Fzt. Muhammet Koyun

1 Görüş
  • İstanbul  (Çatalca, Silivri)
  • +3 daha fazla

  Hakkında

Merhaba ben Fizyoterapist Muhammet Koyun, Marmara Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümü mezunum. Silivri'de hastanede çalışmaktayım.. Ekstra olarak evde fizik tedavi hizmeti veriyorum.
Nörolojik rehabilitasyon, ortopedik rehabilitasyon, pediatrik rehabilitasyon ve genel fizyoterapi olarak bütün hasta gruplarıyla çalıştım ve çalışmaya devam ediyorum. Ek olarak kinezyolojik bantlama, kuru iğneleme ve kupa terapisi uygulamaları yapıyorum. ( Silivri, Büyükçekmece Beylikdüzü, Çatalca,Marmara Ereğlisi,Çorlu, Çerkezköy e hizmet veriyorum.)
İnme(felç), Covid 19 sonrası rehabilitasyon,Multiple skleroz(MS), Serebral palsi, Skolyoz, Omurga yaralanmaları, Fıtık tedavisi, Parkinson, Spina bifida, Muskuler distrofi, Osteoartrit, Kırıklar, Yumuşak doku yararlanmaları gibi birçok alanda deneyimliyim.
Numaram:ücretsiz ön görüşme için arayabilirsiniz.

  Hizmet Ücret Aralığı

Hizmet Verme Şekli
Evde Tedavi 700₺ - 1500₺
Kabul Edilen Ödeme Yöntemleri
Nakit
Değerlendirme Seansı Ücretsizdir

  Hizmetler

  • Bel Fıtığı
  • Boyun Fıtığı
  • El Fizyoterapisi
  • +70 daha fazla

  Okullar / Eğitimler

Marmara Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü

  Deneyim ve Tecrübeler

Silivri Devlet Hastanesi Fizik Tedavi Biriminde çalışmaktayım.

  Sertifikalar

Belirtilmemiş

  Bilinen Diller

Belirtilmemiş

  Fotoğraflar

Belirtilmemiş
Görüşler (1) Görüş Ekleyin
5.0

Genel Skor

1 Görüş

Hasan KÜÇÜK #1
06.03.2023 22:52:07Cevap Yaz

Merhabalar hafta sonu ağrının şiddeti ile tesadüfen Muhammet beyi buradan buldum. Ağrı bir an önce dinsin istiyordum. Baktım randevu var konuştuk naif kibar beyfendi, kısa sürede buluştuk. Şuan beşinci seansı bitirdik ilk seanstan itibaren rahatladım ve devamında iyileşme ile birlikte postürümde de düzelme başladı. Kendisi gayet ilgili işine hakim bilgisini paylaşmaktan imtina etmiyor. Muhammet bey çok iyi geldi kendisiyle bir süre daha devam edeceğiz. Buradan teşekkür ediyorum.

Görüş Yazın
Hızlı Randevu
ÜCRETSİZ DEĞERLENDİRME!
Randevu Talebi Oluşturmak için Bizi Arayın.
Hızlı Randevu