Fzt. Çetin Adal

15 Görüş
  • Diyarbakır  (Merkez, Kayapınar)
  • +1 daha fazla

  Hakkında

2017 mezunuyum. Osteopati ve Manuel terapi tedavilerini uyguluyorum. Evde ve kliniğimde hizmet vermekteyim.

  Hizmet Ücret Aralığı

Hizmet Verme Şekli
Evde Tedavi 1500₺ - 2000₺
Klinikte Tedavi 1500₺ - 1500₺
Kabul Edilen Ödeme Yöntemleri
Nakit

  Hizmetler

  • Manuel Terapi
  • Kinezyolojik Bantlama
  • Kuru İğneleme
  • +97 daha fazla

  Okullar / Eğitimler

Doğu Akdeniz üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon (tam burslu)
Afyon Kocatepe Üniversitesi Ortopedik Protez ve Ortez

  Deneyim ve Tecrübeler

Hacettepe Üniversitesi
Ankara Güven hastanesi
Ankara çayyolu sağlık kampüsü
Afyon Kocatepe fizik tedavi hastanesi
Vestel Manisaspor A Takım Futbol külübü
Yardımeden Fizik Tedavi Dal Merkezi

  Sertifikalar

Osteopati okulu (TİFAO )
Manuel terapi
Omurga Tanı ve Tedavi
Kuru iğne
Hacamat
Kupa Terapi

  Bilinen Diller

Kürtçe

  Fotoğraflar

Görüşler (15) Görüş Ekleyin
5.0

Genel Skor

15 Görüş

Suat Şahin#1
04.05.2023 15:05:15Cevap Yaz

Çetin bey, pozitif enerjisi ve mesleğine olan tutkusu ile hastamızla iyi bir iletişim kurarak uzun bir rehabilitasyon döneminde annemin yeniden yürümesini ve kendine güvenini sağladı, kendisine verdiği emekler için teşekkür ederim. Yeniden bir fizyoterapist ihtiyacımız olursa kendisi arayacağımdan şüphem yoktur.

hasan cey...#2
24.11.2022 21:11:02Cevap Yaz

Annemin dizleri için Çetin beye başvurduk. Annemin diz ağrıları vardı 6 ayda bir iğne vuruluyordu. Çetin beyi tavsiye ettiller. sağolsun annemle çok ilgilendi. Kürtçe bilmesi annemle rahat iletişim kurması çok iyi oldu. Annemi tedavi etti egzersiz verdi. Ben ve annem çetin beyin enerjisinden çok memnun kaldık. Kendisine teşekkür ediyorum.

berivan g.#3
24.11.2022 17:35:06Cevap Yaz

Boyun ağrısı yüzünden Çetin beye başvurdum. Uykudan uyandığımda kollarım uyuşuk uyanıyordum. Daha önce doktora gittim fıtık ve boyun düzleşmem olduğunu söylemişti. Çetin bey sağolsun benimle çok ilgilendi. ilk seansta ağrılarım çok azaldı, egzersiz ve diğer seanslarla ağrım sıfıra indi. İşleri gercekten çok zor bir saate yakın sizinle ilgileniyor boynunuz ağrıyor ama omuz sırt karın oralara bakıyor..Parasını hakeden bir meslek gerçekten, çok teşekkür ederim saygılar Çetin bey.

bilal#4
24.11.2022 14:15:24Cevap Yaz

Çatlayacak gibi olan belim için Çetin beye başvurduk. Allah razı olsun kendisinden. Bel ağrım çok hafifledi. İlgisine teşekkür ederim iyiki varsınız.

elif nur#5
10.11.2022 16:00:54Cevap Yaz

Fizyoterapist bir arkadaşım önerdi Çetin beyi. Daha öncede boyun ve kulunç ağrılarım için kuru iğne yaptırmıştım. Çetin bey de sağ olsun kuru iğne yaptı. ara ara yaptırıyorum Çetin beyden memnun kaldık. teşekkürler.

selehattin #6
07.11.2022 15:45:01Cevap Yaz

İkinci kattan düştüm.Belimi kırdım.Ameliyat oldum.Evde fizik tedavi için doktor Çetin beyi önerdi.Bir aydır yoğun bir tedavi görüyorum.ilgisine çok teşekkür ederim.Tedavimiz devam ediyor.

meryem#7
07.11.2022 15:32:55Cevap Yaz

hacamat ve sülük için çetin beye gittim.Ama hcamat yapmamıza gerek kalmadı.Hacamat ve sülüğü anlatınca gerek olmadığını düşündük.kendi tedavisini uyguladı.çok memnun kaldım.verdiği bilgiler için çok teşekkür ederim.

burak#8
07.11.2022 11:42:31Cevap Yaz

Kalçam ve bel ağrımdan dolayı çetin beye başvurduk. Tutulmalar oldu rahat yürüyemiyordum. Tek seansta baya rahatladım. Sonraki gün ağrım tamamen gitti. Teşekkür ederim kendisine.

saadiye k...#9
06.11.2022 10:42:18Cevap Yaz

Çeneme darbe almıştım. Baş ağrım vardı boynum ağrıyordu ve çenemin yamulduğunu hissediyordum. Ağzımı açtığımda kıt kıt ses geliyordu takılıyor gibi .Komşum olan bir ablam vardı Çetin beyden bahsetti. Kendisine başvurduk. Sağ olsun tek seansta çenemi düzeltti. Çok güzel bilgiler edindim. baş ağrım geçti .boynum için egzersizlere devam ediyorum. Gayet iyi hissediyorum kendimi. Teşekkür etmek istedim buradan. iyi ki varsınız.

Semra yucel #10
11.09.2022 12:05:07Cevap Yaz

Son iki haftadır topuğumda büyük bir ağrı vardı sabah uyandığımda topuğuma basamıyordum. yaklaşık bir yıl önce aynı problemden muzdariptim fizik tedaviye gitmiştim tabanca gibi bir şey ile topuğuma tedavi uygulamışlardı çok ağrı oluşmuştu. Tekrar ayni ağrı nüksetti. fizyoterapist bir arkadaşımın önerisi ile çetin hocaya geldim. Osteopat'i eğitimi aldığı için kendisinden çok iyi bahsetti. Kendisi ile üç seans geçirdik güzel enerjisi ile farklı bakış açısı ile ve uyguladığı yöntemle ağrısız topuk ağrımdan kurtuldum. kendisine çok teşekkür ederim 🤗

aydın#11
18.07.2022 11:11:10Cevap Yaz

Annem için Çetin beye başvurdum. Maalesef ben rahatsızlandım. Guillian Barre sendromuna yakalandım. Hastanede yattıktan sonra eve geçtim. Çetin beyle evde tedaviye başladık .Kendisi çok güler yüzlü güzel bir enerjisi var. 2,3 seanstan sonra kendim bağımsız yürümeye başladım. Daha iyi olacağıma inanıyorum. Çetin hocayla çalışmaya devam ediyoruz. Kendisiyle tanıştığıma çok memnun kaldım.

ramazan ak#12
18.07.2022 10:56:01Cevap Yaz

Çetin beyi yeğenim tavsiye etti. Bel bölgemde ağrılarım vardı. Daha önce fizik tedavi almıştım ama Çetin beyin bakış açısı, tedavisi çok farklı .Yeğenim çok memnun kalacaksın demişti haklı da çıktı. 20 yıl önce ciddi bir ameliyat geçirmiştim ondan kalan iz vardı. çetin bey onun üstüne odaklandı ağrılarım şaşırtıcı şekilde çok azaldı. Tedavi sürecimiz devam ediyor. Kendisine teşekkür ederim.

Mesut#13
25.06.2022 13:08:20Cevap Yaz

Bel ağrısı şikayetim vardı. Daha önce Ankara’da bir osteopattan tedavi almıştım .Cizre’den Ankara’ya gidiyordum. sonradan Çetin hocayı buldum Diyarbakır’da onu önerdiler. Diyarbakır yakın olduğu için ona tedaviye geldim. Bilgisinden İlgisinden Güler yüzünden memnun kaldım. ara ara görüşüyoruz Kendisine teşekkür ediyorum.

Birgül c#14
24.06.2022 10:13:47Cevap Yaz

Çetin beye boyun ağrım ve fıtıklarım için başvurdum. Omuzumdan elime doğru uyuşmalarım vardı. Temizlik yapınca ağrım artıyordu. uyurken üstüne uyuyamıyordum. Sağ olsun Çetin bey 2 seansta ağrılarımı büyük ölçüde hafifletti. Kendi kendime iyileştirmeyi öğretti. Osteopat yazıyordu ne olduğunu bilmiyordum. Osteopatinin de ne olduğunu biraz öğrendim. işini seven insanlara denk gelmek büyük bir şans. teşekkür ederim herşey için.

hayri aksoy#15
15.06.2022 23:46:48Cevap Yaz

çetin hocamla tıp merkezinde tanıştık.Kendisiyle uzun zamandır çalışıyorum.Güler yüzü, enerjisi ile dürüst bir çocuk.Dizimde kalçamda ve belimde ağrılarım vardı.ilk başlarda dizim tam düz olmuyordu yürüyemiyordum sağ olsun tek seansta iyileştirdi.Belimin ağrıları geçti.Kalçam için tedaviye devam ediyoruz..Burdan teşekkür etmek istedim.İyiki varsınız.

Görüş Yazın
Hızlı Randevu
ÜCRETSİZ DEĞERLENDİRME!
Randevu Talebi Oluşturmak için Bizi Arayın.
Hızlı Randevu