Hizmetlerimiz | Özel Fizyoterapist  0850 302 30 29

Ekibimiz bir çok Fizyoterapi Alanında Hizmet vermektedir

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon oldukça geniş bir yelpazeye hitap etmektedir. Felç, ms, parkinson, kırıklar, kalça-diz protezleri, serebral palsi ve daha bir çok rahatsızlığın tedavisinde fizyoterapi olmazsa olmazdır. Tedavinin gerekliliğine göre manuel terapibobath terapisikuru iğneleme gibi özel teknikler uygulanabilmektedir.

manuel-terapi

Manuel Terapi

Manuel terapi elle tedavi anlamına gelmektedir. Sıklıkla omurga, eklem, kas, kemik ve bağ dokusu ile ilgili problemleri tedavi etmek için kullanılan bir tedavi yöntemidir.

Daha Fazla Bilgi Al

reformer-pilates

Reformer Pilates Hizmeti

Sadece üç derste farkı hissedecek, on derste farkı görecek, 20 derste tamamen farklı bir vücuda sahip olacaksınız. 30 seans sonunda tamamen yenilenmiş bir vücuda sahip olacaksınız.

Daha Fazla Bilgi Al

felc-inme-fizyoterapi-rehabilitasyon

Felç (İnme) Rehabilitasyonu

Felç (inme) rehabilitasyonu için erken dönemden itibaren özel fizyoterapist eşliğinde fizik tedavi hizmeti alarak başarılı sonuçlar elde etmeniz mümkündür.

Daha Fazla Bilgi Al

pediatri çocuk rehabilitasyonu

Çocuk (Pediatri) Rehabilitasyonu

Çocuk ve erken yaştaki Serebral Palsy (CP), Spina Bifida, Brakiyal Pleksus, Down Sendromu, Musküler Distrofiler, Skolyoz vb. rahatsızlıkların tedavisini içerir.

Daha Fazla Bilgi Al

norolojik rehabilitasyon fizyoterapist

Nörolojik Rehabilitasyon

Başta felç (inme), Omurilik yaralanmaları, MS, Parkinson, ALS ve sinir yaralanmaları gibi nörolojik vakaları için özel fizyoterapist hizmeti alabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi Al

geriatri rehabilitasyonu ozel fizyoterapist

Geriatri (Yaşlılık) Rehabilitasyonu

Yaşlanmaya bağlı osteoporoz, kas kaybı, güçsüzlük, yürümede zorluk, ağrı ve düşme vakaları gibi problemlerin en aza indirgenmesi için uygulanır.

Daha Fazla Bilgi Al

ortopedik rehabilitasyon

Ortopedik Rehabilitasyon

Diz ve kalça kireçlenmeleri (osteoartrit), bel ve boyun fıtıkları, omuz ve çevresindeki ağrılar gibi ortopedik problemlerde evde fizik tedavi hizmeti alabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi Al

kalça ve diz protezi rehabilitasyonu

Kalça ve Diz Protezi Rehabilitasyonu

Kalça ve diz protezi ameliyatı öncesinde ve sonrasında fizik tedavi desteği gerekmektedir. Erken dönemden başlayarak özel fizyoterapi hizmeti alabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi Al

Randevu Talebi