Hakkında

2019 yılında mezun olduktan sonra yaklaşık 3 ay yurtdışında staj yaptım. Türkiye'ye döndüğümde doktora düzeyinde olan 5 yıllık Osteopati-Manuel Terapi okuluna başladım. Şuanda İstanbul'da özel bir hastanede çalışıyorum ve aynı zamanda yüksek lisans eğitimimi de sürdürüyorum. 3 yıldır evde fizik tedavi hizmeti vermekteyim.
Evde fizik tedavi kapsamında: Hemipleji, MS, parkinson, serebral palsi, gelişim geriliği, postür bozuklukları, boy uzatma cerrahisi sonrası rehabilitasyon gibi birçok farklı alanda tedavi uyguluyorum.

Hasta memnuniyeti birincil ilkem; hastayla iletişim, hastalığa değil hastaya özgü rehabilitasyon hassasiyet gösterdiğim konular.

  Hizmet Ücret Aralığı

Hizmet Verme Şekli
Evde Tedavi 200₺ - 500₺
Kabul Edilen Ödeme Yöntemleri
Nakit, Nakit

  Hizmetler

  • Kinezyolojik Bantlama
  • Kuru İğneleme
  • Osteopati Uygulamaları
  • +26 daha fazla

  Okullar / Eğitimler

Osteopati, Bioregeneratif Terapi Konsepti -Institut für angewandte Osteopathie 2019
Biruni Üniversitesi - Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Yüksek Lisans

  Deneyim ve Tecrübeler

Kent Hastanesi
Bodyıst Pilates ve Yoga Stüdyosu
AbıHayat Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Thalassotherapy Wellnes Center Opatija
Klinički bolnički centar Rijeka - klinika za Neurokirurgiju
Ornöram
Medicana Hastanesi
Oxford Turca Pediatrik Rehabilitasyon Merkezi
Darülaceze
Bakırköy Tıp Merkezi
Therapy Sports Center
Acıbadem International Hastanesi

  Sertifikalar

Osteopati
Kineziterapi
Kuru İğneleme
Kinezyo bantlama
Fonksiyonel Egzersiz Eğitimi

  Bilinen Diller

İngilizce
Görüşler (3) Görüş Ekleyin
5.0

Genel Skor

3 Görüş

Figen özdemir#1
09.10.2021 19:51:08Cevap Yaz

Omuzumdaki ağrının iki aydır geçmemesi ve gittikçe artmasıyla gece uyuyamamaya başlamıştım.Çekilen MR sonucunda doktor enjeksiyon önermişti.Bir arkadaşımın tavsiyesi ile Çağla hn.ile tedaviye başladık ve kendisinin güler yüzü ve pozitif enerjisi sayesinde uyguladığı yöntemlerle ağrılardan kurtulduğum gibi enjeksiyonada gerek kalmadı.Eğer bu tip şikayetleriniz varsa gerçekten doğru adres kesinlikle Çağla hn.dır.Kendisine çok teşekkürler.

Suzan U. #2
15.09.2021 16:04:30Cevap Yaz

Birkaç ay kadar önce belimde kısıtlılık ve ağrı şikayetim vardı. Arkadaş tavsiyesi sonrası Çağla hanımla seanslara başladık ve gerek tedavi uygulamaları gerekse psikolojik yönden verdiği destek ile kısa sürede büyük yol katettik. Yaptığı uygulamaları anlatıyor, nasıl etki edeceğini benim de anlayacağım şekilde açıklıyor ve iyileştirmeyi hızlandırma adına günlük hayatımda da değiştirebileceğim şeyleri öneriyor. Çok memnun kaldım Allah razı olsun kendisinden.

Gülten Kaya#3
09.09.2021 16:12:29Cevap Yaz

Çağla Hanımla çalıştığı hastanede karşılaştık bu siteden haberimiz yoktu. Annemin geçirdiği felç sonrası kasları çok zayıflamış ve yürüyüşü bozulmuştu. Korona döneminde hastaneye girmek riskli olduğundan evde fizik hizmeti rica ediyorduk. Hiçbir şey yapmak istemeyen annem Çağla hanımın pozitif enerjisi ve verdiği güven sayesinde resmen hayata döndü. Annemin durumu eskisine göre çok iyi en önemlisi de iyileştiğini gördüğü için motivasyonu arttı ve Çağla hanımın verdiği ev ödevlerini hevesle uyguluyor. Hala bir sorumuz olduğunda arayıp görüşüyoruz ve bize aynı samimiyetle yardımcı oluyor. Şifa arayan herkese kendisini öneriyorum.

Görüş Yazın