Fzt. Oğulcan Yıldız

4 Görüş
  • İstanbul  (Bakırköy, Küçükçekmece)
  • +4 daha fazla

  Hakkında

2015 yılında birincilikle girdiğim Okan Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünden 2019 yılında mezun oldum. Ardından Hırvatistan'da 3 ay boyunca staj yaptım. Şu an İstanbul'da Özel Rumeli Hastanesi'nde çalışıyorum. Biruni Üniversitesi'nde yüksek lisans eğitimimi ve 5 yıllık Osteopati OMT/Manuel Terapi eğitimimi sürdürmekteyim.

Hastayla iletişim, yenilikçi ve kişiye özel rehabilitasyon önem verdiğim konular.

  Hizmet Ücret Aralığı

Hizmet Verme Şekli
Evde Tedavi 600₺ - 750₺
Kabul Edilen Ödeme Yöntemleri
Nakit, Nakit
Değerlendirme Seansı Ücretsizdir

  Hizmetler

  • Manuel Terapi
  • Kinezyolojik Bantlama
  • Kuru İğneleme
  • +62 daha fazla

  Okullar / Eğitimler

Okan Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Tam Burslu
Biruni Üniversitesi Yüksek Lisans Tam Burslu
TIFAO Osteopati Eğitimi

  Deneyim ve Tecrübeler

2si yurtdışı 10 farklı kurumda staj
2 yıl hastane deneyimi

  Sertifikalar

Kuru İğneleme
Manuel Terapi / Osteopati
Fonksiyonel Egzersiz

  Bilinen Diller

İngilizce

  Fotoğraflar

Görüşler (4) Görüş Ekleyin
5.0

Genel Skor

4 Görüş

Yetkin özdemir#1
16.04.2022 12:18:46Cevap Yaz

3 ay kadar önce evde tadilat yaparken ağır bir dolap kaldırdığım için başlayan bel ağrısı, çekilen MR da fıtık patlamış ameliyat olmalısın denildi. Sabahları kalktığımda sol bacağımı basamıyordum. Bir doktor arkadaşım fizik tedavi önerdi ameliyattan önce ancak iki defa korona geçirdiğimiz için hastaneye gitmek istemedik ve böylece Oğulcan beyle evde tedaviye başladık .Kendisi değerlendirmede bulundu ve bir yol haritası ile tedaviye başladık. İyi ki hemen ameliyat olmadık ve iyi ki Oğulcan beyi tanıdık .Gerçekten işini iyi yapan ve çok beyefendi bir insan. Kesinlikle kendisini öneririm ve bir defada buradan kendisine teşekkür ediyorum.

Ali tosun#2
05.03.2022 21:11:24Cevap Yaz

Daha önce omzumdan muzdarib bir şekilde 2 doktor dolandım 3. Olan Oğulcan beye gittim. Kolumu hiç kaldıramıyorum neredeyse. Kendisinden Allah razı olsun ilk seansta ağrılarım geçmeye başladı. Kendisini tavsiye ederim gayet ilgili ve başarılı.

Latif Aydeniz#3
01.03.2022 20:08:11Cevap Yaz

Bel fıtığı tanısı konduktan sonra komşumun tavsiyesiyle Oğulcan beyle tanıştık. Fıtık patlamış ameliyat lazım söylenmişti ama Oğulcan bey hem bu konuda beni bilgilendirdi hem de çok sakinleştirdi ilk seanstan itibaren. Her yaptığını ve etkisi açıkladı. Kendisinden çok memnun kaldım herkese de öneriyorum.

Sevim Aksu#4
18.11.2021 21:03:55Cevap Yaz

Anneme geçen yaz donuk omuz teşhisi kondu ve ameliyatlık dendi. Virüs riskinden dolayı hastaneye girmek istemedik evde fizik tedaviyi tercih ettik. Bir yakınımızın önerisiyle Oğulcan beye ulaşabildik. 1 gün sonra muayene için annemi görmeye geldi ve içinde bulunduğumuz süreci, bu süreçte nelerle karşılaşabileceğimizi ayrıntılı anlatarak kafamızdaki tüm soru işaretlerini kaldırdı. 1,5 ay sonunda annem omzunu rahat kaldırabilir hale geldi ve ağrıları ciddi oranda azaldı. Daha sonra kendi ufak rahatsızlığım için de bana yardımcı oldu. Hala bir sorumuz olduğunda arayıp ona danışıyoruz. Oğulcan bey ailemizin fizyoterapisti oldu. Fizik tedaviye ihtiyacı olan herkese kendisini öneriyor ve teşekkürlerimi iletiyorum.

Görüş Yazın
Hızlı Randevu
ÜCRETSİZ DEĞERLENDİRME!
Randevu Talebi Oluşturmak için Bizi Arayın.
Hızlı Randevu