Hakkında

Mezun olduktan sonra Erasmus ile kazandığım yurtdışı staj deneyimim sonrası İstanbul'da özel bir hastanede Nörolojik Rehabilitasyon bölümünde çalışmaktayım ve aynı zamanda uzmanlık eğitimimlerimi sürdürmekteyim. Yaklaşık 3 yıldır evde veya online(uzaktan) fizyoterapi hizmeti vermekteyim.

Hemipleji(felç), Parkinson, Serebral Palsi, Gelişim Geriliği, Protez ameliyatı sonrası rehabilitasyon, Duruş Bozuklukları, Boy uzatma cerrahisi sonrası rehabilitasyon gibi farklı alanlarda çalışmaktayım.

Hasta memnuniyeti birincil ilkem; hastayla iletişim, hastalığa değil hastaya özgü rehabilitasyon hassasiyet gösterdiğim konular.

  Hizmet Ücret Aralığı

Hizmet Verme Şekli
Evde Tedavi 250₺ - 600₺
Kabul Edilen Ödeme Yöntemleri
Nakit

  Hizmetler

  • Kinezyolojik Bantlama
  • Kuru İğneleme
  • Osteopati Uygulamaları
  • +32 daha fazla

  Okullar / Eğitimler

Osteopati, Bioregeneratif Terapi Konsepti -Institut für angewandte Osteopathie 2019
Biruni Üniversitesi - Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Yüksek Lisans

  Deneyim ve Tecrübeler

Atakent Acıbadem Hastanesi
Kent Hastanesi
Bodyıst Pilates ve Yoga Stüdyosu
AbıHayat Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Thalassotherapy Wellnes Center Opatija
Klinički bolnički centar Rijeka - klinika za Neurokirurgiju
Darülaceze
Acıbadem International Hastanesi

  Sertifikalar

Osteopati
Kineziterapi
Kuru İğneleme
Kinezyo bantlama
Fonksiyonel Egzersiz Eğitimi
Diksiyon
Girişimcilik ve Dijital Pazarlama

  Bilinen Diller

İngilizce
Görüşler (4) Görüş Ekleyin
5.0

Genel Skor

4 Görüş

Büşra P#1
01.06.2022 21:22:02Cevap Yaz

Çağla hocamla bir süre birlikte seans yaptık. Çocuk yaşta geçirmiş olduğum trafik kazası sonucunda kaslarımdaki güçsüzlüğü ve yürümemi geliştirmeye odaklandık. çok güzel egzersizler üreterek tedaviye dair Motivasyonumu arttırdı. Güler yüzü, güzel kalbi ve muhteşem enerjisiyle iyi ki tanıdım dediğim değerli fizyoterapistim💜😊

Figen özdemir#2
09.10.2021 19:51:08Cevap Yaz

Omuzumdaki ağrının iki aydır geçmemesi ve gittikçe artmasıyla gece uyuyamamaya başlamıştım.Çekilen MR sonucunda doktor enjeksiyon önermişti.Bir arkadaşımın tavsiyesi ile Çağla hn.ile tedaviye başladık ve kendisinin güler yüzü ve pozitif enerjisi sayesinde uyguladığı yöntemlerle ağrılardan kurtulduğum gibi enjeksiyonada gerek kalmadı.Eğer bu tip şikayetleriniz varsa gerçekten doğru adres kesinlikle Çağla hn.dır.Kendisine çok teşekkürler.

Suzan U. #3
15.09.2021 16:04:30Cevap Yaz

Birkaç ay kadar önce belimde kısıtlılık ve ağrı şikayetim vardı. Arkadaş tavsiyesi sonrası Çağla hanımla seanslara başladık ve gerek tedavi uygulamaları gerekse psikolojik yönden verdiği destek ile kısa sürede büyük yol katettik. Yaptığı uygulamaları anlatıyor, nasıl etki edeceğini benim de anlayacağım şekilde açıklıyor ve iyileştirmeyi hızlandırma adına günlük hayatımda da değiştirebileceğim şeyleri öneriyor. Çok memnun kaldım Allah razı olsun kendisinden.

Gülten Kaya#4
09.09.2021 16:12:29Cevap Yaz

Çağla Hanımla çalıştığı hastanede karşılaştık bu siteden haberimiz yoktu. Annemin geçirdiği felç sonrası kasları çok zayıflamış ve yürüyüşü bozulmuştu. Korona döneminde hastaneye girmek riskli olduğundan evde fizik hizmeti rica ediyorduk. Hiçbir şey yapmak istemeyen annem Çağla hanımın pozitif enerjisi ve verdiği güven sayesinde resmen hayata döndü. Annemin durumu eskisine göre çok iyi en önemlisi de iyileştiğini gördüğü için motivasyonu arttı ve Çağla hanımın verdiği ev ödevlerini hevesle uyguluyor. Hala bir sorumuz olduğunda arayıp görüşüyoruz ve bize aynı samimiyetle yardımcı oluyor. Şifa arayan herkese kendisini öneriyorum.

Görüş Yazın
Hızlı Randevu
ÜCRETSİZ DEĞERLENDİRME!
Randevu Talebi Oluşturmak için Bizi Arayın.
Hızlı Randevu