Uzm. Fzt. Aziz Nedim

39 Görüş
  • İstanbul  (Adalar, Beykoz)
  • +17 daha fazla

  Hakkında

Ben fizyoterapist Aziz NEDİM Karabük Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu Fiziyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünden mezun oldum. Sonrasında uzmanlığıma İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Fizyoterapi ve Rehabilitasyon ABD'da tamamladım. Eğitim hayatım ve tecrübelerim doğrultusunda farklı tedavi yaklaşımlarıyla hastalarıma en etkili yöntemleri uygulayıp tedavi etmekteyim. Deneyimlerime Hacettepe Üniversitesi hastanesinde başladım sonrasında sırasıyla İzmir El Mikrocerrahi Ortopedi ve Tavmatoloji hastanesi, İstanbul Medistate Kavacık hastanesi, PT akademi, Pendik Gökkuşağı Özel eğitim Rehabilitasyon, Anadolu Sağlık Merkezi ve şuanda Kervan Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde çalışmaktayım. İşimi severek yapıyorum ve detayları çok önemseyen biriyim. Gerek kurumda gerekse ev hastalarına ev ortamında hastalığı için en etkili tedavileri uygulamaktayım. Uyguladığım tedaviler arasında; Manuel terapi, Kayropraksi, Graston terapisi, Percussion Terapisi, Kinesiolojik bantlama, Kupa terapisi, Refleksoloji, Duyu bütünleme, Elektrik ve Egzersiz tedavisi. Hastalarıma etkili tedavi yaparak onların genel durumunun iyi olması için elimden gelen yapıyorum. Çünkü sağlıklı olmak herkesin temel hakkı.

  Hizmet Ücret Aralığı

Hizmet Verme Şekli
Evde Tedavi 700₺ - 700₺
Klinikte Tedavi 650₺ - 700₺
Kabul Edilen Ödeme Yöntemleri
Nakit
Değerlendirme Seansı Ücretsizdir

  Hizmetler

  • Bel Fıtığı
  • Boyun Fıtığı
  • El Fizyoterapisi
  • +71 daha fazla

  Okullar / Eğitimler

Karabük üniversitesi Lisans
İzmir Katip çelebi üniversitesi yüksek lisans

  Deneyim ve Tecrübeler

Hacettepe üniversitesi hastanesi
İstanbul Medistate Hasatanesi
Pt akademi
İzmir El mikrocerrahi ortopedi ve travmatoloji hastanesi
Pendik Gökkuşağı özel eğitim Rehabilitasyon
Anadolu Sağlık Merkezi

  Sertifikalar

Belirtilmemiş

  Bilinen Diller

Türkçe
Rusça
İngilizce
Kazakça

  Fotoğraflar

Görüşler (39) Görüş Ekleyin
5.0

Genel Skor

39 Görüş

ÖZGE KANTAROĞLU #1
11.11.2022 11:32:10Cevap Yaz

Hem çok güler yüzlü hem profesyonel bir ekip başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim 🙏

Özlem Güneş #2
03.11.2022 16:33:09Cevap Yaz

Aziz bey hem telefonda, hem de yüzyüze görüştüğümüzde çok ilgiliydi. Son derece güleryüzlü ve bilgili, donanımlı, tecrübeli bir fizyoterapist. Kendisine ve ekibine teşekkürlerimi sunuyorum. Sevgiler.

Sümeyye Tuğal #3
02.11.2022 14:41:51Cevap Yaz

Aziz beyle tanışmak bizim için gerçekten bir şans oldu. Omurilik ameliyatı olan babam için ameliyatın hemen sonrası tedaviye başladık. Şuan walker ile yürümeye başladı. Herşeyden önce hastaya ilgili yaklaşımı, enerjisi ve insana güven veren tavsiyeleri için kendisine teşekkür ediyoruz. İşini son derece ciddiyet ve yüksek bir enerji ile yapıyor. Aziz bey geldiğinde babamın da motivasyonu artıyor

nilgün kılıçer#4
31.10.2022 08:17:56Cevap Yaz

Bel ve boyun fıtığı tedavisi aldığım Aziz Bey ve ekibine ,güler yüzlü yaklaşımlarına, kişiye uygun tedavi yöntemlerini uygulama ve pozitif yaklaşımları için çok teşekkür ederim...

Serpil Demirtel#5
22.09.2022 13:26:24Cevap Yaz

Ağrılarımın dindiği esneklik kazandığım fizik tedavilerimi gerçekleştiren Kartal fizyoterapi ve Egzersiz Merkezine ve Çalışanlarına çok teşekkür ederim harikasınız.

Gülşah şeyma yıldız#6
22.09.2022 12:59:27Cevap Yaz

Aziz beye internette fizyoterapist ararken rastladım. Normalde 10 farklı yeri arayıp bilgi alırım. Aziz bey telefondaki ilk konuşmamızda öyle ilgili ve bilgilendiriciydi ki ikinci bir yeri aramadan direk yerinde tanışmak istedim. Ofisinde şikayetlerimle ilgili sohbet ettikten sonra detaylı bir kontrolden geçirdi. Kendisine 10 seans gittim hepsi birbirinden verimliydi. Tıbbi olarak Majör bir problemim olmasada dönemsel yaşadığım konforsuzluğu çok hızlı ve etkili bi şekilde tedavi ettiler. Tüm ekip arkadaşlarımda çok güleryüzlüler. Seanslarıma devam ederken üst üste fizyoterapi aletleri yatırımlarıyla kliniklerini geliştirdiklerine şahit oldum. Aziz beyle kas ve kemiklerinizi iyileştirirken bir yandan klasik müzik dinleyerek gevşeyebilirsiniz. Hastalanmayı beklemeden sık sık kendilerinde fizyoterapi alıp hayat kaliteme yüksek tutmak isterim.

Özlem A.#7
20.07.2022 00:16:30Cevap Yaz

Sürekli oturarak çalışmaktan hem belim hem de boynum tutuluyordu. Ameliyat olmadan geçmez dediğim fıtık, piriformis sendromu ve kas eklem yırtığı ağrılarım daha ilk seanslarda geçmeye başladı. Türk toplumu olarak görmemiz gereken fizik tedaviyi hep erteler son noktada çare aramaya başlarız. oysa ki doğru yerden aldığımız fizik tedavi tüm yaşam kalitemizi arttırıyormuş. İyi ki Allah sizi karşımıza çıkardı 🙏 farklı kurumlarda oğlum için yaptırdığımız fizik tedaviler oldukça kısa sürüyor ve yeterli bilgi verilmiyordu. İlk kez sizde ağrıyan sorunlu bölgeler için saatlerce büyük bir özveriyle tedavi yapıldığını görüyorum. Bu da sizin işinizi ne kadar önemsediğinizi ve hastanın iyileşmesi için fazlasıyla duyarlı ve özverili olduğunuzu gösteriyor. Tüm emekleriniz için Aziz Bey'e ve Hasan Bey'e çok çok teşekkür ederiz💐 İyi ki varsınız 🙏

Beyhan Etem #8
08.07.2022 12:58:23Cevap Yaz

1 ay önce iki dizimden ameliyat oldum.Fizyoterapist ararken yakın olması nedeniyle eve yakın birisine başladım ilk geldikten sonra yan çizmeye başladılar çok kızdım ve internet üzerinden aramaya başladım Aziz beyle böyle tanıştık 8. Seansta sempatik tavırlarıyla ve işin uzmanı olması nedeniyle tüm hareketleri kolay yapar oldum. Daha çok yolumuz olmasına rağmen benim şimdiden yaşam koçum oldu.
İyi ki hayatımızda işini böylesi güzel yapan insanlar var teşekkür ederim.

esma zengin#9
23.06.2022 14:29:24Cevap Yaz

aziz hocanın tedavi yöntemleri çok faydalı kendisi de çok bilgili tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz

Selime İsa #10
21.06.2022 23:18:57Cevap Yaz

Yoğun iş temposundan dolayı boyun ve sırt ağrılarından muzdariptim Aziz beye internette dolaşırken rastladım mr sonuçlarımı göndererek kendisinden randevu talep ettim sonrasında yaptığı 10 seans fizik tedavi sayesinde şuan ağrılarımdan kurtuldum kendisine çok teşekkür ederim

ferdi yeşilyurt#11
17.06.2022 16:33:31Cevap Yaz

İstanbul'a işim nedeniyle ile bir kaç haftalığına gelmiştim bel ağrılarım nedeni ile tavsiye üzerine aziz beyle görüştüm var olan . mr sonuçlarımı değerlendir ve tedaviye başladık 3 seans gidebildim vaktim kısıtlı olduğu için ama 3 seans bile ağrılarımı büyük ölçüde azaltmaya yetti . ben çok memnun kaldım işini severek ve ilgiyle yapıyor .her şey için teşekkürler hocam.

Sinem Dereçiçeği #12
15.06.2022 14:16:40Cevap Yaz

Ben serabral palsi hastasıyım yakın zamanda bir ev kazası geçirdim ve bu fiziksel olarak problemlerimi daha ileriye taşıdı Aziz Nedim ile bu nedenle iletişim sağladım ve Aziz ilk andan itibaren profesyonelliği ve hastaya olan adaptasyonu ile mükemmel iş çıkardığını söyleyebilirim. Kısacası onunla çalışırsanız hem iyi bir fizyoterapistte sahip olursunuz hem de iyi bir arkadaş edinirsiniz.

Mustafa Mert#13
14.06.2022 23:26:19Cevap Yaz

Aziz hocam Allah razı olsun sizden beni çok güzel iyileştirdi herkese tavsiye ederim Selamlar

Özlem Istanbul#14
14.06.2022 14:00:59Cevap Yaz

Aziz hocamla bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım boyun ve bel ağrılarım çok yoğun artmıştı tek seansta yaptığı manuel terapi sayesinde şuan çok iyim kendisine çok teşekkür ederim herkese tavsiye ediyorum

Turgay Duzcu #15
03.06.2022 14:52:28Cevap Yaz

Aziz beyden 10 seans bel fıtığı için fizik tedavi aldım daha önce 2 kez ameliyat olmuştum ama yine de ağrılarım dinmedi Aziz beyle tavsiye üzerine tanıştım sonrasında yaptığı tedavi sayesinde şuan uzun süre araba kullanabiliyorum çok teşekkür ediyorum çok bilgili her şeyi en ince detayına kadar anlatıyor herkese tavsiye ederim

Aylin Aydın#16
03.06.2022 13:50:21Cevap Yaz

Öğretmen olduğum için mesleğim gereği sürekli masa başındayim. Belimde ve boynumda uzun süredir ağrılar oluşmaya başlamıştı. Aziz hocaya internet aracılığıyla rastladım bilgi ve tecrübeleriyle beni manuel terapi uygulamaya ikna etti. Sonrasında yapılan tedavi ile şuan gerçekten belimde herhangi bir ağrı kalmadı kendisine çok teşekkür ederim, kesinlikle tavsiye ediyorum.

Kardelen E#17
03.06.2022 13:25:07Cevap Yaz

Skolyozum sebebiyle Aziz Bey'e başvurdum, uyguladığı tedavi sayesinde oldukça rahatladım, kendisine teşekkür ederim, herkese tavsiye ederim.

Esra genç yeter #18
01.06.2022 10:15:54Cevap Yaz

Samsun'dan Aziz Bey'in yaptığı tedaviyi ve kullandığı kendine özgü tedavi yöntemlerinin methini duyarak araştırarak geldik kardeşimin postür bozukluğu ve birden fazla fıtığı vardı ağrıdan araba kullanamaz bir yerde 10dakikadan fazla oturamaz ayakta kalamaz olmuştu aldığımız tedavi sonucunda ikinci seansta bile farkını gördük ve ağrılarının çoğu azaldı verdiği güler yüzlü özverili tedavi için Aziz bey' e teşekkür ediyoruz.

Funda#19
01.06.2022 09:30:05Cevap Yaz

Merhaba, boyun ve sırt ağrım vardı. Aziz Bey'in yapmış olduğu manuel terapi tedavisi ile şimdi çok rahatladım. Vermiş olduğu bilgiler ışığında duruş ve hareket ederken daha bilinçli yapıyorum. Teşekkür ederim Aziz bey. İyi ki sizi tanıdım.

Önder narçin#20
29.05.2022 21:20:39Cevap Yaz

İki yıldır bel ağrısı çekiyorum ilk seansta iki yıllık ağrılarım geçti, iyi ki size denk geldim şuan çok iyim işinizi ,profesyonelce, yapıyorsunuz Allah sizden razı olsun herkese tavsiye ederim.

Gizem Ezgi zor #21
27.05.2022 23:00:38Cevap Yaz

Masa başı işte çalışıyorum son zamanlarda sırt ve boyun ağrılarım dayanılmaz bir hal almıştı. Uzun araştırmalarım sonucu Aziz beyle tanıştım . İyi ki tanışmışım . Daha ilk seansımda ağırlarımdan kurtuldum. Resmen sırtımda taş taşımaktan kurtuldum pamuk gibi oldum . Allah doğru insanla karşılaştırsın herkesi . Tekrar tekrar teşekkür ediyorum Aziz hocam..

Caner çelik#22
18.05.2022 20:19:37Cevap Yaz

Geçen ay başında geçirdiğim motor kazasından sonra üstünden süre geçmesine rağmen bel boyun sırt ağrılarım bir türlü hafiflemiyordu ta ki Aziz hocamla tanışana kadar ilk seansımın verdiği huzur ile cümlelerimi tamamlıyorum ağrılarım yok olacak derece bitti çok iyi geldi size 5 yıldız değil gökyüzü armağan ediyorum hocam çok büyük üstadsınız işini gerçekten hakkıyla yapıyorsunuz helal olsun

Hatice #23
16.05.2022 22:06:25Cevap Yaz

Merhabalar ben aziz beyi Google den buldum😊 ben de bel ve boyun fıtığım var son zamanlarda boynum beni çok zorluyordu bende fizyoterapist arayışına girdim bir çok fizyoterapisti inceledim baktım ama aziz bey donanımlığı beni ikna etti hiç tanımıyordum tavsiye almamıştım incelediğim onca fizyoterapistiler için aziz bey bana samimi geldi aradım çok yoğun olmasına rağmen bana randevu verdi işin ehli güler yüzlü işini hakkıyla yapıyor çok memnun kaldım ve takıp ediyor hastasını arıyor ilgileniyor buradan kendisine çokça teşekkür ediyorum iyi ki gitmişim iyi ki aziz beyi seçmişim daha ilk seansta sonuç aldım başarıları artarak devam etsin inşallah 🤲

Serivan serbest #24
09.05.2022 13:39:40Cevap Yaz

Çocuğum için evde fizik Tedavi ve duyu bütünleme seansları veriyor, Vicdan ve merhamet sahibi Çok ilgili ve işini severek yapan bir fizyoterapist. Kısa sürede çok iyi sonuçlar aldık çok memnunuz biz Allah razı olsun

Okan Şumnulu#25
04.04.2022 11:56:52Cevap Yaz

Aziz bey bilgisiyle, çalışkanlığı ve dürüstlüğü ile işini çok iyi yapan birisi. Annemin kalça kırığı ameliyatından sonra Aziz beyin fizik tedavisinden sonra annem yürümeye başladı. Kendisine teşekkür ediyorum.

Hülya Güler#26
19.02.2022 23:05:39Cevap Yaz

Uzun zamandır fizyoterapist arayışı içindeydim dayanılmayacak derecede bacaklarıma vuran ağrılarla yasamak zorunda kaldım tavsiye üzerine aziz beye ulaştım benim müsaitlik durumuma göre kendini ayarladı 10 seanslık bir tedaviye başladık ve kısa surede ağrılarımla vedalaştık kendisi çok ilgili sureci çok iyi takip edip yönlendiren aile içinden biri gibi elinize emeğinize sağlık sizin gibi isini hakkıyla severek yapan insanlar iyi ki var

Şenol DEMİREL#27
26.12.2021 15:58:24Cevap Yaz

Şuan eşim için tedavi alıyoruz. Kendisinden çok memnunuz mesleğini severek ve özenle yapıyor. Her detayına kadar anlatıyor. Herkese özellikle tavsiye ediyoruz.

Neşe Acar#28
07.03.2022 13:44:53Cevap Yaz

Öncelikle merhaba.. Aziz Bey'le bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanışma fırsatımız oldu.. Hatta bir seansına katılma şansımda oldu.. Sonra emar sonuçlarıma göre, nasıl bir yol sürecine izlememiz gerektiğine dair konuştuk.. Ve 10 seanslık bir tedaviye başladık.. Şükür Allah'a.. Çalışan bir bayan olduğum için, evde olması gerekiyordu tedavimiz.. Çok da güzel oldu.. İlgisine, alakasına, güler yüzüne, samimiyetine ve en önemlisi bilgisine çok teşekkür ediyorum.. Gün aşırı durumumu takip etti, aradı, sordu.. Dediklerini dikkatle yapmam konusunda hatırlatmalar yaptı.. Kesin ameliyatlık gözüyle bakılmama rağmen, hatta iki seneye kalmaz yürümede zorluk yaşarsın tezlerine inat.. Çok Şükür iyiyim.. Aziz Bey'in de dediği gibi" yapması gerekenleri yaptı, sıra benim dikkat etmemde". Aklınızda bir soru işareti kalmasın.. Gönül rahatlığıyla iletişime geçin. Erkenden önleminizi alın.. Ağrılarla uğraşırken, hayatı kaçırıyoruz.. Keşke ertelemeseydim.. Kısmet her şey.. Şimdi tekrar tekrar teşekkür ediyorum ve yolunuz açık olsun.. Elinize emeğinize sağlık hocam 🙋🏻

Gülşah Mert #29
18.02.2022 23:34:43Cevap Yaz

Valla yorumlara bakarak Aziz beyle iletişime geçtik iyi ki de geçmişiz annemin ağrılarını giderdi Allah razı olsun kendisinden🙏Ailemizin bir ferdi oldu işini çok iyi biliyor aldığı para sonu kadar helaldir👍Herkese tavsiye ederim kesinlikle işinde çok başarılı 👍Bu zamanda Aziz bey gibi işi layıkıyla yapan kalmadı iyi ki tanımışız çok sevecen çok içten davranıyor iş gibi değil zevkle yapıyor Rabbim ayağına taş değdirmesin iyi ki tanımışız Aziz beyi ellerine sağlık sağ olsun🙏

Yıldıray Gökçe#30
29.12.2021 22:04:02Cevap Yaz

Geçirdiğim kaza sonucunda 5 kalça kırığım vardı. Nedim Beyden fizik tedavi aldım ve çok memnun kaldım.İşini iyi yapan bir doktor.Kendisi çok değerli bir insan. Sağolsun herkese tavsiye ederim.

Sadık Yaman #31
04.12.2021 13:30:11Cevap Yaz

Aziz oğlumdan Allah razı olsun corona dan sonra yürüyemiyordum Azizden 10 seans terapi aldıktan sonra şimdi araba kullanabiliyorum

Yasemin Yaman#32
04.12.2021 13:28:44Cevap Yaz

Babam covid yoğun bakımdan 5 hafta sonra çıktı yürüyemiyordu baş dönmeleri vardı hemen fizyoterapist arayışına girdik Aziz Bey iyi ki tanıdık diyorum babam şimdi yürüyor ayaklarındaki ödemden ayakkabı giyemiyordu şimdi giyiyor. En önemlisi hem işine hakimiyeti hem de cana yakınlığı. kendisine çok teşekkür ediyoruz. Avukat Yasemin

Emre Volkan Gülen#33
26.11.2021 12:59:24Cevap Yaz

Ben 2004 yılından beri MS hastasıyım. Şu anda walker ve tekerlekli sandalye kullanıyorum. Düzenli fizik tedaviyle kendimi aktif tutmam gerekiyor fakat pandemi sebebiyle hastaneye gitmeye çekiniyordum. Aziz Bey ile evde fizik tedavi araştırırken karşılaştım. İlk değerlendirme seansına geldiğinde gerek yaklaşımı gerek bilgisi ile kendisine güven duymamı sağladı. Daha sonraki seanslarda yaptığımız çalışmalar sonrasında hareket açıklığım arttı, daha rahat hareket etmeye başladım. Özellikle ellerimde bulunan spastisite gözle görülür şekilde gerilemeye başladı. Elektroterapi ile ayaklarımda unuttuğum kasları tekrar hissetmeye başladım ve ileride kullanmaya başlayacağımı biliyorum. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Müzeyyen Büyüktortop Demircan#34
12.10.2021 22:08:29Cevap Yaz

Merhaba geçirdigim trafik kazası nedeniyle kopuk olan çapraz bağlarından ameliyat olduğum esnada tanıştık Aziz kardeşimle 🥰 tek başıma hareket edemiyor ve ancak koltuk degnegiyle yürüyebiliyorken şuan elhamdülillah hiçbir desteğe ihtiyaç duymadan yürüyebilmenin sonsuz mutluluğu yaşıyorum 😀 işine olan sevgini, bağlılığını, cesaret veren kararlılığını, güler yüzünü, araştırmacı ruhunu, kendini geliştirmesini, kendine güvenini sonsuz takdir ediyorum. Ailemizden biri oldu, seans saatlerini iple çekiyorduk. Kızım halen Aziz abisini soruyor. Gözümden yaşları alan, ağrıyı sevgiye dönüştüren yüce gönüllü adam gibi adamdır. Teşekkür ler Aziz kardeşim 🥰

Yunus Emre Yılmaz#35
30.09.2021 14:09:03Cevap Yaz

Menisküs yırtığım vardı. Aziz bey sayesinde eskisinden çok daha güçlü oldu. Çok teşekkür ederim kendisine

Selda tosmak#36
29.09.2021 16:30:59Cevap Yaz

Annemin bel fıtığı ameliyatından sonra sol bacağında ağrı vardır fizik tetavi görmesine rağmen hiç bir sonuç alamadık fizyoterapist aziz bey sayesinde evde gördüğü tedavi sonrası ağrıları azaldı her geçengün biraz daha iyiyiye gidiyor kendisine çok teşekkür ederiz 🙂

Ferah Kuzu#37
25.09.2021 12:14:06Cevap Yaz

Annem düştü kalçası kırıldı. Yaş itibariyle Zor bir dönem geçiriyoruz. Bu aşamada fizyoterapiste ihtiyaç duyduk. Aziz beyi bir şekilde bulduk. Uzun zamandır Annemi çalıştırıyor. Kendisinden çok memnun kaldık. Hastasını sahipleniyor, çok ilgili. Mesleğini severek yapan bir kardeşimiz. Hastasına moral vererek çalışıyor. Ailemizin bir parçası gibi.Kendisine her şey için çok teşekkür ederiz.

Betül Göktan#38
24.09.2021 16:23:21Cevap Yaz

Annemin sağ tarafına inme gelmişti Aziz beyin sayesinde destekle yürümeye başladı sağ elde de hareket başladı. Kendisine çok teşekkür ederiz🌸

Fazlıcan Ö***#39
11.06.2021 15:12:13Cevap Yaz

Fizyoterapist Aziz beyden bel fıtığı için evde fizik tedavi aldım öncesinde çok ağrılarım varken seanslar çok iyi geldi çok toparladım kendisi de çok iyi bir insan ve işini iyi yapıyor

Görüş Yazın
Hızlı Randevu
ÜCRETSİZ DEĞERLENDİRME!
Randevu Talebi Oluşturmak için Bizi Arayın.
Hızlı Randevu