Fzt. Hasan NASUR

19 Görüş
  • İstanbul  (Adalar, Beykoz)
  • +13 daha fazla

  Hakkında

Ben fizyoterapist Hasan NASUR Karabük Üniversitesi SağlıkBilimleri Fakültesi Fiziyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünden mezun oldum. Eğitim hayatım ve tecrübelerim doğrultusunda farklı tedavi yaklaşımlarıyla hastalarıma en etkili yöntemleri uygulayıp tedavi etmekteyim. İşimi severek yapmaktayım ve detayları çok önemseyen biriyim. Gerek kliniğimizde gerekse ev hastalarına ev ortamında hastalığı için en etkili tedavileri uygulamaktayım. Uyguladığım tedaviler arasında; Manuel terapi, Graston terapisi, Percussion Terapisi, Kinesiolojik bantlama, Kupa terapisi, Elektrik ve Egzersiz tedavisi. Hastalarıma etkili tedavi yaparak onların genel durumunun iyi olması için elimden gelen yapıyorum. Çünkü sağlıklı olmak herkesin temel hakkı.

  Hizmet Ücret Aralığı

Hizmet Verme Şekli
Evde Tedavi 600₺ - 750₺
Klinikte Tedavi 600₺ - 750₺
Kabul Edilen Ödeme Yöntemleri
Nakit
Değerlendirme Seansı Ücretsizdir

  Hizmetler

  • Kinezyolojik Bantlama
  • Bel Fıtığı
  • Boyun Fıtığı
  • +75 daha fazla

  Okullar / Eğitimler

Karabük Universitesi / Sağlık Bilimleri Fakültesi / Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon Bölümü
Anadolu Üniversitesi / Açıköğretim Fakültesi / Sağlık Yönetimi

  Deneyim ve Tecrübeler

1 ) Özel Pendik Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Merkezi
2 ) VM Medical Park Pendik Hastanesi
3 ) Karabük Üniversitesi / Eğitim Araştırma Hastanesi (Staj )

  Sertifikalar

Hacamat ve kupa Terapisi Sertifakası
Kinezyotape Bantlama Sertifakası

  Bilinen Diller

Belirtilmemiş

  Fotoğraflar

Görüşler (19) Görüş Ekleyin
5.0

Genel Skor

19 Görüş

SİBEL KARAKUŞ#1
28.09.2022 14:48:09Cevap Yaz

ÖNCELİKLE HEPSİNE AYRI AYRI TEŞEKKÜR ETTİĞİM İNSANLAR HASAN BEY AZİZ BEY BURAK BEY GÖSTERMİŞ OLDUĞUNUZ İLGİYE TEŞEKKÜR EDERİM İLK GİTTİĞİM GÜN İLERLEMİŞ BİR BOYUN FITIĞIM VE BOYUN DÜZLEŞMEM VARDI AĞRILAR İÇİNDE GİTTİĞİM İLK SEANSTAN DAHA İYİ BİR ŞEKİLDE AYRILDIM 10 SEANSLIK BİR TEDAVİ SONUCUNDA DİĞER TÜM AĞRILARIMDAN DA KURTULDUM SİZİN İÇİN EN İYİ TEDAVİ OLANAĞINI SUNAN İŞİNDE BAŞARILI VE VE İŞİNİN EHLİ İNSANLARDAN OLUŞAN BİR KADRO TEREDDÜT ETMEDEN TEDAVİ OLABİLECEĞİNİZ BİR REHABİLİTE MERKEZİ HERKESE TAVSİYE EDERİM BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM

Resul Şaban#2
31.08.2022 22:37:57Cevap Yaz

Bel ve boyun ağrım vardı internetten araştırma yaparken hasan hocamla karşılaştım kliniğinde görüşme sağladık ve tedavilere başladık 2 seansta ağrılarım buyuk ölçüde azaldı.Uygulanan tedavi yöntemlerinden ve samimi Güler yüzlü davranışlarından çok memnunum herkese tavsiye ederim

Turan Taşkıran #3
25.08.2022 16:51:21Cevap Yaz

Hasan bey ile annemin bel fıtığı tedavisi için tanıştık. Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık, gösterilen ilgi ve yapılan işlemler gayet başarılı, fizik tedavi için doğru adres, yolunuz açık olsun hasan bey

Özlem Alkış #4
30.07.2022 14:19:31Cevap Yaz

Merhaba, boyun fıtığı ve priformis sendromu tedavisi için Hasan Bey'in Özverili çalışması sonucu ağrılarım geçti. Farklı yerlerde sadece belirli bir kısa sürede belirli uygulamalar yapılırken, Hasan Bey tüm seanslarda hastadan aldığı ağrı durumu bilgisine istinaden ekstra efor harcayarak tamamıyla gelen hastayı iyileştirmeye odaklanmaktadır. Tedavim için iyi ki size gelmişim 🙏Emekleriniz için çok teşekkür ederim 💐

aydın köseoğl#5
14.07.2022 15:48:21Cevap Yaz

Bayramda kurban keserken bel tutukluğu yaşadım önceden de bir bel fıtığı tanım var korktum biraz bir şey mi oldu diye sonra .acile gittim ağrı kesici iğne oldum iki gün geçmedi daha sonra fizik tedavi merkezlerine baktım rahatlamak için ve hasan bey ile karşılaştım kliniğine gittim hemen bir değerlendirme ön muayene yaptı ve manuel terapi masaj ,germe ve birkaç egzersiz ile ilk seans rahatlattı tutukluk geçmişti .çok memnun kaldım 2 3 seans daha gideceğim tam rahatlama ve iyileşmek için .

KERİM YILDIRIM#6
28.06.2022 14:14:57Cevap Yaz

Halı sahada maç yaparken omuzum üzerine düştüm ağrım çok fazlaydı ağrıdan kıyafetimi bile giyemiyordum . Hasan hocam kendine özgü tedavi ve egzersiz yöntemleri ile ağrımı geçirdi kendisine çok teşekkür ediyorum.

Bahtiyar keskin#7
22.06.2022 23:54:55Cevap Yaz

Bel ağrım vardı kitlenmiş durumdaydım hasan hocam ister inanın ister inanmayın tek seansta beni ayağa kaldırdı. Çok memnun kaldım her şey için teşekkürler hocam allah sizi iyi ki karşıma çıkardı

mehmet terzi#8
20.06.2022 13:51:55Cevap Yaz

Babamın felç geçirmesi üzerine evde hizmet verecek fizyoterapist arayışındaydık. Tavsiye üzerine hasan beyle kliniğinde görüştük ve tedavilere başladık .babamla olan tedavisi egzersizleri açıklayıcı oluşu , diyoloğu , samimiliği çok iyi bir insan işini iyi yapıyor babamda çok istekli tedavi için hızla ilerleme kaydediyoruz tedavimizde memnunuz.

deniz aytekin#9
17.06.2022 15:48:10Cevap Yaz

Hasan beyle yeni başladık tedaviye şuan için iyi gidiyor güler yüzlü oldukça sakin biri, uzun suredir devam eden fibromiyalji ağrılarım vardı, Manuel terapi ve egzersiz uygulanıyor, şimdiden ağrılarım çok azaldı teşekkür ediyorum

samet büyükbaş#10
15.06.2022 17:54:59Cevap Yaz

Çok ciddi bel ve boyun ağrılarım vardı geceleri kol uyuşukluğum oluyordu. Günlük hayatta ciddi problemler yaşıyordum şuan gayet iyiyim spora dahi başladım. Hasan hocama çok teşekkür ediyorum.

ahmet cengiz#11
13.06.2022 15:13:52Cevap Yaz

Yoğun çalışan ve şehirler arası seyahat etmek zorunda olan bir avukatım. Ciddi sırt ve bel ağrılarım sebebiyle uyku kalitem bile düşmüştü. internette araştırma yapıyordum ve hasan beye denk geldim aradım konuştuk kendisinin kliniği çalıştığım adliyeye çok yakındı hemen gittim görüştük seanslara başladık kendisinin yaptığı manuel terapi ve egzersiz yöntemleri çok iyi geldi. Hiç ağrım kalmadı, kendimi çok daha güçlü hissediyorum. Kesinlikle herkese öneriyorum.

elif varlı#12
13.06.2022 12:59:48Cevap Yaz

Benim bel fıtığım vardı. Şu an daha iyiyim.10 seans gittim, genel olarak verdiği bilgilerle, ilgilenmesiyle, kişiliğiyle, insanlığıyla düzgün bir iş yapıyor. Hasan Bey'den danışmanlık isteyen kişilere öneririm.

Hamit Çalıskan#13
12.06.2022 00:08:12Cevap Yaz

Felçli desteksiz yürümekte zorluk çeken babam için hasan hocadan evde tedavi talep etmiştik sağ olsun kendisi geldi tedaviye başladık güzel devam ediyor tedavimiz 3 ay sürecek şuana kadar çok ilerledik tek başına ayağa kalkıp adım atabiliyor hasan hocamdan çok memnunuz . Sağ olun hocam

Eflatun Malik #14
07.06.2022 21:58:38Cevap Yaz

donuk omuz şikayeti ile gitmiştim doktora ameliyat olmadan asla düzelmez demişti kolumu kaldıramıyordum ve hareket kısıtlıydı. Hasan hocam sayesin de çok süre geçmeden eskisin den daha iyi oldu mükemmel bir sonuç aldım ameliyatsız asla düzelmez denmişti .doğru tedavi sonucu mükemmel sonuçlar yaratan hasan hocama çok teşekkür ediyorum ve tavsiye ediyorum iyi ki varsınız hocam iyi ki sizi tanıdım.

feridun emintürk#15
04.06.2022 15:38:16Cevap Yaz

selamlar;
hasan bey'e bir arkadaş vasıtasıyla ulaştım. masa başı çalıştığım için boyun ve belim ağrıyordu. boyun öncelikli olarak tedavi olmak istedim kendisiyle kliniğinde görüştük muayene etti ve tedaviye başladık bu gün 3. seansımı bu gün bitirdim ve boynumdan koluma kadar olan ağrılarım büyük ölçüde azaldı seanslarım daha devam etmekte umarım tamamen kurtulurum ağrılarımdan .hasan bey' tanıştığım için ve tedavi olduğum için çok şanlıyım her şey için teşekkür ederim .herkese tavsiye edeceğim.

Sevda Emin#16
01.06.2022 16:47:39Cevap Yaz

Boynum tutulmuştu , bir süre devam etti ve kollarımda uyuşma ve karıncalanma da mevcuttu , bir tanıdığımın tavsiyesi üzerine Hasan beyle tanıştım , iyi ki de tanışmışım , MR istedi , sonucunda boyun fıtığı olduğum ortaya çıkınca tedaviye başladık , ilk seanstan itibaren faydasını gördüm , şuan hastalığımdan eser kalmadı , kendisi tam bir beyfendi ve işinin uzmanı , iyi ki tanımışım

Yasemin Aydın#17
01.06.2022 15:31:24Cevap Yaz

Hasan Bey'e bel fıtığı dolayısıyla başvurdum. Bel fıtığı sürecimi özetleyecek olursam belimden bacağıma inanılmaz derecede ağrılar vardı ve yürüyüşümü aksatıyordu. İlk etapta hastaneye gidip muayene olduğumda Beyin Cerrahı MR sonucuma göre acil ameliyat olmam gerektiğini belirtti. Ameliyat konusunda çok fazla çekimser olduğum için kabul etmedim ve fizik tedavi ile süreci ilerletmeye karar verdim. Hasan Bey MR görüntülerimi analiz edip beni de muayene ettikten sonra endişelenecek bir durumun olmadığını ve 5,6 seansta ağrılarımdan büyük ölçüde azalma olacağını ve ilerleyen süreçte de tamamen kurtulabileceğimi söyledi. Gerçekten dediği gibi de oldu seansların sonuna doğru tüm ağrılarımdan kurtuldum. Muayene süreci boyunca tedavi yöntemleri, ilgisi, hoş sohbeti ve enerjisiyle bu süreci daha kolay atlatmamı sağladı. Kendisine çok teşekkür ederim.

Elif Durmuşkaya#18
14.05.2022 17:44:03Cevap Yaz

Hasan hocam ile menisküs ameliyatından sonra tedavi için beraber ilerledik , yoğun , düzenli uygun tedavi yöntemleri ve egzersizler sonucunda eski sağlığıma kavuştum mutluyum her şey için çok teşekkürler hasan hocam .

Murat şahbaz#19
11.05.2022 20:42:54Cevap Yaz

merhabalar , hasan beyi tedavi ettiği bir hasta aracılığıyla ulaştım ve tanıdım yürümekte zorluk çeken anneme uyguladığı tedavi sonrasında büyük ölçüde yürümesi düzeldi ve kendi başına yürümeye başladı. tıbbi bilgisi ,uyguladığı yöntemler son derece şaşırtıcı. .güler yüzü ,sempatisi ile verdiği moralin de hakkını yememek lazım. kendisine her şey için teşekkürü borç bilirim..

Görüş Yazın
Hızlı Randevu
ÜCRETSİZ DEĞERLENDİRME!
Randevu Talebi Oluşturmak için Bizi Arayın.
Hızlı Randevu