Fzt. Agit Menduh Yıldırım

4 Görüş
  • Diyarbakır  (Merkez, Bağlar)
  • +2 daha fazla

  Hakkında

2018 yılında mezun oldum.1.5 yıl istanbulda özel Medicine Hospital hastanesinde çalıştım.Çeşitli alanlarda evde fizik tedavi hastaları aldım.Mesleki anlamda başarılı ortopedistlerle iş içerisinde bulundum.3 yıldır Diyarbakırda bulunan Belen Özel eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde görev almaktayım.

  Hizmet Ücret Aralığı

Hizmet Verme Şekli
Evde Tedavi 400₺ - 750₺
Kabul Edilen Ödeme Yöntemleri
Nakit
Değerlendirme Seansı Ücretsizdir

  Hizmetler

  • Manuel Terapi
  • Kinezyolojik Bantlama
  • Kuru İğneleme
  • +74 daha fazla

  Okullar / Eğitimler

Bahçeşehir üniversitesi Fizik tedavi ve rehabilitasyon

  Deneyim ve Tecrübeler

2018 yılında Bahçeşehir üniversitesinden mezun oldum.1.5 yıl istanbulda özel Medicine Hospital hastanesinde çalıştım.Çeşitli alanlarda evde fizik tedavi hastaları aldım.Mesleki anlamda başarılı ortopedistler ve Fizik tedavi uzmanlarıyla iş içerisinde bulundum.3 yıldır Diyarbakırda Özel eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde görev almaktayım.

  Sertifikalar

Kinezio tape
Manuel terapi
sporcu rehabilitasyon
Uzay terapi
Kuru iğneleme
Graston tekniği

  Bilinen Diller

Belirtilmemiş

  Fotoğraflar

Görüşler (4) Görüş Ekleyin
5.0

Genel Skor

4 Görüş

Pervin Alt#1
28.03.2022 20:38:42Cevap Yaz

Ağit hocadan araştırdıktan sonra randevu aldık ve çok memnun kaldık. Diz protez ameliyatından sonra ciddi anlamda yürümeme fayda sağladı. İletişimi ve işini çok iyi yapması bizi çok mutlu etti. Herkse tavsiye ediyoruz .

Uğur#2
25.07.2021 19:45:51Cevap Yaz

Agit hocadan ailecek çok memnun kaldık. Çok ilgili ve alanında kendini geliştirmiş bir fizyoterapist.Aile bilgilendirmesi hastaya yaklaşımı ve tedavi yöntemleriyle hastamıza gayet verimli oldu.Sağ hemipleji olan hastamız yürümez ilken şu an desteksiz bir biçimde yürümeye başladı.Kendisine mesleğinde ve hayatında başarılar diliyoruz.

kevser#3
24.07.2021 23:10:09Cevap Yaz

Agit hoca babam pandemi döneminde iyice yatağa bağımlı hale gelmişken tekrardan umut oldu bizim için. Babam geçirdiği sağ ve sonrası sol inme vakası sonrası zayıflayan kasları hareket ettirmekte güçlük çekerken şuan walker desteği ile kalkabilmekte cok kısıtlı olan gövde hareketi ise epey iyi durumda , terapi esnasından çektiği videoları ve gerekli tüm seans detaylarını da birebir bildiriyor bize Allah razı olsun kendisinden duyarlılığı ,tüm destekleri ve ailemize kısa sürede bu kadar ışık olduğu için alanında cidden çok başarılı ve daha da iyi yerlere gelebilecek biri olduğundan şüphem yok .

Aziz B****#4
17.04.2021 16:16:06Cevap Yaz

Agit hoca çok iyi bir fizyoterapist, hastamıza çok faydalı oldu eski haline göre çok fark etti Allah razı olsun gayet memnun kaldık kendisinden.

Görüş Yazın
Hızlı Randevu
ÜCRETSİZ DEĞERLENDİRME!
Randevu Talebi Oluşturmak için Bizi Arayın.
Hızlı Randevu