Fzt. Ahmet TAZE | Özel Fizyoterapist  0850 302 30 29

 Hakkında

Merhaba, İnme(felç), Multiple skleroz(MS), Serebral palsi, Skolyoz, Omurga yaralanmaları, Parkinson, Spina bfida, Muskuler distrofi, Osteoartrit(kireçlenme), Osteoporoz, Bel-Boyun fıtıkları, Sporcu yaralanmaları, Kas yaralanmaları alanlarında evde fizik tedavi hizmeti vermekteyim. Almış olduğum eğitimle size en doğru tedaviyi uygulayacağım. Ayrıca Manuel terapi – Kupa terapi – Hacamat – Kinezyolojik bantlama – Kuru iğneleme alanlarında eğitimlere katıldım ve sertifikalarım vardır.


 Hizmet Ücret Aralığı

Evde Tedavi: 200 - 300 TL

Kabul Edilen Ödeme Yöntemleri: Nakit

Değerlendirme Seansı Ücretsizdir

 Hizmetler

 3 Boyutlu Skolyoz Fizyoterapisi
 Akupuntur
 Bel Fıtığı
 Boyun Fıtığı
 Diz Protezi
 Donuk Omuz
 El Rehabilitasyonu
 Felç Rehabilitasyonu
 Fibromiyalji
 Hacamat
 Kalça Protezi
 Karpal Tünel Sendromu
 Kinezyolojik Bantlama (Kinezyotape)
 Kırık Rehabilitasyonu
 Kupa Terapi
 Kuru İğneleme
 Manuel Terapi
 Medikal Masaj
 Menisküs
 Migren Tedavisi
 MS
 Nörolojik Rehabilitasyon
 Omuz Yırtıkları Tedavisi
 Ön Çapraz Bağ
 Ortopedik Rehabilitasyon
 Parkinson
 Pediatrik Rehabilitasyon
 Pulmoner Rehabilitasyon
 Serebral Palsi (CP) Rehabilitasyonu
 Sinir Sıkışması
 Siyatik
 Skolyoz Rehabilitasyonu
 Spor Fizyoterapisi
 Sporcu Rehabilitasyonu
 Tenisçi Dirseği

 Okullar / Eğitimler

T.C. İstanbul Bilim Üniversitesi -Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon


 Deneyim ve Tecrübeler

2017-Ocak Özel Avrupa Şafak Hastanesi
2017-2018 Özel UZEM Rehabilitasyon Merkezi (Haftasonuları part time)
2017-Haziran Özel Şafak Tıp Merkezi ve halen devam etmekteyim.


 Sertifikalar

Belirtilmemiş

 Bilinen Diller

İngilizce


 Fotoğraflar

Fotoğraf Eklenmemiş

33 comments

 1. blank

  Benim 80 yaşında anne beynine pıhtı attı felç geçirdi hastaneden çıktığımızda kolundan tutarak tuvalete gidebiliyordu daha sonra gidemedi ve altını bezliyoruz daha sonra siteden fizyoterapis Ahmet tazeyle tanıştım ve onu çağırdık anneme fizyoterapi uyguladı annem sağ kolunu sağ bacagini kullanamiyordu şu an gayet güzel kullanmaya başladı iyiki tanımışım Ahmet beyi ona çok çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum

  1. blank

   Teşekkür ederim Ayşe hanım

 2. blank

  Ben 4 ayda birçok başarısız ameliyatlar geçirmiş ve aynı zamanda kemoterapi görüyorum ve bir adım bile atamıyor kaslarımda çok güçsüzdü kendisi ile ilk çalışmamız sonrası bile hemen randıman alıp ilk adımı attım beş seansta çok çok ilerleme kaydedip salonda tur attık nerdeyse gerçekten kendisine çok çok teşekkür ederim benim durumumda olan herkese şiddetle tavsiye ederim

  1. blank

   İlk ayımızı bitirdik Ahmet Hocamız bana söylemişti ay sonunda merdivenleri rahat inip çıkarsın diye çünkü ambulansla gidip geliyordum ve bu gün Allah ın izniyle başardık merdivenleri desteksiz inip çıktım çok çok mutluyum kendisine binlerce kez teşekkürler

   1. blank

    Teşekkür ederim Semra hanım.

  2. blank

   Teşekkür ederim Semra hanım.

 3. blank

  Seansları covid-19 süreci nedeniyle yarıda kestik. Ahmet bey temizlik ve hijyen kurallarına dikkat etti. Bize tedavi süreci hakkında bilgi verdi, aklımızdaki soruları cevapladı. Genel olarak memnun kaldık.

 4. blank

  Ahmet bey hijyen konusunda tedbirli davrandı. Bize bel fıtığı ve tedavi süreci hakkında bilgi verdi. İlerleme kaydettik ve memnun kaldık.

 5. blank

  Seansları covid-19 nedeniyle bıraktık. Genel olarak memnun kaldık, karantina süreci olmasa birkaç seans daha devam edecektik.

  1. blank

   Teşekkür ederim Elif hanım

 6. blank

  Eşim için 15 gün Ahmet beyden fizik tedavi aldık. Covid-19 sebebiyle bıraktık daha sonra. Temizliğe çok dikkat etti, hep eldiven ve maskeyle geldi. Sadece hastanın odasına girip çıktı. Biz ne sorduysak cevapladı, şöyle çalışacağız böyle yapacağız diye anlattı. Eşimi konuşarak çok rahatlattı, moralini düzeltti, onunla çok güzel muhabbet etti. Çok efendi, saygılı, işini güzel yapıyor. Corona süreci olmasaydı kesinlikle devam edecektik. Biz ona çok teşekkür ediyoruz. Seans ücretleri daha uygun olabilir tabi ki ama herkesin bütçesine göre değişir. Bundan 4-5 ay önce ben de başka birinden fizik tedavi almıştım o da aynıydı. Çok değişmiyor.

 7. blank

  Kendisi temizliğe ve hijyene çok dikkat etti. Kafamızdaki çoğu soru işaretini cevapladı, yardımcı oldu. Memnun kaldık ancak corona süreci nedeniyle seansları bıraktık. Durumlar düzelince tekrar kendisiyle devam etmek istiyoruz.

 8. blank

  Ahmet beyden aldığımız seansların yararını gördük. Kendisi bilgi düzeyi yeterli, iyi bir fizyoterapist. Titizliği konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadık. Seans ücretleri ise sağlık sektörü için gayet uygundu. Genel olarak memnun kaldık.

  1. blank

   Teşekkür ederim Songül hanım

 9. blank

  Babamla kendi babası gibi ilgilendi. Sorularımızı fazlasıyla cevapladı. Ayrıca çok temiz ve titiz bir insan, onu evimize gözümüz kapalı alırız. Aldığımız fizik tedaviden de çok memnun kaldık. Ben sporcu olduğum için babam için verdiği egzersizlerin faydalı olduğunu anlıyordum ve zaten gelişme kaydediyorduk. Kendisini herkese tavsiye ederim.

  1. blank

   Teşekkür ederim Hünkar bey

 10. blank

  56 yaşındayım şiddetli bel ağrım vardı sağa sola kimildayamiyordum yatalak haldeydim ozelfizyoterapist net sitesinden Ahmet taze kardeşimle tanıştık benimle çok iyi ilgilendi üç günde ayağa kaldırdı beni çok memnun kaldım çok teşekkür ederim ona sizlerde tavsiye ederim

  1. blank

   Teşekkür ederim Kamuran bey

 11. blank

  Babam 20 Mayısta beyin ameliyati oldu. Kist beyninde hareket mekanizmasına cok yakin bir bolgede oldugu icin sag ayağını kullanamıyor. Beyin cerrahi bize ameliyattan sonraki surecin iyi bir fizik tedavi ile bir ay gibi bir süreçte duzelebilecegini söyledi. Bu asamada internetten yaptigimiz arastirmalar sonucunda Ahmet Bey ile tanıştık. Henüz dördüncü seansımız olmasina ragmen babam cok olumlu geridönüşler vermeye basladi. Örneğin bacagini hic hareket ettiremiyordu. Su an hareket ettirmeye başladı. Ahmet Hoca gerçekten işini çok severek ve çok iyi yapan bir insan. Arti bir özelliği hasta psikolojisinden de cok iyi anlıyor. Biz kendisinden çok memnunuz. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

  1. blank

   Teşekkür ederim Mustafa bey

 12. blank

  Merhaba benim 74 yaşında babam var inme geçirdi 2 ay hastanede kaldıktan sonra yatalak Bi şekilde eve getirdik ilk gün hemen bu siteden tanıstıgımız Ahmet beyi çagırdık kontrolden sonra bize. Bi ayda ayağa kalkabileceğini söyledi dediği şeyleri birebir yaptık ve şu anda babam yürüyor. Kendisine çok teşekkür eder. Ve. Gönül rahatlığı ile tavsiye ederim Ahmet taze. Adamsın

  1. blank

   Teşekkür ederim Ersan bey

 13. blank

  Merhaba, Annemin çok şiddetli bel, bacak ve ayak ağrısı şikayetleri vardı saolsun Ahmet Bey sayesinde minumuma indi şimdi daha rahat hareket ediyor ve ağrıları çok azaldı kendisi hem güleryüzü hem samimiyetiyle çok destek oldu çok çok teşekkür ediyoruz gerçekten herkese tavsiye ediyorum

  1. blank

   Teşekkür ederim Özlem hanım

 14. blank

  Babam 79 yaşında yatak odasında düştü ve boynu kırıldı boyundan aşağısı felç 5 ay fizyoterapi hastanesinde yatıktan sonra eve çıktı ve fizyoterapiz araştırırken Ahmet beyi bulduk babama okadar iyi geldiki hastanedeki yoğun fizyoterapiden daha iyi geldiğini kendi söylüyor zaten vücudundaki harketlenmeyi değişimi bizde görüyoruz ilişkileride çok iyi Ahmet beyin geleceği günü iple cekiyor

 15. blank

  Merhaba
  65 yaşındaki babam bagırsak kangreni sebebi ile olduğu ameliyatta hastane de uzun süre geçirdiği için yatağa bağlı kaldı. Eve taburcu olduğumuz günün ertesi Ahmet bey ile tanıştık. Erken tedavi Ahmet beyin ilgi alakası sabrı ve bilgisi ile bacağını iki cm dahi oynatamayan babam şuan tek başına yürüyüp kendi işlerini yapabiliyor.Enerji ve motivasyonunu babamin çok zorlu bir hasta olmasına rağmen hiç kaybetmeyerek pisikolojik destek de sağladı babama.
  Kendisine bize verdiği güven desteğinden ötürü çok teşekkür ederiz.

 16. blank

  Merhaba, babam beyin kanaması geçirdikten sonra uzun süre yatakta kalmasından ve hastalığından dolayı denge problemi oldu ve Ahmet Bey ile fizik tedaviye başladık. Dersin ilk günü ile kıyasladığımda kas gücü ilerledi. Covid sürecinde başta çekinsek de Ahmet Bey çok hijyenikti. Maskesi, eldiveni ile tedaviye geldi her zaman. Hastaya olan yaklaşımı ve desteği her zaman pozitifti. Terapiye ihtiyaç duyanlar için tavsiye ederim. Destekleri için Ahmet Bey’e de teşekkür ederim.

 17. blank

  Ahmet bey hem hijyen konusunda hem yaptığı iş konusunda çok iyi ve yeterli bir fizyoterapist kendisinden çok memnunuz

 18. blank

  İşini gayet iyi yapan disiplinli bir fizyoterapist insani ilişkiler noktasında da kendisinden çok memnunuz

 19. blank

  Ahmet beyi tercih etmekle çok doğru bir karar vermişiz, felç geçiren annem için evde fizik tedavi aldık kendisinden, %100 ilerleme kaydettik ve her şeyden önemlisi Ahmet bey bize kendimizin de neler uygulayabileceğimizi gösterdi, maddi düşünüp haftada 2 gün gelip sadece kendisi yapıp gidebilirdi süreci uzatabilirdi onun yerine bize de öğretti biz de gösterdiği egzersizleri yaparak kısa sürede çok hızlı ilerleme kaydettik, son derece memnun kaldık kendisinden. Herkese tavsiye edebileceğimiz bir fizyoterapist.

 20. blank

  Ahmet beyden çok memnun kaldık, hastamız için yoğun bakım sonrası evde fizik tedavi almıştık kendisinden. işinde başarılı bir fizyoterapist.

 21. blank

  3 haftalik yoğun bakım sürecimden sonra sol ayağımda yeti kaybı oldu. Ayağa bile kalkamazken ayağımı kaldiramazken internetten Ahmet Beyi bulduk. Kendisi geldi bizzat yoğun bir sekilde ilgilendi, antrenmanlarimizi yaptik ve şuan ayağımı tekrar kullanmaya başlayabildim. Kendisi gayet kibar ve saygılı bir insan.. Kesinlikle çevreme tavsiye edeceğim.

 22. blank

  Ahmet beye, babam için çaresizce bir çıkış kapısı ararken araştırmalar sonucunda İnternette denk geldim.. Babam yüksek tansiyona bağlı gelişen bir beyin kanaması geçirdi. bir hafta hastanede kalma sürecinden sonra taburcu oldu lakin yürüyemiyor ayakta duramıyor sağ kolunu oynatamıyor ve kendi ihtiyaçlarını gideremiyordu. 4 Mayıs da Ahmet bey le birlikte seanslara başladık. 13 Mayıs bayram sabahı ayaktaydı babam, adım adım mutfağa kadar gelmişti. şuan itibari ile seanslarımızın sonuna geldik babam her gün işe gidiyor, kendi kendine ihtiyaçlarını karşılıyor, kendi yemeğini kendisi yiyor ve dengeli bir şekilde yürüyebiliyor. Allah Ahmet bey den razı olsun kendisine ve sitenize çok teşekkür ederiz. babam sağlığına kavuştu şükürler olsun fiziktedavi bu hastalıklarda çok önemliymiş bunu öğrenmiş olduk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Randevu Talebi
Randevu Talebi