Hakkında

2015 Yılında İstanbul Bilim Üniversitesi(Florence Nightingale Hastaneleri) Sağlık Yüksekokulu Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünden mezun oldum. Alanya Devlet Hastanesi'ne bağlı evde fizik tedavi hizmetinde 5 sene hizmet verdim. Bugüne kadar yapmış olduğum 10.000 seansı aşkın evde fizik tedavi deneyimimle sizlere hizmet vermekteyim.

  Hizmet Ücret Aralığı

Hizmet Verme Şekli
Evde Tedavi 400₺ - 750₺
Klinikte Tedavi 500₺ - 750₺
Kabul Edilen Ödeme Yöntemleri
Nakit
Değerlendirme Seansı Ücretsizdir

  Hizmetler

  • Manuel Terapi
  • Kinezyolojik Bantlama
  • Kuru İğneleme
  • +87 daha fazla

  Okullar / Eğitimler

İstanbul Bilim Üniversitesi

  Deneyim ve Tecrübeler

Alanya Devlet Hastanesi (5 sene)
Özel Fizik Tedavi

  Sertifikalar

Manuel Terapi
Kuru İğne Tedavisi
Kupa Terapisi
Hacamat
Sülük
Trigger Point
Refleksoloji
Akupunktur

  Bilinen Diller

ingilizce

  Fotoğraflar

Belirtilmemiş
Görüşler (4) Görüş Ekleyin
5.0

Genel Skor

4 Görüş

Drita Yıldırım#1
11.05.2022 16:48:03Cevap Yaz

Manuel terapi seansları aldım. Sırt ve boyun ağrılarıma iyi geldi. Teşekkür ediyorum kendisine, kesinlikle tavsiye ederim.

Alper Yunus Kocaman#2
11.05.2022 16:47:28Cevap Yaz

Konusunda uzman ve güler yüzlü Fizyoterapist Kâmil Bey. Tedaviniz sonrasın da sorunu olan değil, sorunu olmadığını da düşünenlerin en az bir kez kontrole gitmesi gerektiğini düşündürdüğünüz için teşekkür ederim. Sırt ağrısı nedeniyle gittiğim ancak asıl sorunun boynumda olduğunu öğrendim. MR sonuçlarıyla devam etmenin daha doğru olacağını belirtti. Teknik Bilgi ve deneyimiyle büyük ölçüde ağrılarımdan kurtulmama sebep oldu. Tedavi sonrası süreçte seans dışı arayarak kontrol etmesi ise çok mutlu etti. Kesinlikle önermekteyim. Teşekkürler.

Hasan Emre Eroğlu#3
11.05.2022 16:46:43Cevap Yaz

Kamil bey, hem güler yüzlü tavrı hem de profesyonelliği ile annemle çok güzel ilgilendi. Annem sayesinde ameliyatını takiben hızla ayağa kalktı. Kendisine çok teşekkür ediyorum

Hülya Akıllı#4
11.05.2022 16:45:56Cevap Yaz

Kamil Bey'le bel fıtığım için 4 seans gerçekleştirdik,çok ilgili,alanında uzman birisi. Beni agrilarimdan kurtardığı için teşekkür ederim,istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz,işini severek yapan birisi,kesinlikle tavsiye ediyorum :)

Görüş Yazın
Hızlı Randevu
ÜCRETSİZ DEĞERLENDİRME!
Randevu Talebi Oluşturmak için Bizi Arayın.
Hızlı Randevu