Fzt. Çetin Adal

6 Görüş
  • Diyarbakır  (Merkez, Kayapınar)
  • +1 daha fazla

  Hakkında

2017 mezunuyum. Osteopati ve Manuel terapi tedavilerini uyguluyorum. Evde ve kliniğimde hizmet vermekteyim.

  Hizmet Ücret Aralığı

Hizmet Verme Şekli
Evde Tedavi 500₺ - 750₺
Klinikte Tedavi 500₺ - 600₺
Kabul Edilen Ödeme Yöntemleri
Nakit

  Hizmetler

  • Manuel Terapi
  • Kinezyolojik Bantlama
  • Kuru İğneleme
  • +97 daha fazla

  Okullar / Eğitimler

Doğu Akdeniz üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon (tam burslu)
Afyon Kocatepe Üniversitesi Ortopedik Protez ve Ortez

  Deneyim ve Tecrübeler

Hacettepe Üniversitesi
Ankara Güven hastanesi
Ankara çayyolu sağlık kampüsü
Afyon Kocatepe fizik tedavi hastanesi
Vestel Manisaspor A Takım Futbol külübü
Yardımeden Fizik Tedavi Dal Merkezi

  Sertifikalar

Osteopati okulu (TİFAO )
Manuel terapi
Omurga Tanı ve Tedavi
Kuru iğne
Hacamat
Kupa Terapi

  Bilinen Diller

Kürtçe

  Fotoğraflar

Belirtilmemiş
Görüşler (6) Görüş Ekleyin
5.0

Genel Skor

6 Görüş

Semra yucel #1
11.09.2022 12:05:07Cevap Yaz

Son iki haftadır topuğumda büyük bir ağrı vardı sabah uyandığımda topuğuma basamıyordum. yaklaşık bir yıl önce aynı problemden muzdariptim fizik tedaviye gitmiştim tabanca gibi bir şey ile topuğuma tedavi uygulamışlardı çok ağrı oluşmuştu. Tekrar ayni ağrı nüksetti. fizyoterapist bir arkadaşımın önerisi ile çetin hocaya geldim. Osteopat'i eğitimi aldığı için kendisinden çok iyi bahsetti. Kendisi ile üç seans geçirdik güzel enerjisi ile farklı bakış açısı ile ve uyguladığı yöntemle ağrısız topuk ağrımdan kurtuldum. kendisine çok teşekkür ederim 🤗

aydın#2
18.07.2022 11:11:10Cevap Yaz

Annem için Çetin beye başvurdum. Maalesef ben rahatsızlandım. Guillian Barre sendromuna yakalandım. Hastanede yattıktan sonra eve geçtim. Çetin beyle evde tedaviye başladık .Kendisi çok güler yüzlü güzel bir enerjisi var. 2,3 seanstan sonra kendim bağımsız yürümeye başladım. Daha iyi olacağıma inanıyorum. Çetin hocayla çalışmaya devam ediyoruz. Kendisiyle tanıştığıma çok memnun kaldım.

ramazan ak#3
18.07.2022 10:56:01Cevap Yaz

Çetin beyi yeğenim tavsiye etti. Bel bölgemde ağrılarım vardı. Daha önce fizik tedavi almıştım ama Çetin beyin bakış açısı, tedavisi çok farklı .Yeğenim çok memnun kalacaksın demişti haklı da çıktı. 20 yıl önce ciddi bir ameliyat geçirmiştim ondan kalan iz vardı. çetin bey onun üstüne odaklandı ağrılarım şaşırtıcı şekilde çok azaldı. Tedavi sürecimiz devam ediyor. Kendisine teşekkür ederim.

Mesut#4
25.06.2022 13:08:20Cevap Yaz

Bel ağrısı şikayetim vardı. Daha önce Ankara’da bir osteopattan tedavi almıştım .Cizre’den Ankara’ya gidiyordum. sonradan Çetin hocayı buldum Diyarbakır’da onu önerdiler. Diyarbakır yakın olduğu için ona tedaviye geldim. Bilgisinden İlgisinden Güler yüzünden memnun kaldım. ara ara görüşüyoruz Kendisine teşekkür ediyorum.

Birgül c#5
24.06.2022 10:13:47Cevap Yaz

Çetin beye boyun ağrım ve fıtıklarım için başvurdum. Omuzumdan elime doğru uyuşmalarım vardı. Temizlik yapınca ağrım artıyordu. uyurken üstüne uyuyamıyordum. Sağ olsun Çetin bey 2 seansta ağrılarımı büyük ölçüde hafifletti. Kendi kendime iyileştirmeyi öğretti. Osteopat yazıyordu ne olduğunu bilmiyordum. Osteopatinin de ne olduğunu biraz öğrendim. işini seven insanlara denk gelmek büyük bir şans. teşekkür ederim herşey için.

hayri aksoy#6
15.06.2022 23:46:48Cevap Yaz

çetin hocamla tıp merkezinde tanıştık.Kendisiyle uzun zamandır çalışıyorum.Güler yüzü, enerjisi ile dürüst bir çocuk.Dizimde kalçamda ve belimde ağrılarım vardı.ilk başlarda dizim tam düz olmuyordu yürüyemiyordum sağ olsun tek seansta iyileştirdi.Belimin ağrıları geçti.Kalçam için tedaviye devam ediyoruz..Burdan teşekkür etmek istedim.İyiki varsınız.

Görüş Yazın
Hızlı Randevu
ÜCRETSİZ DEĞERLENDİRME!
Randevu Talebi Oluşturmak için Bizi Arayın.
Hızlı Randevu