Fzt. Şennur Çalık

4 Görüş
  • İstanbul  (Beşiktaş, Sarıyer)
  • +3 daha fazla

  Hakkında

Merhaba ben Fizyoterapist Şennur Çalık. Bu zamana kadar güncel tedavi şekilleriyle hastalara yardımcı olmak için kendimi her alanda geliştirmeye özen gösterdim . İnme(felç), Multiple skleroz(MS), Serebral palsi, Omurga yaralanmaları, Parkinson, Spina bfida, Muskuler distrofi, Bel-Boyun fıtıkları, Kas yaralanmaları , ortopedik yaralanmalar, Lenfödem ve bir çok alanda evde fizik tedavi hizmeti vermekteyim. Aynı zamanda manul terapi - kupa terapi- graston teknikleri - triger point - kinezyolojik bantlama - lenfödem alanlarında almış olduğum eğitimlerle sizin yaşam kalitenizi artıracağım. Ön değerlendirme sonrası Size uygun olan tedaviyi en iyi şekilde uygulayacağım.

  Hizmet Ücret Aralığı

Hizmet Verme Şekli
Evde Tedavi 300₺ - 750₺
Kabul Edilen Ödeme Yöntemleri
Nakit
Değerlendirme Seansı Ücretsizdir

  Hizmetler

  • Kinezyolojik Bantlama
  • Bel Fıtığı
  • Boyun Fıtığı
  • +51 daha fazla

  Okullar / Eğitimler

Manisa celal bayar üniversitesi

  Deneyim ve Tecrübeler

Avicenna hastanesi
İstanbul tıp fakültesi hastanesi

  Sertifikalar

Manuel terapi
Kinezyolojik bantlama
Graston teknikleri

  Bilinen Diller

Başlangıç ingilizce

  Fotoğraflar

Belirtilmemiş
Görüşler (4) Görüş Ekleyin
5.0

Genel Skor

4 Görüş

Habibe #1
24.11.2021 19:40:43Cevap Yaz

Donuk omuz tanısıyla şennur hanıma başvurmuştum 6 ay önce tanıdık vesilesiyle. İlk başlarda kolumu hiç kullanamazken şennur hanım sayesinde kolum eski perfomansına geri döndü. Çok teşekkür ederim kendisine.

Hatice#2
03.10.2021 15:15:04Cevap Yaz

Büyük babannemin sol tarafında yaşadığı felçten dolayı fizik tedavi için başvurduk kendisine ve çeşitli egzersizlerle bize çok yardımcı oldu babannem sayesinde çok daha iyi teşekkür ediyoruz

Onur#3
02.10.2021 12:48:55Cevap Yaz

El bileğimde kırık sonrası rehabilitasyon için Şennur hanım a başvurmuştum. Sağolsun elimi ,kolumu sayesinde çok rahat kullanabiliyorum. Aldığım tedaviden çok memnun kaldım.

Elanur Ergün #4
30.09.2021 20:24:46Cevap Yaz

Bel fıtığından dolayı oluşan ağrılarımdan dolayı bir arkadaşımın önermesiyle Şennur hanıma başvurdum ve gerçekten Gülen yüzü ,tedavi şekli o kadar memnun kaldım ki sayesinde ağrılarımda azalma oldu kendisine çok teşekkür ederim

Görüş Yazın
Hızlı Randevu
ÜCRETSİZ DEĞERLENDİRME!
Randevu Talebi Oluşturmak için Bizi Arayın.
Hızlı Randevu