İstanbul Evde Fizik Tedavi Hizmeti | Özel Fizyoterapist  0850 302 30 29
istanbul evde fizik tedavi hizmeti

İstanbul Evde Fizik Tedavi Hizmeti

Geçirdiğiniz bir takım operasyonlar sonucunda veya çeşitli rahatsızlıklar neticesinde fizik tedavi gibi mucizevi bir uygulamaya ihtiyacınız olabilir. Alacağınız fizik tedavi hizmetinin en iyi şekilde ve iyi bir uzman tarafından uygulanması tercih sebepleriniz arasında yer alabilir. Kendinizi güvende hissedeceğiniz bir merkezde ya da evde fizik tedavi hizmeti almak iyi bir alternatif olabilir. Bizler hastalarımıza bu konuda yardımcı oluyoruz. Türkiye içerisinde bir çok ilde hizmet verdiğimiz gibi İstanbul evde fizik tedavi hizmeti imkanlarımız dahilinde ve bu konuda hastalarımıza sorunsuz bir hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktayız. 

Genellikle 60 yaş üstü hastaların bel fıtığı, boyun fıtığı, kısmi felç veya protez ameliyatlarından sonra talep ettikleri rehabilitasyon hizmeti uzman fizyoterapistler tarafından profesyonel bir şekilde sağlanmaktadır. Hastalarımızın bizden fizik tedavi hizmeti alabilmeleri için illa bir operasyon geçirmesine gerek yoktur. Fizyoterapi tedavisine ihtiyaç duyan her hastamıza egzersiz programlarımızla ve uygun fizik tedavi cihazları ile evlerinde hizmet vermekten mutluluk duyarız.

evde-fizik-tedavi-geriatriBizden fizik tedavi hizmeti isteyen hastalarımıza fizik tedavi ve rehabilitasyonun bir çok alanında yardımcı oluyoruz. Başlıca hizmetlerimiz arasında; felç/inme rehabilitasyonu, nörolojik rehabilitasyon, ortopedik rehabilitasyon, pediatrik rehabilitasyon ve geriatri (yaşlılık) rehabilitasyonu vardır. Bunlar dışında uygulanan tekniklere değinecek olursak; manuel terapi, kuru iğneleme, bantlama veya kupa tedavisi gibi çeşitli özel uygulamalar da sunmaktayız. Kişiye özel değerlendirmelerimiz neticesinde; hastalarımızın haftada alması gereken seans sayısı ve tedavinin içeriğine dair konularda bilgilendiriyoruz. Hastamızın talep etmesi durumunda da en kısa sürede fizyoterapi sürecine başlıyoruz. Hayatlarına daha rahatlamış bir şekilde devam eden ve fizyoterapiden olumlu bir süreç ile çıkan hastalarımız bizim sevinç kaynağımız olmaktadır. Bu konudaki başarımızı, birlikte çalıştığımız tüm fizyoterapist çalışanlarımızı ve bizim kendimizi sürekli güncel tutmamıza bağlıyoruz.

İstanbul Özel Fizyoterapist

İstanbul ili içerisinde fizyoterapi ihtiyacınıza uygun ücretlerle alanında uzman fizyoterapist çalışanlarımızla en kaliteli şekilde cevap vermekteyiz. Merkezimizde çalışan fizyoterapi ekibimiz bel fıtığı, boyun fıtığı, hemipleji, felç, serebral palsi ve bunun gibi birçok rahatsızlığı bulunan hastalarımızın ihtiyaçlarına yönelik rehabilitasyon uygulamalarını profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. 

Özel fizyoterapist ekibinin üyeleri evinize kadar gelip gerekli fizik tedavi desteğini sizlere sağlamaktadır. Ayrıca şunu da belirtmek isteriz ki manuel terapi, kuru iğneleme ve kupa tedavisi gibi hastalarımızın talep ettikleri hizmetler de ekibimizin üyeleri tarafından profesyonel bir şekilde uygulanmaktadır.

felc inme evde fizik tedaviSitemizden olumlu bir şekilde faydalanan tüm hastalarımız fizik tedavi seanslarından son derece memnun kalmaktadır. Tabi ki bu başarı bir ekip çalışmasının ürünü olmakla birlikte hastalarımızın fizyoterapist çalışanlarımıza karşı verdiği destek de yadsınamaz. Tüm tedavilerde olduğu gibi fizik tedavi hizmeti konusunda da hasta ve uzman uyumunun son derece kontrollü bir şekilde sağlanması gerekir. Bizler ekip olarak bu sinerjiyi çok sağlıklı bir şekilde oluşturduğumuza inanıyoruz.

Uzman fizyoterapist çalışanlarımız ile birlikte uyguladığımız terapi çeşitlerimize değinecek olursak; manuel terapi uygulamasında uzman ve hasta ilişkisi son derece önemlidir. Hastanın fizyoterapist direktiflerine uyması ve ona güven duyması tedavinin daha sağlıklı bir şekilde ilerlemesini sağlayacaktır. Diğer yandan sadece manuel terapi değil diğer tüm tedavilerimizde de uyum son derece önemlidir. Nörolojik rehabilitasyon gibi sabır ve azim gerektiren bir süreç veya basit olarak vücudun çeşitli taraflarına uygulanan kupa terapisi tedavisinde bile uyum ve güven son derece önemlidir.

İstanbul Evde Fizik Tedavi Ücretleri

İstanbul’un tüm ilçelerinde hastalarımıza evlerinde rehabilitasyon ve fizyoterapi hizmetlerini uzman ekip arkadaşlarımız tarafından konforlu bir şekilde sunmaktayız. Aldığınız bu hizmetin karşılığında her tedaviye uygun bir şekilde ücretlendirme yapılmaktadır. Talep ettiğiniz fizyoterapi hizmeti konusunda dilerseniz bize ulaşabilirsiniz. Bunun için isterseniz müşteri hizmetlerimiz veya web sitemiz aracılığıyla bizlere ulaşarak ücretler hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Hastamızın durumuna göre özel fizyoterapist çalışanlarımız uygun tedaviyi belirlemekte ve ücret şablonu da buna bağlı olarak şekillenmektedir. 

ÖzelFizyoterapist.net olarak hastalarımıza ihtiyaç duydukları tedaviyi, sağlıklı ve profesyonel bir şekilde düzenli olarak, temel fizik tedavi ve rehabilitasyon ilkelerimizden sapmadan sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Randevu Talebi