden önce hastaya güven ve moral aşılıyor , çok samimi ve güler yüzlü , daha ilk celsede kaynaştık , her gelişini dört gözle bekliyorum . çok sevecen , şöyle söyleyim , bana yaptırmak istediği hareketleri yarımyamalak yapsam da bana çok iyi harikasın diyor , bende ona çok gaza getiriyorsun diyorum. Hastayı mutlu edene kadar uğraşıyor ve hasta da bunu fark ediyor . çok samimi ve iyi bir insan . KESİNLİKLE HERKESE TAVSİYE EDİYORUM AHMET HOCAYI , iyi ki tanımışım . iyi geceler herkese geçmiş olsun .

Gül Özen#45
06.07.2021 22:24:42Cevap Yaz

Ahmet beye, babam için çaresizce bir çıkış kapısı ararken araştırmalar sonucunda İnternette denk geldim.. Babam yüksek tansiyona bağlı gelişen bir beyin kanaması geçirdi. bir hafta hastanede kalma sürecinden sonra taburcu oldu lakin yürüyemiyor ayakta duramıyor sağ kolunu oynatamıyor ve kendi ihtiyaçlarını gideremiyordu. 4 Mayıs da Ahmet bey le birlikte seanslara başladık. 13 Mayıs bayram sabahı ayaktaydı babam, adım adım mutfağa kadar gelmişti. şuan itibari ile seanslarımızın sonuna geldik babam her gün işe gidiyor, kendi kendine ihtiyaçlarını karşılıyor, kendi yemeğini kendisi yiyor ve dengeli bir şekilde yürüyebiliyor. Allah Ahmet bey den razı olsun kendisine ve sitenize çok teşekkür ederiz. babam sağlığına kavuştu şükürler olsun fiziktedavi bu hastalıklarda çok önemliymiş bunu öğrenmiş olduk

Önder ÇAYIRLI#46
01.07.2021 12:18:10Cevap Yaz

3 haftalik yoğun bakım sürecimden sonra sol ayağımda yeti kaybı oldu. Ayağa bile kalkamazken ayağımı kaldiramazken internetten Ahmet Beyi bulduk. Kendisi geldi bizzat yoğun bir sekilde ilgilendi, antrenmanlarimizi yaptik ve şuan ayağımı tekrar kullanmaya başlayabildim. Kendisi gayet kibar ve saygılı bir insan.. Kesinlikle çevreme tavsiye edeceğim.

Sedat B***#47
09.06.2021 15:55:04Cevap Yaz

Ahmet beyden çok memnun kaldık, hastamız için yoğun bakım sonrası evde fizik tedavi almıştık kendisinden. işinde başarılı bir fizyoterapist.

Arzu H***#48
07.06.2021 21:28:43Cevap Yaz

Ahmet beyi tercih etmekle çok doğru bir karar vermişiz, felç geçiren annem için evde fizik tedavi aldık kendisinden, %100 ilerleme kaydettik ve her şeyden önemlisi Ahmet bey bize kendimizin de neler uygulayabileceğimizi gösterdi, maddi düşünüp haftada 2 gün gelip sadece kendisi yapıp gidebilirdi süreci uzatabilirdi onun yerine bize de öğretti biz de gösterdiği egzersizleri yaparak kısa sürede çok hızlı ilerleme kaydettik, son derece memnun kaldık kendisinden. Herkese tavsiye edebileceğimiz bir fizyoterapist.

Gül Ö***#49
03.06.2021 14:32:07Cevap Yaz

İşini gayet iyi yapan disiplinli bir fizyoterapist insani ilişkiler noktasında da kendisinden çok memnunuz

Arife ****#50
24.04.2021 16:25:10Cevap Yaz

Ahmet bey hem hijyen konusunda hem yaptığı iş konusunda çok iyi ve yeterli bir fizyoterapist kendisinden çok memnunuz

Aybike#51
05.02.2021 22:58:20Cevap Yaz

Merhaba, babam beyin kanaması geçirdikten sonra uzun süre yatakta kalmasından ve hastalığından dolayı denge problemi oldu ve Ahmet Bey ile fizik tedaviye başladık. Dersin ilk günü ile kıyasladığımda kas gücü ilerledi. Covid sürecinde başta çekinsek de Ahmet Bey çok hijyenikti. Maskesi, eldiveni ile tedaviye geldi her zaman. Hastaya olan yaklaşımı ve desteği her zaman pozitifti. Terapiye ihtiyaç duyanlar için tavsiye ederim. Destekleri için Ahmet Bey’e de teşekkür ederim.

Arzu ozdemir#52
22.12.2020 16:04:06Cevap Yaz

Merhaba
65 yaşındaki babam bagırsak kangreni sebebi ile olduğu ameliyatta hastane de uzun süre geçirdiği için yatağa bağlı kaldı. Eve taburcu olduğumuz günün ertesi Ahmet bey ile tanıştık. Erken tedavi Ahmet beyin ilgi alakası sabrı ve bilgisi ile bacağını iki cm dahi oynatamayan babam şuan tek başına yürüyüp kendi işlerini yapabiliyor.Enerji ve motivasyonunu babamin çok zorlu bir hasta olmasına rağmen hiç kaybetmeyerek pisikolojik destek de sağladı babama.
Kendisine bize verdiği güven desteğinden ötürü çok teşekkür ederiz.

Nurcan#53
01.11.2020 00:01:18Cevap Yaz

Babam 79 yaşında yatak odasında düştü ve boynu kırıldı boyundan aşağısı felç 5 ay fizyoterapi hastanesinde yatıktan sonra eve çıktı ve fizyoterapiz araştırırken Ahmet beyi bulduk babama okadar iyi geldiki hastanedeki yoğun fizyoterapiden daha iyi geldiğini kendi söylüyor zaten vücudundaki harketlenmeyi değişimi bizde görüyoruz ilişkileride çok iyi Ahmet beyin geleceği günü iple cekiyor

öZLEM DURSUN#54
20.07.2020 16:38:37Cevap Yaz

Merhaba, Annemin çok şiddetli bel, bacak ve ayak ağrısı şikayetleri vardı saolsun Ahmet Bey sayesinde minumuma indi şimdi daha rahat hareket ediyor ve ağrıları çok azaldı kendisi hem güleryüzü hem samimiyetiyle çok destek oldu çok çok teşekkür ediyoruz gerçekten herkese tavsiye ediyorum

Ahmet TAZE#55
21.07.2020 17:19:09

Teşekkür ederim Özlem hanım

Hünkar Yasak#56
31.03.2020 21:44:41Cevap Yaz

Babamla kendi babası gibi ilgilendi. Sorularımızı fazlasıyla cevapladı. Ayrıca çok temiz ve titiz bir insan, onu evimize gözümüz kapalı alırız. Aldığımız fizik tedaviden de çok memnun kaldık. Ben sporcu olduğum için babam için verdiği egzersizlerin faydalı olduğunu anlıyordum ve zaten gelişme kaydediyorduk. Kendisini herkese tavsiye ederim.

Ahmet TAZE#57
24.07.2020 08:50:52

Teşekkür ederim Hünkar bey

Songül Güngör#58
27.03.2020 21:44:05Cevap Yaz

Ahmet beyden aldığımız seansların yararını gördük. Kendisi bilgi düzeyi yeterli, iyi bir fizyoterapist. Titizliği konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadık. Seans ücretleri ise sağlık sektörü için gayet uygundu. Genel olarak memnun kaldık.

Ahmet TAZE#59
24.07.2020 08:51:14

Teşekkür ederim Songül hanım

Elif Okçuoğlu#60
20.03.2020 21:43:26Cevap Yaz

Seansları covid-19 nedeniyle bıraktık. Genel olarak memnun kaldık, karantina süreci olmasa birkaç seans daha devam edecektik.

Ahmet TAZE#61
24.07.2020 08:51:30

Teşekkür ederim Elif hanım

Onur Kartal#62
22.03.2020 21:42:28Cevap Yaz

Kendisi temizliğe ve hijyene çok dikkat etti. Kafamızdaki çoğu soru işaretini cevapladı, yardımcı oldu. Memnun kaldık ancak corona süreci nedeniyle seansları bıraktık. Durumlar düzelince tekrar kendisiyle devam etmek istiyoruz.

Gönül K.#63
21.03.2020 21:41:44Cevap Yaz

Eşim için 15 gün Ahmet beyden fizik tedavi aldık. Covid-19 sebebiyle bıraktık daha sonra. Temizliğe çok dikkat etti, hep eldiven ve maskeyle geldi. Sadece hastanın odasına girip çıktı. Biz ne sorduysak cevapladı, şöyle çalışacağız böyle yapacağız diye anlattı. Eşimi konuşarak çok rahatlattı, moralini düzeltti, onunla çok güzel muhabbet etti. Çok efendi, saygılı, işini güzel yapıyor. Corona süreci olmasaydı kesinlikle devam edecektik. Biz ona çok teşekkür ediyoruz. Seans ücretleri daha uygun olabilir tabi ki ama herkesin bütçesine göre değişir. Bundan 4-5 ay önce ben de başka birinden fizik tedavi almıştım o da aynıydı. Çok değişmiyor.

Gülizar Ö.#64
15.03.2020 21:39:09Cevap Yaz

Ahmet bey hijyen konusunda tedbirli davrandı. Bize bel fıtığı ve tedavi süreci hakkında bilgi verdi. İlerleme kaydettik ve memnun kaldık.

Gülseren D.#65
12.03.2020 21:38:01Cevap Yaz

Seansları covid-19 süreci nedeniyle yarıda kestik. Ahmet bey temizlik ve hijyen kurallarına dikkat etti. Bize tedavi süreci hakkında bilgi verdi, aklımızdaki soruları cevapladı. Genel olarak memnun kaldık.

Ersan altun#66
10.06.2020 13:47:02Cevap Yaz

Merhaba benim 74 yaşında babam var inme geçirdi 2 ay hastanede kaldıktan sonra yatalak Bi şekilde eve getirdik ilk gün hemen bu siteden tanıstıgımız Ahmet beyi çagırdık kontrolden sonra bize. Bi ayda ayağa kalkabileceğini söyledi dediği şeyleri birebir yaptık ve şu anda babam yürüyor. Kendisine çok teşekkür eder. Ve. Gönül rahatlığı ile tavsiye ederim Ahmet taze. Adamsın

Ahmet TAZE#67
24.07.2020 08:50:10

Teşekkür ederim Ersan bey

Mustafa Aydemir#68
04.06.2020 17:30:36Cevap Yaz

Babam 20 Mayısta beyin ameliyati oldu. Kist beyninde hareket mekanizmasına cok yakin bir bolgede oldugu icin sag ayağını kullanamıyor. Beyin cerrahi bize ameliyattan sonraki surecin iyi bir fizik tedavi ile bir ay gibi bir süreçte duzelebilecegini söyledi. Bu asamada internetten yaptigimiz arastirmalar sonucunda Ahmet Bey ile tanıştık. Henüz dördüncü seansımız olmasina ragmen babam cok olumlu geridönüşler vermeye basladi. Örneğin bacagini hic hareket ettiremiyordu. Su an hareket ettirmeye başladı. Ahmet Hoca gerçekten işini çok severek ve çok iyi yapan bir insan. Arti bir özelliği hasta psikolojisinden de cok iyi anlıyor. Biz kendisinden çok memnunuz. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Ahmet TAZE#69
21.07.2020 17:18:52

Teşekkür ederim Mustafa bey

Kamuran Kızıltaş#70
09.04.2020 13:51:48Cevap Yaz

56 yaşındayım şiddetli bel ağrım vardı sağa sola kimildayamiyordum yatalak haldeydim ozelfizyoterapist net sitesinden Ahmet taze kardeşimle tanıştık benimle çok iyi ilgilendi üç günde ayağa kaldırdı beni çok memnun kaldım çok teşekkür ederim ona sizlerde tavsiye ederim

Ahmet TAZE#71
20.07.2020 16:16:07

Teşekkür ederim Kamuran bey

semra#72
01.03.2020 16:48:59Cevap Yaz

Ben 4 ayda birçok başarısız ameliyatlar geçirmiş ve aynı zamanda kemoterapi görüyorum ve bir adım bile atamıyor kaslarımda çok güçsüzdü kendisi ile ilk çalışmamız sonrası bile hemen randıman alıp ilk adımı attım beş seansta çok çok ilerleme kaydedip salonda tur attık nerdeyse gerçekten kendisine çok çok teşekkür ederim benim durumumda olan herkese şiddetle tavsiye ederim

Ahmet TAZE#73
07.07.2020 18:28:31

Teşekkür ederim Semra hanım.

semra Orhan#74
15.03.2020 14:24:46Cevap Yaz

İlk ayımızı bitirdik Ahmet Hocamız bana söylemişti ay sonunda merdivenleri rahat inip çıkarsın diye çünkü ambulansla gidip geliyordum ve bu gün Allah ın izniyle başardık merdivenleri desteksiz inip çıktım çok çok mutluyum kendisine binlerce kez teşekkürler

Ahmet TAZE#75
07.07.2020 18:28:47

Teşekkür ederim Semra hanım.

Ayşe kocaman#76
29.02.2020 19:29:30Cevap Yaz

Benim 80 yaşında anne beynine pıhtı attı felç geçirdi hastaneden çıktığımızda kolundan tutarak tuvalete gidebiliyordu daha sonra gidemedi ve altını bezliyoruz daha sonra siteden fizyoterapis Ahmet tazeyle tanıştım ve onu çağırdık anneme fizyoterapi uyguladı annem sağ kolunu sağ bacagini kullanamiyordu şu an gayet güzel kullanmaya başladı iyiki tanımışım Ahmet beyi ona çok çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum

Ahmet TAZE#77
07.07.2020 18:28:15

Teşekkür ederim Ayşe hanım

Görüş Yazın
Hızlı Randevu
ÜCRETSİZ DEĞERLENDİRME!
Randevu Talebi Oluşturmak için Bizi Arayın.
Hızlı Randevu