Fzt. Talip Özcan

7 Görüş
  • Kayseri  (Bünyan, Develi)
  • +14 daha fazla

  Hakkında

Merhabalar ben Talip. Ahi Evran Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümü 2018 mezunuyum. Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde 1 yıl çalıştıktan sonra Kayseri Şehir Hastanesinde çalışmaya başladım. 1 yıl da burada çalıştıktan sonra MEMORIAL Kayseri hastanesine geçtim. Danışan yoğunluğum çok artması ve siz değerli danışanlarıma daha iyi hizmet verebilmek için MEMORIAL Kayseri'deki görevimden istifa ettim ve sahibi olduğum PT KLİNİĞİ açtım. Şuan PT KLİNİK olarak ekipçe sizler için klinikte ve evlerinizde hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz alanlar :
Felçli-inme rehabilitasyonu
Güncel yaklaşımlarla Skolyoz rehabilitasyonu
MS – Parkinson rehabilitasyonu
Serebral palsi , spina bifida , gelişimsel bozukluklar
Kas yırtılması , donuk omuz , sıkışma sendromu rehabilitasyonu
Ortopedik rahatsızlıklar
Bel-boyun fıtığı rehabilitasyonu
Diz-kalça protez cerrahi sonrası rehabilitasyon
Aldığım eğitimler doğrultusunda hacamat, kuru iğneleme ,bantlama , kupa terapisi uygulamaktayım.

  Hizmet Ücret Aralığı

Hizmet Verme Şekli
Evde Tedavi 400₺ - 750₺
Klinikte Tedavi 600₺ - 750₺
Kabul Edilen Ödeme Yöntemleri
Nakit
Değerlendirme Seansı Ücretsizdir

  Hizmetler

  • Kinezyolojik Bantlama
  • Kuru İğneleme
  • Bel Fıtığı
  • +75 daha fazla

  Okullar / Eğitimler

Ahi Evran Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
Nuh Mehmet BALDÖKTÜ Anadolu Lisesi

  Deneyim ve Tecrübeler

-PT Sağlıklı Yaşam Merkezi
-MEMORIAL Kayseri Hastanesi
-Kayseri Şehir Hastanesi
-Elit Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
-Erciyes Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yaz Stajı
-Duru Tıp Merkezi Stajı (Ankara)
-Paksoy Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Stajı (Ankara)
-Nörolojik Rehabilitasyon Kliniği Stajı
-Ortopedik ve Sporcu Rehabilitasyon Kliniği Stajı
-Omurga Sağlığı Kliniği Stajı
-Pediatrik Rehabilitasyon Kliniği Stajı
-Çağrı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi (Kırşehir)
-El Rehabilitasyonu Kliniği Stajı
-Kırşehir Eğitim Araştırma Hastanesi Stajı
-Kırşehir Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Stajı
-Gündüz Bakım Kurumu Stajı
-Kırşehir Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon
Merkezi Stajı
-Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğü Huzurevi Stajı

  Sertifikalar

-Geriatrik Rehabilitasyon Semineri
-İnme Rehabilitasyonu 4. Geleneksel Bahar Sempozyumu
-AC-OMT OSTEOPATHIC MANUEL THERAPY DURA OSTEOPATHY ASSOCIATION- Cupping Therapy, Hırudo Therapy
-Kinesio Taping- Bantlama

  Bilinen Diller

İngilizce

  Fotoğraflar

Belirtilmemiş
Görüşler (7) Görüş Ekleyin
5.0

Genel Skor

7 Görüş

Ece Uzun#1
30.11.2022 18:16:25Cevap Yaz

Öncelikle herkese merhabalar ,Benim hikayemde yaklaşık 10 yıldır kronikleşmiş burkulma yaşıyordum. Yürümede ve rutin işlerde aksaklıklar olarak kötü sonuçlar doğurmaktaydı.. İnanın Kayseri de o kadar ortopedi uzmanı, özel hastaneler ve sürekli farklı doktorlar da çözüm aradım.. Bütün doktorların sözlerinin toplamını Talip Hocam ilk tanışma günü genel bilgi olarak sundu ve inanın daha fazlasını..
Seanslara başladık sonuç olarak şuan ayak bileği gayet sağlıklı hatta gözle görülür derecede yürüyüşte düzelme oldu diyebilirim. Ağrılarım , şikayetlerim aşırı fazla idi. Talip Hocam in bilgileri ve doğru uygulamalar sayesinde ağrılardan eser yok.10 yıldır burkulma , topallama ,ile uğraşırken hocamın bir aylık seansı ile sağlam bileğimden daha iyi hal aldı..
Tedavim bittikten sonra ben yine burkulma yaşadım ve tedavinin etkisi ile uyarılarla anında toparladım . Keşke daha önceden tanıyabilseydim. Bu kadar yıl daha kaliteli zamanım olurdu..
Ve buradan Talip Hocamıza teşekkürlerimi sunuyorum.

Hilal akali#2
28.07.2022 16:04:54Cevap Yaz

Talip beye felçli hastamız için evde fizik tedavi amacıyla ulaştık. Kendisi ilk günden itibaren çok yardımcı oldu hastasıyla olan ilgisi ve yaptığı her hareket ile ilgili sahip olduğu teknik bilgisiyle işinde çok iyi bir uzman. Bedensel tedavi dışında ruhsal ve psikolojik olarak da hastaya iyi hissettiren bir terapist bu sebeple daha çok tercih edeceğimiz biri. Emekleri için teşekkür ediyoruz.

Nurten Yakut #3
20.06.2022 15:30:55Cevap Yaz

Öncelikle, işinde uzman güler yüzüyle hastayı ve yakınlarını rahatlatan pozitif enerjisi yüksek olan, talip bey ile tanışmamıza vesile olduğunuz için çok teşekkür ederim. 65 yaşında annemin düşme sonucu kalça kemiği kırıldı ve 5 gün içinde iki ameliyat geçirdi. talip beyin yoğun uğraşları sonucu şimdi daha iyi. her sey için çok teşekkür ederiz talip bey. sizin gibi işini düzgün yapan, dürüst güvenilir insanlara bu ülkenin ihtiyacı var. Iyi ki sizin gibi insanlar var. sag olun var olun 👍👍🤗🤗🤗

Nermin Bozoğlu #4
09.06.2022 15:34:22Cevap Yaz

Merhaba Talip Beyi tanımamız bizim için çok büyük şans. Annem düşme sonucu beynine pıhtı atarak felç geçirdi. Hiç hareket edemezken 5 ay tedavi sürecinde eski haline döndü hem fizik tedavi hem psikolojik olarak çok büyük destek oldu .Sadece hastaya değil hasta yakınlarına da büyük desteği oldu. iyi ki talip bey karşımıza çıktı. İlgisinden dolayı çok çok teşekkür ediyorum kendisine.

Gökhan Güner#5
13.04.2022 20:21:37Cevap Yaz

Öncelikle Talip beye ilgisinden, emeklerinden ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Sol ayak bileğim kırılmış, 60 günlük alçı tedavimden sonra talip bey ile birilikte fizik tedavi başladık, yaklaşık 2 haftalık fizik tedavi ile yürümeye, normal hayatıma dönmeyi başardım, kesinlikle Fizik tedavi ye ihtiyacı olan hastaysanız Talip bey ile çalışmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Herşey için sonsuz teşekkürlerimle...

Tuğçe İbiş#6
19.08.2021 21:38:52Cevap Yaz

Talip hocam gercekten işinin ehli birisi. Sadece terapist degil hem bir psikolog hem de bir abi gibi ilgilendi benimle. Hastalığım(cp) yüzünden 21 yıldır yürüyememekteydim. Ancak talip hocamin da destekleriyle bugün ilk kez hic yardim almadan kendi adimlarimi attim. Mutlulugumu tarif edemem ve en az benim kadar hocam da sevindi. Kendisine ne kadar tesekkur etsem az. Iyi ki seninle tanışmışız hocam. Tekrardan teşekkürler..

Kerime H***#7
11.06.2021 15:10:19Cevap Yaz

Bize çok yardımcı oldu hastamız için elinden geleni yaptı önceden ayağını sürüyerek yürüyen, oturduğu yerden kalkamayan hastamız şimdi düzgün yürüyor ve kendi başına ayağa kalkabiliyor Talip beyin ilgisinden ve fizyoterapi uygulamalarından çok memnunuz

Görüş Yazın
Hızlı Randevu
ÜCRETSİZ DEĞERLENDİRME!
Randevu Talebi Oluşturmak için Bizi Arayın.
Hızlı Randevu