Fzt. Şafak Çevik | Özel Fizyoterapist  0850 302 30 29

 Hakkında

Fizyoterapist Şafak Çevik, 2016 yılı Dokuz Eylül Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon  mezunuyum. Çalışma hayatına 1 yıl tıp merkezi tecrübesi ile başlamam bir çok hasta grubunda tecrübe edinmemi sağladı. Ardından 1 yıl askerlik görevimi  Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tamamladım. Şuan İstanbul Pendik’te özel eğitim merkezinde çalışma hayatıma devam etmekteyim.


 Hizmet Ücret Aralığı

Evde Tedavi: 150 - 200 TL

Kabul Edilen Ödeme Yöntemleri: Nakit

Değerlendirme Seansı Ücretsizdir

 Hizmetler

 Bel Fıtığı
 Boyun Fıtığı
 Diz Protezi
 Donuk Omuz
 El Rehabilitasyonu
 Felç Rehabilitasyonu
 Hacamat
 Kalça Protezi
 Kardiyak Rehabilitasyon
 Kırık Rehabilitasyonu
 Kupa Terapi
 Medikal Masaj
 Menisküs
 MS
 Nörolojik Rehabilitasyon
 Ortopedik Rehabilitasyon
 Parkinson
 Pediatrik Rehabilitasyon
 Serebral Palsi (CP) Rehabilitasyonu

 Okullar / Eğitimler

ÜNİVERSİTE : DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON YÜKSEKOKULU 2016

LİSE : KAVAKPINAR LİSESİ 2011


 Deneyim ve Tecrübeler

ATAFİZ TIP MERKEZİ (TEMMUZ 2016 – AĞUSTOS 2017 )
GAZİLER FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ  (EYLÜL 2017 – TEMMUZ 2018 )


 Sertifikalar

Belirtilmemiş

 Bilinen Diller

Türkçe
İngilizce


 Fotoğraflar

blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank

10 comments

 1. blank

  Çok memnun kaldık. Tedavi boyunca her şeyde önce bizi bilgilendirdi Anlamadığımız yerlerde tekrar tekrar sorularımızı cevapladı. Sabrından dolayı ayrıca teşekkür ediyorum.

 2. blank

  Temizlik ve hijyen kurallarına çok dikkat etti. Bizi yeterince bilgilendirdi. Her şeyden çok memnun kaldık, olumsuz hiçbir şey yaşamadık. Çok ilerleme kaydettik.

 3. blank

  Fzt. Şafak Çevik ile Ankara’da gaziler fizik tedavi ve rehabilitasyon hastanesinde tanıştım. Güler yüzü, klinik bilgisi ve hastaya yaklaşım tarzı ile her hastasının memnuniyetle ayrıldığı bir fizyoterapisttir. Layığı ile yaptığı mesleğinde başarılar diliyorum.

 4. blank

  Covid-19 sürecinden dolayı seansları bıraktık. Genel olarak çok memnun kaldık.

 5. blank

  Merhabalar,

  Babam ‘ın Diz protez ameliyatı sonrası Şafak bey ile evde fizyoterapi hizmeti aldık, kendisinin saygılı, profesyonel tavrı, hasta ve bizlerle olan iletişimi, herşeyden önce vermiş olduğu fizyoterapi hizmeti için babam ve kendi adıma teşekkür ederim. Kolaylıklar dilerim. Evrim.

 6. blank

  Şafak beyin hastaya yaklaşım tarzı Hasta ile iletişimi adım adım anlatarak hareketleri gerçekleştirmesi ve hastadan çok istekli olması bizi memnun etti. Covid 19 sebebi ile ayrı kaldık hastalık biter bitmez kendisi ile tekrar görüşmek isteriz. Herşey için teşekkürler. Tuğrul

 7. blank

  Şafak siroz teşhisi koyulan parkinson hastası olup ilaçları azaltılan babama yardımcı oldu. Parkinson hastalığının vermiş olduğu dengesizlik ve katılık durumlarının büyük oranda düzeltti. Kendisi bize bir egzersiz planı verip kendimizin devam etmesini sağladı. Kendisi ile her zaman iletişim halindeyiz. Teşekkürler.

 8. blank

  Safak Beyle ilk tanistigimizda her hasta ailesi olarak tereddutlerimiz vardi ancak hastaya olan yaklasimi bize verdigi bilgiler bizi o kadar rahatlatti ki. Daha sonra tabi hastamizla olan calismasi ozverisi gercekten bizi cok memnun etti ve sukur hastamiz guzel bir iyilesme gosterdi. Emekleri icin cok tesekkurler

 9. blank

  Fzt. Şafak Çevik hem oda hem de üniversiteden sınıf arkadaşımdır.Sadece mesleki anlamda değil her alanda işini en iyi şekilde yapmayı düstur edinmiş nitelikli bir fizyoterapisttir.Gönül rahatlığı ile fikir ve tedavi alabilirsiniz. Tez zamanda sağlığınıza kavuşma dileklerimle geçmiş olsun.

 10. blank

  Şafak bey ile evde fizyoterapi hizmeti aldık, şafak bey çok saygılı bir arkadaş ayrıca işini çok profesyonel yapıyor. anotomi bilgisi çok iyi olduğu için nerelere hangi teknikle nasıl müdahale edeceğini çok iyi biliyor .
  kendisi haftada 3 gün geliyor 10 senedir devam eden kronik ağrılarım %90 oranında azaldı. herkes tavsiye ederim. salih çelebi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Randevu Talebi
Randevu Talebi