Hakkında

Hacettepe üniversitesi Fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümünden 2017 yılı mezunuyum.7 yıldır çalışmaktayım.Nörolojik rehabilitasyon,ortopedik rehabilitasyon,bel boyun sağlıgı,pediaktrik rehabilitasyon alanlarında çalıştım.Hacamat ve kupa masajı ile kursları aldım.Bir çok özel hastaya evde tedavi imkanı sağladım ve güzel geri dönüşler aldık.

  Hizmet Ücret Aralığı

Hizmet Verme Şekli
Evde Tedavi 600₺ - 750₺
Kabul Edilen Ödeme Yöntemleri
Nakit
Değerlendirme Seansı Ücretsizdir

  Hizmetler

  • Kinezyolojik Bantlama
  • Bel Fıtığı
  • Boyun Fıtığı
  • +57 daha fazla

  Okullar / Eğitimler

Hacettepe üniversitesi 2017
Hacamat,kuru iğneleme ve kupa terapisi
Kinezyolojik bantlama

  Deneyim ve Tecrübeler

6 yıl rehabilitasyon merkezi
Özel olarak cp,mitokondrial miyopati,MS vb. hastalarımızla özel seanslar
Hacamat ve kupa masajı özel hastalarla

  Sertifikalar

Kuru iğneleme
Hacamat
Kupa masajı

  Bilinen Diller

TÜRKÇE

  Fotoğraflar

Belirtilmemiş
Görüşler (8) Görüş Ekleyin
5.0

Genel Skor

8 Görüş

Ahmet Yığrık#1
04.06.2024 16:26:47Cevap Yaz

Oğuzhan Bey ile annem için görüştük.Haftada 3 gün olmak üzere evde tedaviye başladık.2 aydır Oğuzhan Bey'den hizmet almaktayız ve bu süreçte çok hızlı gelişmeler sağladık.En önemli etken Oğuzhan Bey'in tedavi yöntemi ve hastaya moral,motivasyon aşılaması oldu.
Her konuda yardım aldık diyebilirim.
Tedavimiz devam ediyor ve aynı hızla gelişme sağlıyoruz.Kendisine teşekkür ediyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alabilirsiniz.

Berrin Kadıoğlu#2
30.05.2024 11:05:33Cevap Yaz

İsinin ehli hastasi ile nasil diyalog kurulabilecegini bilen güler yüzlü, hastasiyla bikmadan yorulmadan ilgilenen ,hastalar icin buyuk bir nimet olan oguzhan hocama binlerce kez tesekkurler.

merve turkan#3
23.01.2024 15:18:55Cevap Yaz

Oğuzhan Bey ile annem için görüştüm. Annemin rahatsızlıklarını anlattıktan sonra, hemen bekletmeden ilk seans için randevu verdi ve kendi evimizde tedaviye başladı. Bu benim için çok önemliydi. Haftada iki gün olmak üzere düzenli seanslara başladık ve Oğuzhan Bey'in bilgi ve deneyiminin yanı sıra özenli ve hastalara önem veren bir yaklaşıma sahip olduğunu fark ettim. Sadece seanslarda değil, aynı zamanda sonrasında da hastasını takip eden, çözümler arayan ve günlük yaşamına yönelik öneriler sunan bir profesyonel. Annem, tedavi sürecindeki ilerlemesiyle birlikte hareketlerinde belirgin bir rahatlama yaşadı. Tekrar yürüyüşlere başladı ki bu tedavinin sadece fiziksel degil duygusal anlamdada cok destekleyici olmasiyla gerceklesti.Kutahya'da kendi evimizde bu kadar profesyonel fizyoterapist desteği sunan Oğuzhan Bey'e gercekten ne kadar tesekkur etsek azdir.

oğuzhan bayrak#4
03.04.2024 17:27:56

Merve hanım düşünceleriniz için çok teşekkür ederim.

Şenay Şen soyuöz#5
10.01.2024 16:24:06Cevap Yaz

1 yıldır fizyoterapistim işini hakkı ile yapan sonuna kadar ilgili biri iyiki tanımış dediğim kişilerden

Filiz Altintas#6
07.05.2023 23:37:29Cevap Yaz

Oğuzhan hocam gerçekten ilgili hastalarıyla hasta fizyoterapist gibi değil arkadaş gibi yakın ve terapist olarak gayet disiplinli saygılı bir hoca emeğiniz için gerçekten teşekkürler hocam Allah razı olsun

Yunus aydın#7
08.10.2022 21:23:20Cevap Yaz

Yaklaşık 1 yıldır tedavimizi sürdürüyoruz. Oğlumuz özellikle Oğuzhan hocamızı istedi. Kendisi hastalarını önce tanıyan onlara kendini sevdiren, hastaları ile ilgilenen, yaptığı işi sadece iş olarak görmeyen gönülden severek yapmaya çalışan, yardımcı olmaya çalışan, efendi saygılı birisidir. Gönül rahatlığıyla tedavi alabilirsiniz. Tavsiye ediyorum. Allah razı olsun sizden Oğuzhan hocam.

Vahid zafer şahan#8
25.09.2022 15:26:28Cevap Yaz

Yaklaşık 2 yıldır tedavimizi sürdürüyoruz. Hastalarıyla ilgilenen, güncel tedavileri takip ediyor. gönül rahatlığıyla tedavi alabilirsiniz

Yüksel Eryiğit #9
25.06.2022 23:40:54Cevap Yaz

Hastalarına önem veren ilgili birisi. Almış olduğum tedavi hizmetimdeki özverisi ve sabrı için teşekkür ediyorum. Ender bulunan fizyoterapistlerden biri. Tavsiye ediyorum

Görüş Yazın
Hızlı Randevu
ÜCRETSİZ DEĞERLENDİRME!
Randevu Talebi Oluşturmak için Bizi Arayın.
Hızlı Randevu