Fzt. E.Deniz Özdemir

9 Görüş
  • Ankara  (Çankaya, Yenimahalle)
  • +1 daha fazla

  Hakkında

Nörolojik rehabilitasyon , ortopedik rehabilitasyon ve solunum alanlarında uzun süre görev yaptım. Halen ortopedik rehabilitasyon alanında yoğun olarak hizmet vermeye devam ediyorum.

  Hizmet Ücret Aralığı

Hizmet Verme Şekli
Evde Tedavi 1250₺ - 2000₺
Kabul Edilen Ödeme Yöntemleri
Nakit

  Hizmetler

  • Felç (İnme) Fizyoterapisi
  • Ortopedik Fizyoterapi
  • Donuk Omuz
  • +16 daha fazla

  Okullar / Eğitimler

Gata smyo 1997
İstanbul üniversitesi ftr 2005

  Deneyim ve Tecrübeler

1997 yılından beri farklı kliniklerde hizmet vermekteyim. 2007-2012 arası norolojik Rehabilitasyon ünitesinde 2012 ve halen ortopedi kliniğinde cerrahi sonrası ve genel ortopedik rehabilitasyon alanında çalışmaktayım. 2018 -2019 arasında 8 ay süreyle Afrika-Somali de genel Fizik tedavi alanında somalili hastalara hizmet verdim. İnme, felç, genel norolojik hastalar ,ortopedik bütün akut , kronik rehabilitasyonda Deneyimli ve tercih edilen bir fizyoterapist olarak yoğun bir şekilde çalışmaya devam ediyorum.

  Sertifikalar

Kinesiotape sertifikalı
Hacamat,sülük, kupa sertifikalı
Alfa bioenerji sertifikalı
Robotik rehabilitasyon sertifikalı

  Bilinen Diller

Belirtilmemiş

  Fotoğraflar

Görüşler (9) Görüş Ekleyin
4.9

Genel Skor

9 Görüş

Muammer Yücel#1
29.05.2023 22:44:44Cevap Yaz

Üstümde emeği çok, o hem bir fizyoterapist hem de bir abla, anne benim için. Sizin gibi insanlar iyi ki varlar hocam ❤️

E.Deniz Özdemir#2
04.03.2024 17:49:38

Canim benim cok teşekkürler.
Sen mucizesin Allah seni guzel annene bağışladı iyiki varsın

E.Deniz Özdemir#3
01.03.2024 15:32:11Cevap Yaz

Canim benim yolun açık olsun 🥰🥰🥰

Melek KOÇAK#4
11.10.2021 13:17:52Cevap Yaz

Babam 2014 yılında 82 yaşındayken yüksek tansiyona bağlı sol tarafından felç geçirmişti. Babamın hastanede fizik tedavisi yapılırken, felç geçiren başka bir hastanın refakatçisi ile yaptığım sohbet esnasında “ayağa kaldırmadığı felçli hasta yok” diyerek Fizyoterapist Eylem Deniz Özdemir'den övgüyle bahsetmişti.

Babam taburcu olduktan hemen sonra Eylem hanıma ulaştım.

Eylem hanım profesyonelce başlattığı yoğun fizik tedavi programı ile birlikte, işini severek, özveriyle ve insan sevgisiyle yapması sonucunda, babamın tedavisini başarıyla devam ettirdi.

Eylem Hanım bir yandan babamın tedavisini sürdürürken bir yandan da bizlere, babama bu hastalık sürecinde nasıl davranacağımızı, neleri yapıp yapamayacağımızı, nasıl destek verip daha verimli sonuçlar elde edebileceğimizi de öğretmişti.

Babamı öncelikle yatağa bağımlı olmaktan ve zamanla da tekerlekli sandalyesini ev içinde kullanmaktan kurtarmıştı.

Eylem hanımın uyguladığı bu başarılı tedavi yöntemi ilerledikçe, babamın iyileşmesinde memnuniyet verici olumlu güzel sonuçlar ortaya çıkıyordu. Babam sağ elinde bulunan bastonunu kullanırken, felçli olan sol tarafından da bizim desteğimizle daha rahat adımlar atmaya ve küçük adımlarla yürümeye başlamıştı.

Babam ev içinde bizim de eşlik etmemiz sayesinde, yatağından doğrulma-kalkma-yatağına yatma, lavaboya gitme, oturup TV. izleme, yatağına gitme gibi hareketleri bizim gözetimimizde küçük desteklerle yürüyerek artık kendisi yapabiliyordu.

İyi ki Eylem hanımı bu zor zamanlarımızda tanıma ve kavuşma şansına sahip olmuşuz.

Babamın hayatına ve aynı zamanda bizim hayatımıza da yaptığı mucizevi ve güzel katkılarından dolayı, Eylem hanıma ailece her zaman saygı, sevgi ve minnet duyuyoruz.

Eylem hanıma sağlık, mutluluk ve üstün başarılarının devamını diliyorum.

E.Deniz Özdemir#5
04.03.2024 17:50:55

Canim melek hanımcım sizi tanıdığım için çok şanslıyım. Benim icin cok degerlisiniz cok cok teşekkür ederim

Ozlem ozturk #6
18.09.2021 16:41:09Cevap Yaz

Eylem deniz hanım alaninda tecrübeli kibar biri. Omuzum yapismisti çok agriyordu. Geceleri bile agrisindan uyamiyordum. Cok ugrasarak Yaptigi hareketlerle omuzumu açtı agrisi gecti. Hareket ettiremiyordum. Simdi çok rahat hareket ettirebiliyorum. Yukari kaldirabiliyorum. Tarak bile kullanamiyordum. Hic bir fizyoterapiste gormedigim hareketler yaparak acti. Ilk gun bile farki vardi. Çok uğraştı. Ellerine sağlık. Mesleginde çok iyi kendini gelistirmis bilgili fizyoterapist. Çok teşekkürler ederim eylem deniz hanım.

Nihal Tok#7
01.09.2021 16:13:01Cevap Yaz

Eylem hanım gördüğüm en iyi fizyoterapist özetle. Güler yüzlü ,sabırlı, çok bilgili, tedavinin ve seansları nin hakkını fazlasıyla veren mükemmel bir fizyoterapist. Daha önceki tedaviden fayda gorememistik.annemi tedaviye aldı ayak bileği sıkıntısından dolayı. Şu an durumu çok çok iyi. kendisine her şey için çok teşekkür ediyorum. Ankara'da iseniz kesinlikle başkasını düşünmeyin. Tek çözüm!!!.🤗🤗

Ecz Tolganur Genç #8
20.08.2021 15:43:22Cevap Yaz

Gördüğünüz görebileceğiniz en mükemmel kişi cok iyi bir fizyoterapist annem le bir ilgileniyor öpe seve ikna ediyor Allahim razı olsun emeklerine sağlık

Mehmet Yılmaz #9
12.08.2021 15:34:29Cevap Yaz

Ağrının kaynağını ve neden kaynaklandığını tespit ederek ve oraya yönelik hem cihaz hem de elle doğru noktaya doğru basınç uygulayarak boyun düzleşmesinden kaynaklanan boyun tutulmamı tedavi edip iyileştirdiniz. Daha önceki farklı kişilerin uyguladığı yöntemler geçici çözüm sağlamıştı. 2 ay kada rahatlatmıştı. Sizin tdaviniz ile çok şükür şimdilik tekrar nüksetmedi. 2.5 yılı aşkın süredir rahatım.

Okan Karataş #10
08.08.2021 14:56:04Cevap Yaz

Ben teör gazisiyim ve yogunbakımdan çıktıktan sonra eylem ablayla gözümü açtım çok parçalı kalça kırıgım vardı 26 yaşınds bana annelik yaptı merhabetli ve aynı zamanda işini çok dogru yapan bilgili Bi fizyoterapist sadece işiyle iyi etmiyor hastalarını konuşarak sohbet ederek asla yılmayacamızı soyleyerek çok iyi motive ediyor. Ben artık sabah olsun da gülsün yeter ben iyi olurum diyordum... Hasta ne olursa olsun herkese eşit şekilde davranıyor en saçma sorulara bile her zaman ciddiyetle cevap veriyor...bana hastanede ne dediyse ne Önerdiyse hepsi karşıma tek tek çıktı ve ablamın sayesinde yapamam dedigim hiç bir şey yok. Ne kadar şanslı oldıgumu o zaman dahada iyi anldım... Allah seni bizim başımızdan eksik etmesin abla. İyiki varsın....

E.Deniz Özdemir#11
04.03.2024 17:52:09

Canım okanım 🙏🙏🙏iyiki varsın cok teşekkür ederim.

Tuncay bodur#12
25.09.2021 14:18:07Cevap Yaz

2018 yılında sol diz menüskopati ameliyatı oldum Eylem hanımın profesyonel fizik tedavi uygulamaları neticesinde çok kısa sürede yeniden sağlığıma kavuştum.kendisi işinde uzman birisidir.teşekkür ediyorum.

Umut elma #13
24.07.2021 13:14:35Cevap Yaz

Bir fizyoterapist olarak çok şey öğrendiğim mesleki tecrübesinin yanında hasta iletişimi çok kuvvetli olan ve yıllardır alanında uzman doktorlarla çalışmasından dolayı çok deneyim sahibi biri randevu bulabilirseniz mutlaka tercih edilmeli.

Görüş Yazın
Hızlı Randevu
ÜCRETSİZ DEĞERLENDİRME!
Randevu Talebi Oluşturmak için Bizi Arayın.
Hızlı Randevu