Fzt. Oğulcan Siner | Özel Fizyoterapist  0850 302 30 29

 Hakkında

Merhaba. Dokuz Eylül Üniversitesi Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon mezunuyum. Evde Fizik Tedavi hizmeti vermekteyim.

Hacamat Uygulaması
İnme Tedavisi (Felç)
Parkinson Tedavisi
Ameliyat sonrası rehabilitasyonu.
Bel ve boyun fıtığı tedavisi
Sporcu yaralanmaları tedavisi hizmeti vermekteyim.


 Hizmet Ücret Aralığı

Evde Tedavi: 150 - 250 TL

Kabul Edilen Ödeme Yöntemleri: Nakit

 Hizmetler

 Bel Fıtığı
 Boyun Fıtığı
 Diz Protezi
 Donuk Omuz
 El Rehabilitasyonu
 Felç Rehabilitasyonu
 Fibromiyalji
 Hacamat
 Kalça Protezi
 Kardiyak Rehabilitasyon
 Karpal Tünel Sendromu
 Kırık Rehabilitasyonu
 Kupa Terapi
 Kuru İğneleme
 Medikal Masaj
 Menisküs
 MS
 Nörolojik Rehabilitasyon
 Omuz Yırtıkları Tedavisi
 Ön Çapraz Bağ
 Ortopedik Rehabilitasyon
 Parkinson
 Sinir Sıkışması
 Siyatik
 Skolyoz Rehabilitasyonu
 Spor Fizyoterapisi
 Sporcu Rehabilitasyonu
 Tenisçi Dirseği

 Okullar / Eğitimler

Dokuz Eylül Üniversitesi Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Yüksekokulu


 Deneyim ve Tecrübeler

Dokuz Eylül Üniversitesi Ortopedi Bölümü
Dokuz Eylül Üniversitesi Nöroloji Bölümü
Dokuz Eylül Üniversitesi Ortez-Protez Bölümü
Dokuz Eylül Üniversitesi Pediatri Bölümü
Dokuz Eylül Üniversitesi Kardiyoloji Bölümü
Dokuz Eylül Üniversitesi Geriatri Bölümü
Dokuz Eylül Üniversitesi Genel Cerrahi Bölümü


 Sertifikalar

Osteopatik Manuel Terapi
Skolyotik Manuel Terapi
Kuru İğneleme
Hacamat Ve Kupa Masajı
Sülük Tedavisi


 Bilinen Diller

Belirtilmemiş

 Fotoğraflar

Fotoğraf Eklenmemiş

18 comments

 1. Oğulcan beyden çok memnun kaldık. Geleceği parlak genç bir fizyoterapist. Rahatsızlığımla ilgili her türlü bilgiyi verdi, araştırdı, kendini geliştirdi. Herkese de tavsiye edeceğim bir fizyoterapist kardeşim. Maskesiyle eldiveniyle geldi her zaman. Ancak covid-19 tedbirlerinden dolayı seansları kestik. Gerek kişiliği gerek beyefendiliğiyle çok saygılı biri. Aldığımız tedaviden de çok memnun kaldık.

  1. Teşekkürler Sedat Bey

 2. Temizlik ve hijyen kurallarına dikkat etti, bizi süreç hakkında bilgilendirdi, aldığımız tedaviden memnun kaldık, seans ücretleri de uygundu, genel olarak memnun kaldık.

  1. Teşekkürler Hüsamettin Bey.

 3. Sadece bir seans aldım daha sonra doktorum ameliyat istedi ve çok uzun süre hastanede kaldığım için seanslara devam edemedik. Kendisi temizlik ve hijyen kurallarına dikkat etti, seanstan da memnun kalmıştım. Eğer böyle olmasaydı kendisiyle seanslara devam etmek isterdim.

  1. Teşekkürler Levent Bey.

 4. Kadir can Narlıca fizyoterapist Oğulcan dan gördüğüm hizmetten son derece memnun kaldım.Sorunu olan yakınlarıma ve arkadaşlarıma ısrarla tavsiye ederim

  1. Teşekkürler Kadir Bey.

 5. Oğulcan Bey’in ilgisinden ve hizmetinden son derece memnun kaldım. Sol tarafımda yaşadığım felç sonrası birebir tüm hareketleri bana yaptırma konusunda destek oldu. Kendisine teşekkür ederim ve ihtiyacı olanlara tavsiye ederim.

  1. Teşekkürler Ahmet Bey.

 6. 2019 son aylarında babam sağ elinin 4 parmağından tendon sinir damar yaralanması yaşadı, ergoterapi, birçok fizik tedavi merkezi ile görüştükten sonra ozelfizyoterapist.net sitesi aracılığı ile Oğulcan bey ile tanıştık.Babam ile çalışmaya başladığından beri evde düzenli programlar ile devam ediyoruz. Oğulcan beyin ilgisi, yöntemleri ve yardımlarıyla çok daha verimli bir şekilde babam elini kullanmaya başladı. Önerdiği egzersizler, yaklaşımı ve yoğun emeği sayesinde umduğumuzdan çok daha iyi yerlere geldik. Kendisi genç, mesleğini çok seven bir fizyoterapist. Aynı titizlikte programımız haftada 3 gün devam etmekte, ilerleyen zamanda Oğulcan beyin emekleri sayesinde babamın elini tamamen eskisi gibi kullanabileceğine inanıyoruz. Fizyoterapist arayışında olan herkese gönül rahatlığı ile önerebileceğimiz tek fizyoterapisttir. Emekleri için çok teşekkür ederiz.

  1. Telekkürler Seren Hanım.

 7. Mart ayında yakalandığım Guillain Barre sendromu hastalığından hastane tedavisinde gerek yoğun bakım gerek servis doktorlarıma ve hemşirelerime ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum. Ayrıca Dr. Ataman torunuma teşekkür ediyorum. Taburcu olduktan sonra araştırmamda bu hastalıktan en erken 3 yıl gibi bir süre içerisinde iyi olunduğunu gördüm ve paniklemiştim. Evde fiziktedavime gelen Fzt. Oğulcan Siner çok mahir ve şifalı elleriyle dostlarımın duası ile Allahın yardımı ile 2 ayda tüm ihtiyaçlarımı göreceğim şekilde beni ayağa kaldırdı. Ev içerisinde wolker ve bastonla yürüyebiliyorum ihtiyaçlarımı giderebiliyorum. Kendisine mesleğinde başarılar diliyorum ve doğum günü olması sebebiyle kendisine mutlu ve uzun ömürler diliyorum. İyi olduğumu da bütün dostlarıma bildiririm saygılar sunarım. Ozan Hacahmet Kıraslan. (84)

  1. Teşekkürler Ahmet Bey.

 8. Oğulcan Bey sana minnettarım. Sen beni 36 günde rahat yürüyebilir hale getirdin. Benim hastalığım kanal daralması ve ameliyattan önce benim ayağım düştü doktor en erken 6-9 ay sonra yürüyebilirsin demişti.Oğulcan bey beni yeniden dünyaya getirdi. Ailesine de çok teşekkür ediyorum böyle bir dürüst ve temiz evlat yetiştirdikleri için. Vatanımıza böyle evlatlar lazım. Canı gönülden herkese tavsiye ederim.

  1. Teşekkürler Erdoğan Bey.

 9. İyiki seni tanımışız, annemin sağlığına verdiğin destekten dolayi çok teşekkür ederiz, hem ruh sağlığını hem beden sagligina verdiğin destek için evlat gibi olduğun için teşekkürler, işini severek yapmak buna denir..

 10. Oğulcan oğlum sana çok teşekkürler öncelikle
  Oğlum sen 1 senedir yatağa bağlı olan beni hayata bağladın hareketlendirdin
  Evlâdım gibisin mükemmelsin insan olarak fizyoterapist olarak allah senden razı olsun
  Tüm ailenin teşekkürleriyle
  Lale özpolat teyzen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Randevu Talebi
Randevu Talebi