Hakkında

Pamukkale Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünden 2016 yılında mezun oldum. Eğitim hayatım ve aldığım eğitimlerin bana gerekli altyapıyı sağladığını düşünüyorum. Antalya’da pediatrik rehabilitasyon, nörolojik rehabilitasyon, ortopedik rehabilitasyon ve aquaterapi alanlarında hizmet veriyorum.

  Hizmet Ücret Aralığı

Hizmet Verme Şekli
Evde Tedavi 450₺ - 750₺
Kabul Edilen Ödeme Yöntemleri
Nakit
Değerlendirme Seansı Ücretsizdir

  Hizmetler

  • Kuru İğneleme
  • El Fizyoterapisi
  • Felç (İnme) Fizyoterapisi
  • +62 daha fazla

  Okullar / Eğitimler

Pamukkale Üniversitesi - Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (2011-2016)

  Deneyim ve Tecrübeler

3 yıl evde tedavi
2 yıl da özel eğitim tecrübem var

  Sertifikalar

Water Spesific Therapy-Halliwick (2019)
Dry Needling (2016)
Cupping therapy (2016)

  Bilinen Diller

İngilizce B2

  Fotoğraflar

Görüşler (2) Görüş Ekleyin
5.0

Genel Skor

2 Görüş

Ayşe yılmaz#1
11.01.2023 21:47:29Cevap Yaz

Parkinson hastası babamız için fizyoterapist arayışındayken Büşra hanımı bulduk. İyi ki de öyle olmuş çok faydasını gördük hem babam hem biz çok sevdik mesleğinde olduğu kadar hasta iletişimi de bir o kadar iyi. Biz çok memnunuz. Tedaviye ihtiyacı olanlara şifa diliyor Büşra hanımı tavsiye ediyoruz

Güney Güvenç#2
07.01.2023 15:40:37Cevap Yaz

Tek seansta iki yıllık bel ağrımı tedavi etti.

2 yıl önce deadlift egzersizi sırasında belimi sakatlamıştım. 1 ay yataktan kalkamadım. İlk 6 ay her gün acı nedeniyle gözümden yaş geldi. Acıyı hissetmediğim tek bir saniye yoktu, depresif bir hale gelmiştim. Zamanla bazı günler nispeten iyi olsa da iki yıldır bunu çekiyordum. Sakatlığın 3. haftasında Münih'te gittiğim 30 küsur yıllık ortopedi ve karyopraktik uzmanı doktorum ilk belimi kütletip bir ağrı kesiciyle yollayıp çektiğim acıyı korona dönemi home office'in yaygınlaşmasına bağlamıştı. 3 hafta daha geçince bu defa kortizon enjeksiyonu yapmıştı ama bacağımı uyuşturmak başka bir işe yaramadı. Sonra Münih'in en ünlü ortopedi doktorlarından birine gitmiştim, 6 hafta akupunktur yapmıştı o doktor. o da işe yaramadı. Elimde X-ray, MRI, spine measurement testleriyle toplam 3 doktor bir fizyoterapist terapisi aldım kurtulamadım. Derken Büşra Hanım'ı şans eseri instagramda görüp yardımını istemiştim. Ardından Antalya'ya gidip kendisinden tedavi aldım. 3-4 saatlik akutunktur ve elektrik akımını ve bazı testleri içeren uzun bir seans sonrası nasıl oldu anlamadım ağrı filan kalmadı. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Münih'in en ünlü ortopedistlerinin çözemediği, akupunktur fizyoterapi kırk yolla halledemediği ağrımı Büşra Hanım tek seansta tedavi etti. Ne kadar teşekkür etsem azdır. Başka bir yoruma gerek yok bence.

Görüş Yazın
Hızlı Randevu
ÜCRETSİZ DEĞERLENDİRME!
Randevu Talebi Oluşturmak için Bizi Arayın.
Hızlı Randevu