İzmir Evde Fizik Tedavi Hizmeti | Özel Fizyoterapist  0850 302 30 29
Yaşlı rehabilitasyonu evde fizik tedavi rehabilitasyon

İzmir Evde Fizik Tedavi Hizmeti

Fizyoterapi temel olarak gelişmesi geri kalmış kas gruplarının daha işlevsel hale getirilmesi için belirli seans aralıkları ile hastalarımıza uyguladığımız bir yöntemdir. Fizik tedavi uygulamamız ile sadece kas grupları değil vücudun kemik, bağ ve diğer sistemler ile koordinasyonunu da amaçlamaktayız. Hastalarımıza merkezimize başvurdukları takdirde profesyonel fizyoterapist ekip arkadaşlarımız ile evde fizik tedavi hizmeti sağlamaktayız.blank Fizyoterapi desteği verdiğimiz hastalarımıza genellikle uyguladığımız tedavilere değinmek gerekirse; egzersizleri genellikle orta derecede kas zayıflığı olan hastalarımıza önermekteyiz. Belirli operasyonlardan çıkan hastalarımıza da ameliyat neticesinde zayıflamış kaslarını çalıştırmak adına bir takım egzersiz programları uygulamaktayız. Hastalarımızın yaşam kalitesini en üst düzeye çıkarmayı hedeflemekteyiz. Evinizin konforunda alacağınız fizik tedavi desteği alabilirsiniz ve hastane ortamında yapılan tüm uygulamalar evde de yapılabilmektedir. Ayrıca sanılanın aksine evde fizik tedavi hizmeti hastanelere göre daha ekonomiktir.

Elektrik akımları ile tedavi çeşidimiz ise daha çok ileri seviyede fizik tedavi ihtiyacı olan hastalarımıza uyguladığımız bir yöntemdir. Vücudun belirli kas gruplarına uyguladığımız, sağlıklı ve zarar vermeyen nitelikte küçük miktarda elektrik akımları, hastanın ağrısını kontrol altına almamızı sağlamaktadır. Bu sayede daha etkin bir tedavi ile hastanın daha kısa sürede sonuç alması hedeflenmektedir.

İzmir ilinde ve tüm ilçelerinde verdiğimiz evde fizik tedavi hizmetinin sonucunda hasta uyumu daha kontrollü bir şekilde sağlanmaktadır. Bunun en temel nedeni; hastanın, evinde kendini daha rahat ve güvenli hissetmesidir. Bundan faydalanarak bizler de son teknoloji fizik tedavi cihazları ürünlerimiz ile hastalarımıza bel fıtığı, boyun fıtığı, felç, menisküs yaralanmaları, serebral palsi, skolyoz gibi rahatsızlıklarında kaliteli bir şekilde hizmet sunmaktayız.

İzmir Özel Fizyoterapist

Hastalarımızın fizyoterapi ihtiyaçlarına İzmir merkez ve ilçelerinde özel fizyoterapist ekip arkadaşlarımız ile güvenli bir şekilde cevap vermekteyiz. Evde bakım hizmeti kapsamı altında çeşitli hasta gruplarımıza kendilerini rahat edebilecekleri bir ortamda uzman fizyoterapist ekibimiz ile tedavilerimizi sağlamaktayız.

Felç hastalıkları, multipl skleroz, parkinson veya skolyoz gibi omurilik hasarlarında hastalarımıza alanında deneyimli fizyoterapist ekip arkadaşlarımızla fizik tedavi desteği vermekteyiz. Çok çeşitli yaş gruplarına hitap eden ve işini son derece titizlikle yapan özel fizyoterapist ekip arkadaşlarımız sizlere fizik tedavi konusunda yardımcı olmaktadır.blank

Fizik tedavi seanslarımız ortalama 1 saat devam etmekte ve bu süre, hastanın yaşı, fiziksel durum kapasitesi ile korele bir şekilde değişmektedir. Her hastalığa uygun özel yandalı olan fizyoterapistlerimiz rahatsızlığınıza iyi gelecek en iyi tedaviyi planlamakta ve haftalık seans zamanlarını size bildirmektedir. Genelde hastalarımıza haftada en az 3 ya da 4 seans önermekteyiz. Seanslarımız esnasında veya daha sonrasında yapmanız gereken egzersizleri yazılı ve sözlü bir şekilde uzmanlarımız size bildirmektedir. Bu sayede tedavinin gidişatı da daha kontrollü olmaktadır.

Hastalarımıza fizik tedavi aşamasına gelene kadar veya sonrasında günlük rutin bir şekilde uygulamaları gereken egzersizleri söylemekteyiz. Bu egzersizlere düzgün bir şekilde devam edildiği takdirde hastalarımız hayatlarını daha kaliteli bir şekilde sürdürmekte ve ilerleyen zamanlarda ameliyat riski ile karşı karşıya kalmamaktadırlar. Örneğin bel fıtığında ağrının artık bacaklarda hissedilmesi ve bacakta his kaybı oluşması, bu rahatsızlığın operasyona kadar ulaşabileceğini gösterir. Fizik tedavi ile düzgün bir şekilde geri dönüşümünün sağlanması gerekir.

İzmir Evde Fizik Tedavi Ücretleri

İzmir’in tüm ilçelerinde hastalarımıza evlerinde rehabilitasyon ve fizyoterapi hizmetlerini uzman ekip arkadaşlarımız sizlere ulaştırmaktadır. Aldığınız bu hizmetin karşılığında her tedaviye uygun bir şekilde ücretlendirme yapılmaktadır. Talep ettiğiniz fizyoterapi hizmeti konusunda dilerseniz bize ulaşabilirsiniz. Bunun için isterseniz müşteri hizmetlerimiz veya web sitemiz aracılığıyla bizlere ulaşarak ücretler hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Hastamızın durumuna göre özel fizyoterapist çalışanlarımız uygun tedaviyi belirlemekte ve ücret şablonu da buna bağlı olarak şekillenmektedir. 

ÖzelFizyoterapist.net olarak hastalarımıza fizik tedavi hizmetinin en hızlı, konforlu ve doğru şekilde ulaştırılması için çalışıyoruz. Hastamıza uygun tedaviyi, özel fizyoterapistlerimiz belirlemektedir. Ayrıca Fizyoterapistlerimizin belirleyeceği fizik tedavi seans ücretleri farklık gösterebilmektedir. Daha detaylı bilgiye randevu oluşturarak ya da bizi arayarak ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Randevu Talebi